Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 55 30 25 5 0 2390 2065 325   0   1   1,157
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 54 30 24 6 0 2207 1897 310   0   1   1,163
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 52 30 22 8 0 2331 2200 131   0   1   1,059
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 49 30 19 11 0 2124 2041 83   0   1   1,040
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 47 30 17 13 0 2153 2075 78   0   1   1,037
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 46 30 16 14 0 2121 2084 37   3   1,107   1,017
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 46 30 16 14 0 2258 2292 -34   3   0,902   0,985
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 45 30 15 15 0 2108 2039 69   3   1,036   1,033
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 45 30 15 15 0 2087 2045 42   3   0,964   1,020
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 44 30 14 16 0 2084 2115 -31   4   1   0,985
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 44 30 14 16 0 2055 2188 -133   2   1   0,939
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 42 30 12 18 0 2019 2109 -90   0   1   0,957
ΧΑΝΘ 40 30 10 20 0 2045 2121 -76   0   1   0,964
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 39 30 9 21 0 2021 2217 -196   0   1   0,911
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 37 30 7 23 0 2083 2327 -244   0   1   0,895
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 35 30 5 25 0 1841 2112 -271   0   1   0,871


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/16 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-59
02/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-66
02/10/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 87-67
02/10/16 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-69
02/10/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 89-83
02/10/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 62-67
02/10/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 82-55
02/10/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 51-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/16 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 77-76
09/10/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 60-77
09/10/16 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 67-69
09/10/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 89-69
09/10/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ 66-63
09/10/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 87-73
09/10/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-82
09/10/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 70-49
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 20:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 51-58
16/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 85-71
16/10/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-79
16/10/16 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 69-63
16/10/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 65-70
16/10/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 73-68
16/10/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-61
16/10/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 72-51
23/10/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 66-73
23/10/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 94-96
23/10/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 77-75
23/10/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 77-72
23/10/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 56-68
23/10/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74-69
23/10/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 79-54
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 64-73
30/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 80-70
30/10/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 81-87
30/10/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 62-63
30/10/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-60
30/10/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 73-72
30/10/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 81-68
30/10/16 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 63-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 67-72
06/11/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 69-58
06/11/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 91-81
06/11/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 55-64
06/11/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 70-65
06/11/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-61
05/11/16 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-65
06/11/16 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 71-77
13/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 86-58
13/11/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 64-53
13/11/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 77-69
13/11/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 80-68
13/11/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 84-75
13/11/16 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 75-65
13/11/16 15:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 92-69
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 74-64
20/11/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 79-80
19/11/16 18:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 78-86
20/11/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 71-67
20/11/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 43-77
20/11/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 82-72
20/11/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 88-84
20/11/16 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 58-52
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-58
27/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-63
27/11/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 65-63
27/11/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΧΑΝΘ 69-67
27/11/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-52
27/11/16 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79-52
27/11/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 74-64
27/11/16 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 58-47
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-64
04/12/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 69-75
04/12/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 69-71
22/12/16 16:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 58-47
04/12/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 71-73
04/12/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 82-80
04/12/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 80-74
04/12/16 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 57-67
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 56-66
11/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΧΑΝΘ 99-74
11/12/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 74-64
11/12/16 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 95-64
11/12/16 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 72-69
11/12/16 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 85-81
11/12/16 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 69-60
11/12/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 67-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 71-70
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 70-72
18/12/16 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74-78
18/12/16 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-70
18/12/16 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 64-58
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 57-55
18/12/16 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 59-67
18/12/16 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 79-82
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/17 18:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 83-82
18/01/17 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 108-86
18/01/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 84-73
18/01/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΧΑΝΘ 73-67
18/01/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 69-75
18/01/17 18:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-79
18/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-69
18/01/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-80
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 76-71
15/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 79-67
14/01/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 73-58
15/01/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 54-75
15/01/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 79-76
15/01/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 61-65
15/01/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 80-85
15/01/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 70-67
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 69-74
22/01/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 71-54
22/01/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 75-83
22/01/17 15:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 67-55
22/01/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ 77-73
22/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-52
22/01/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-83
22/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 80-70
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 75-68
29/01/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 63-80
28/01/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 64-58
29/01/17 16:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 72-65
29/01/17 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 64-55
29/01/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-64
29/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 84-72
29/01/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 64-56
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 77-55
05/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 83-55
05/02/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 84-75
05/02/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 79-68
05/02/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 79-53
05/02/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 76-59
05/02/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 65-58
05/02/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 51-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 70-65
12/02/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 70-78
12/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 67-74
12/02/17 16:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 83-79
12/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΧΑΝΘ 92-79
12/02/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 63-78
15/02/17 18:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 59-55
12/02/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-78
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 50-75
19/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 73-64
19/02/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 101-76
19/02/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 71-56
19/02/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84-60
19/02/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 77-78
19/02/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 73-55
19/02/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 55-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 81-56
25/02/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 71-90
26/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 78-89
25/02/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 61-54
26/02/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 51-62
26/02/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-62
26/02/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 76-60
25/02/17 16:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 75-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 78-74
05/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 91-59
05/03/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 83-69
05/03/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-44
05/03/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 71-53
05/03/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 73-49
05/03/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-80
05/03/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 56-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 70-66
12/03/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 74-85
12/03/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 60-83
12/03/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 80-69
12/03/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 83-77
12/03/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-70
12/03/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 66-69
12/03/17 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 66-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 81-67
19/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-64
19/03/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 76-75
19/03/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 85-72
19/03/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΧΑΝΘ 76-56
19/03/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 83-72
19/03/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 83-79
19/03/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/17 20:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 50-70
26/03/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 93-82
26/03/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 58-61
26/03/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 59-75
26/03/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 60-74
26/03/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 73-66
26/03/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 111-96
26/03/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 73-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 66-57
02/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 85-76
02/04/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΧΑΝΘ 67-57
02/04/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 66-50
02/04/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 64-57
02/04/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76-68
02/04/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 79-62
02/04/17 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 63-51
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/04/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 70-72
09/04/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-67
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 70-77
09/04/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 57-81
09/04/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 76-53
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 47-73
09/04/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 75-60
09/04/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 78-82
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/05/17 20:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΧΑΝΘ 63-61
30/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 87-76
30/04/17 19:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 88-83
30/04/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-79
30/04/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 82-56
30/04/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-58
29/04/17 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 85-68
30/04/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 69-84
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 71-65
07/05/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 61-58
07/05/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 74-85
07/05/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-70
07/05/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 59-71
07/05/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-64
07/05/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-83
07/05/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 77-68
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 17:00 ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 86-80
14/05/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 70-61
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 57-81
14/05/17 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 69-65
14/05/17 17:00 ΄ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 78-82
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 77-74
14/05/17 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-76
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Χ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 83-86
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 90-59
21/05/17 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΣ. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 70-89
20/05/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-75
21/05/17 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 79-74
21/05/17 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-73
21/05/17 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 62-64
21/05/17 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 78-61
21/05/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 70-78