Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56 30 26 4 0 2320 1946 374   0   1   1,192
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 51 30 21 9 0 2200 2089 111   0   1   1,053
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 50 30 20 10 0 2166 2083 83   4   1   1,039
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 50 30 20 10 0 2151 2041 110   2   1   1,053
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 47 30 17 13 0 2261 2202 59   4   1   1,026
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 47 30 17 13 0 2232 2152 80   2   1   1,037
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 46 30 16 14 0 2050 2106 -56   0   1   0,973
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 45 30 15 15 0 2147 2172 -25   10   1,081   0,988
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 45 30 15 15 0 2241 2207 34   10   0,925   1,015
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 45 30 15 15 0 2053 2016 37   9   1   1,018
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 45 30 15 15 0 2137 2137 0   7   1   0,999
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44 30 14 16 0 2144 2136 8   0   1   1,003
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42 30 12 18 0 2189 2198 -9   0   1   0,995
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 40 30 10 20 0 2095 2280 -185   0   1   0,918
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 34 30 4 26 0 1944 2236 -292   0   1   0,869
ΚΑΠ 33 30 3 27 0 2053 2382 -329   0   1   0,861


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 69-77
02/10/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-76
02/10/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 86-88
02/10/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 83-81
02/10/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-64
26/10/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 84-82
02/10/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 85-82
02/10/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 63-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/16 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 79-75
09/10/16 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 73-67
09/10/16 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-61
09/10/16 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 87-68
09/10/16 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 63-56
02/11/16 19:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ 88-67
09/10/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 82-65
09/10/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 85-89
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 80-72
16/10/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 78-77
16/10/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 76-69
16/10/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 70-78
16/10/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62-51
16/10/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62-77
16/10/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 85-76
16/10/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 76-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/16 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64-63
23/10/16 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 87-70
23/10/16 16:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-76
23/10/16 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 81-62
23/10/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 62-72
23/10/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΠ 91-76
23/10/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 59-66
02/11/16 18:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 70-72
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 86-77
30/10/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 77-57
30/10/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-79
30/10/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 57-83
30/10/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 82-64
30/10/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 83-99
30/10/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 80-83
30/10/16 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 82-75
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/16 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 75-81
06/11/16 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 73-68
06/11/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 69-59
06/11/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 81-69
06/11/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 64-68
06/11/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 61-79
06/11/16 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 81-77
06/11/16 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-63
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-62
13/11/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 94-87
13/11/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 60-44
13/11/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 76-80
13/11/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΚΑΠ 85-81
13/11/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 55-60
13/11/16 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 73-64
13/11/16 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-85
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 81-53
20/11/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 81-74
20/11/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-75
20/11/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 61-69
20/11/16 16:30 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 80-69
20/11/16 16:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 86-79
20/11/16 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 82-84
20/11/16 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 92-91
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 54-68
27/11/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69-82
27/11/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΠ 80-65
27/11/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 72-78
27/11/16 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 85-71
27/11/16 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 47-61
07/12/16 18:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 81-63
27/11/16 16:30 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 78-69
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 76-66
04/12/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 86-75
04/12/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 63-51
04/12/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 85-71
04/12/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-60
03/12/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 65-47
03/12/16 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 81-78
11/01/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 80-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/16 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΠ 78-63
11/12/16 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 86-84
11/12/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 75-71
25/01/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 65-52
11/12/16 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 85-75
11/12/16 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 64-72
11/12/16 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 72-68
11/12/16 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-79
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/16 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 75-61
18/12/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-62
18/12/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 66-67
18/12/16 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-91
18/12/16 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 72-60
18/12/16 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 61-71
18/01/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 70-57
18/12/16 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 74-65
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/17 18:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 65-64
11/01/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 87-66
11/01/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-78
11/01/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-58
11/01/17 18:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΠ 75-71
11/01/17 18:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77-62
25/01/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 90-72
08/01/17 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 63-82
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 75-60
15/01/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 86-81
15/01/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 74-83
15/01/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 75-52
15/01/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 68-83
15/01/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 77-64
15/01/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 59-61
15/01/17 15:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 87-74
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 81-72
22/01/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 83-68
22/01/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-59
22/01/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 71-67
22/01/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 79-64
22/01/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΠ 94-55
22/01/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 88-76
22/01/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 68-64
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 101-96
29/01/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 70-59
29/01/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 66-68
29/01/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 75-58
29/01/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 75-70
29/01/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΠ 85-77
29/01/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-56
29/01/17 15:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 74-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 71-57
05/02/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 84-88
05/02/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62-63
05/02/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 59-67
05/02/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 86-85
05/02/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 71-79
05/02/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-71
05/02/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 67-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-65
12/02/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 70-57
12/02/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 70-66
12/02/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 83-73
12/02/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 66-73
12/02/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΚΑΠ 99-73
12/02/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53-52
12/02/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 99-80
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 70-85
19/02/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 86-74
19/02/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 83-44
19/02/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-74
19/02/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49-72
19/02/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 61-65
19/02/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77-63
19/02/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 61-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 74-61
26/02/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 52-85
26/02/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 62-51
26/02/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 86-60
26/02/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 69-64
26/02/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΚΑΠ 79-58
26/02/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 77-68
26/02/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 85-90
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 75-58
05/03/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 65-67
05/03/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67-73
05/03/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 58-65
05/03/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80-71
05/03/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΠ 66-54
05/03/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 64-65
05/03/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 80-86
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 73-74
12/03/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 76-57
12/03/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 71-64
12/03/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 78-53
12/03/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 63-68
12/03/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 76-85
12/03/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 60-69
12/03/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 78-76
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 66-78
19/03/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 81-62
19/03/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70-67
19/03/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΚΑΠ 67-75
19/03/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 71-80
19/03/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 61-72
19/03/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 77-73
19/03/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-83
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64-88
26/03/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-68
26/03/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 66-75
26/03/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 65-54
26/03/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 71-65
26/03/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 72-53
26/03/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 75-71
26/03/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 72-69
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 77-62
02/04/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΚΑΠ 63-60
02/04/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 78-76
02/04/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 91-61
02/04/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 79-65
02/04/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 92-96
02/04/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 60-72
02/04/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 75-81
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 69-78
09/04/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 79-64
09/04/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 48-66
08/04/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 66-76
09/04/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 61-66
09/04/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 54-53
09/04/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 75-69
09/04/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 69-61
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/04/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 68-74
30/04/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 69-56
30/04/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 88-75
30/04/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΚΑΠ 84-63
30/04/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 76-71
02/05/17 18:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 84-81
30/04/17 18:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 78-81
03/05/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 82-98
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 55-68
07/05/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 66-59
07/05/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 69-63
07/05/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-76
07/05/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 56-63
07/05/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 75-63
07/05/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 74-63
07/05/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 80-53
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/17 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 60-63
14/05/17 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-83
14/05/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 75-62
14/05/17 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-71
14/05/17 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΠ 78-66
14/05/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 82-67
14/05/17 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 80-71
14/05/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΓ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 73-81
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/17 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 71-80
21/05/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 96-76
21/05/17 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-51
21/05/17 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 55-62
21/05/17 17:00 ΣΤ. ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-64
21/05/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-87
21/05/17 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 79-68
21/05/17 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-75