Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2016-2017
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 53 28 25 3 0 2164 1961 203   0   1   1,103
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 52 28 24 4 0 2295 1960 335   2   1   1,170
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 52 28 24 4 0 2165 1842 323   1   1   1,175
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50 28 22 6 0 2550 2071 479   0   1   1,231
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 45 28 17 11 0 2121 1958 163   0   1   1,083
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 43 28 15 13 0 2186 2173 13   4   1   1,005
ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 43 28 15 13 0 2149 2045 104   2   1   1,050
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 42 28 14 14 0 2006 1979 27   0   1   1,013
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 41 28 13 15 0 2041 2052 -11   0   1   0,994
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 40 28 12 16 0 2046 2089 -43   0   1   0,979
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 38 28 10 18 0 2007 2107 -100   3   1,013   0,952
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 38 28 10 18 0 1997 2102 -105   3   0,986   0,950
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 37 28 9 19 0 1908 2036 -128   0   1   0,937
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 35 28 7 21 0 1905 2235 -330   0   1   0,852
ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 33 28 5 23 0 1931 2283 -352   0   1   0,845
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 30 28 2 26 0 1948 2526 -578   0   1   0,771


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 79-68
08/10/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 67-70
08/10/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-63
08/10/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 84-70
08/10/16 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 65-59
08/10/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 77-64
08/10/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 62-76
08/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 81-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 92-81
15/10/16 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 77-71
15/10/16 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 73-81
15/10/16 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 72-77
15/10/16 12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 83-64
15/10/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 89-69
15/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 78-64
15/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 56-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/16 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 71-69
22/10/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 73-71
22/10/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 90-56
22/10/16 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 80-72
22/10/16 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 75-86
22/10/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 80-81
22/10/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 66-82
22/10/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 64-73
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/16 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 74-58
29/10/16 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-65
29/10/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-74
29/10/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 70-76
29/10/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 93-68
29/10/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 103-66
29/10/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-49
29/10/16 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 81-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/16 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 81-56
05/11/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 73-65
05/11/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 64-75
05/11/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 76-59
05/11/16 16:30 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 67-80
05/11/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-72
05/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 73-66
05/11/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 95-88
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 64-90
12/11/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 89-72
12/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 85-77
12/11/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 72-65
12/11/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 71-63
12/11/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 71-76
12/11/16 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 69-62
12/11/16 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 85-75
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/16 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-77
19/11/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 88-87
19/11/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 70-77
19/11/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-64
19/11/16 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 84-72
19/11/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65-69
19/11/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 98-66
19/11/16 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 58-61
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 78-60
26/11/16 16:30 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-60
26/11/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 78-77
26/11/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 64-74
26/11/16 16:30 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 81-76
26/11/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 74-67
26/11/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-57
26/11/16 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63-58
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/16 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 77-78
03/12/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 74-71
03/12/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 99-76
03/12/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 88-60
03/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 76-71
03/12/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 90-68
03/12/16 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 75-74
03/12/16 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 72-70
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-67
10/12/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 81-60
11/12/16 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 65-66
10/12/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 85-65
10/12/16 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 76-75
10/12/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 93-86
10/12/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 86-68
10/12/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 83-72
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/17 15:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 97-71
11/01/17 16:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 88-74
17/12/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 71-74
17/12/16 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 76-53
17/12/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 102-98
17/12/16 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 53-60
17/12/16 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 66-69
11/01/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-80
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/16 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 58-79
14/01/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-48
21/12/16 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 68-60
14/01/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 52-102
21/12/16 18:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 66-64
14/01/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 81-75
14/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 96-94
21/12/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 103-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 70-62
07/01/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 70-75
15/01/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-78
18/01/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 101-61
07/01/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 86-59
07/01/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-74
07/01/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 61-77
07/01/17 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-73
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 85-78
21/01/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 70-67
21/01/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 101-97
21/01/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 55-76
21/01/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 61-75
21/01/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 85-77
21/01/17 15:15 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 90-65
21/01/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-81
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-66
28/01/17 16:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 76-70
28/01/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 93-65
28/01/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 63-74
28/01/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 95-76
28/01/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 90-64
28/01/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 65-66
28/01/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 81-69
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 67-82
04/02/17 16:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 82-73
04/02/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 65-64
04/02/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 109-75
04/02/17 16:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 80-69
04/02/17 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 82-79
04/02/17 17:00 2ο ΓΕΛ(ΚΟΚ.ΑΜΑΡ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-61
04/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 67-78
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 84-88
11/02/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-66
11/02/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55-85
11/02/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 70-64
12/02/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 94-73
11/02/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 67-93
11/02/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 61-48
11/02/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 73-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 64-70
18/02/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 101-96
18/02/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 86-59
18/02/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74-82
18/02/17 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 90-63
18/02/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 100-82
18/02/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-75
18/02/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 105-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62-67
25/02/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 78-67
25/02/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 89-80
25/02/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 88-77
25/02/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-79
25/02/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 61-93
25/02/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 73-82
25/02/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 100-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 66-73
04/03/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 70-61
04/03/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 82-67
04/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-70
04/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 101-49
04/03/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 91-73
04/03/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 61-59
04/03/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 78-87
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 84-69
11/03/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 57-76
11/03/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 72-81
11/03/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 80-79
11/03/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 73-72
11/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 100-55
11/03/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 100-60
11/03/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 73-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 76-64
18/03/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 86-80
18/03/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 86-60
18/03/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 83-88
18/03/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 80-87
18/03/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 86-68
18/03/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 66-103
18/03/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 82-84
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/03/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 84-70
25/03/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 56-64
25/03/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 69-71
25/03/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 94-64
25/03/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 69-65
25/03/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 96-82
25/03/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 79-62
25/03/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 79-78
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 59-52
01/04/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 83-66
01/04/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 74-96
01/04/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57-61
01/04/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 74-58
01/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 91-86
01/04/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 77-71
01/04/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 73-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/04/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-74
08/04/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 98-48
08/04/17 12:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 81-73
08/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 65-67
08/04/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 84-65
08/04/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 92-77
08/04/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 70-71
08/04/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 81-71
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/04/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 75-95
12/04/17 16:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-62
12/04/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 71-65
12/04/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 65-85
12/04/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 66-86
12/04/17 17:30 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 83-66
12/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 66-62
12/04/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 83-67
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/04/17 17:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 93-51
19/04/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 72-79
19/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 68-60
19/04/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 164-103
19/04/17 18:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 86-79
19/04/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 76-64
19/04/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 89-87
19/04/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 71-111
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 68-66
22/04/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 79-83
22/04/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 87-65
22/04/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 62-81
22/04/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 57-81
22/04/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 66-72
22/04/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 79-58
22/04/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 88-71
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/17 15:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
29/04/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 0-0
29/04/17 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0-0
29/04/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 0-0
29/04/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ (Χ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
29/04/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
29/04/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 0-0
29/04/17 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/05/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-0
06/05/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
06/05/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0-0
06/05/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
06/05/17 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
06/05/17 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 0-0
06/05/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 0-0
06/05/17 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0