Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015-2016
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 36 18 18 0 0 1456 924 532   0   1   1,575
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 32 18 14 4 0 1276 963 313   0   1   1,325
ΑΣ ΠΑΟΚ 29 18 11 7 0 1151 1054 97   0   1   1,092
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 28 18 10 8 0 1279 1254 25   4   1   1,019
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 28 18 10 8 0 1290 1177 113   2   1   1,096
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 26 18 8 10 0 1234 1333 -99   0   1   0,925
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25 18 7 11 0 1077 1201 -124   3   1,065   0,896
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25 18 7 11 0 1140 1219 -79   3   0,938   0,935
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 23 18 5 13 0 962 1177 -215   0   1   0,817
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 16 18 0 17 1 912 1475 -563   0   1   0,618

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.(-1)
Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/10/15 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-60
11/10/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 64-70
11/10/15 15:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 55-74
11/10/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 60-88
10/10/15 16:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 53-77
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/15 19:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 53-60
18/10/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 115-36
18/10/15 13:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 86-90
18/10/15 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 54-50
18/10/15 12:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 64-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/15 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 61-66
25/10/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 77-83
25/10/15 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 76-62
25/10/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 63-65
24/10/15 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 63-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/15 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-72
01/11/15 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 84-49
01/11/15 14:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 53-58
31/10/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 70-64
01/11/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 67-45
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 78-40
22/11/15 13:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 63-68
08/11/15 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 67-65
07/11/15 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59-70
07/11/15 19:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 70-86
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-68
15/11/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 77-55
15/11/15 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-86
15/11/15 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 55-58
14/11/15 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54-69
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/15 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 62-44
29/11/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 68-87
29/11/15 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 87-88
29/11/15 13:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 71-53
29/11/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 75-53
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 15:30 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 61-91
06/12/15 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-98
06/12/15 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 68-51
06/12/15 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 51-83
06/12/15 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 68-49
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/15 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 85-38
13/12/15 14:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 72-60
13/12/15 14:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 87-77
11/12/15 16:45 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 104-49
13/12/15 13:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 63-57
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/01/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 68-59
09/01/16 19:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 71-50
10/01/16 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 93-65
09/01/16 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 73-77
10/01/16 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 82-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/01/16 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 65-57
17/01/16 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 44-105
17/01/16 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 68-65
17/01/16 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 51-62
17/01/16 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 17:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 82-59
23/01/16 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 92-62
24/01/16 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-56
24/01/16 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 49-51
23/01/16 19:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 55-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/16 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 66-53
30/01/16 16:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΠΑΟΚ 29-79
31/01/16 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 60-62
30/01/16 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 58-61
30/01/16 19:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 60-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 57-49
07/02/16 12:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 20-0
07/02/16 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 62-77
06/02/16 16:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 67-61
06/02/16 16:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 86-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/16 15:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 79-30
14/02/16 14:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 62-76
14/02/16 12:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 73-63
13/02/16 16:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΠΑΟΚ 60-74
14/02/16 14:30 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 70-46
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 12:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 51-66
28/02/16 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 78-73
28/02/16 12:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 79-77
28/02/16 13:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 67-62
28/02/16 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 46-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 12:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 90-52
06/03/16 12:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 95-39
06/03/16 12:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ν ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 71-62
06/03/16 12:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 98-40
06/03/16 12:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 73-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/16 16:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 35-92
12/03/16 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 61-51
12/03/16 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 64-71
12/03/16 14:00 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 40-73
12/03/16 14:00 ΚΩ ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝ 50-57