Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015-2016 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 43 22 21 1 0 1393 966 427   0   1   1,442
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 41 22 19 3 0 1494 1132 362   0   1   1,319
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 193 39 22 17 5 0 1299 1090 209   0   1   1,191
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 36 22 14 8 0 1345 1189 156   0   1   1,131
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 33 22 11 11 0 1103 1085 18   4   1   1,016
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 33 22 11 11 0 1208 1192 16   2   1   1,013
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 31 22 9 13 0 1287 1229 58   0   1   1,047
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 30 22 8 14 0 1163 1377 -214   0   1   0,844
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 29 22 7 15 0 1107 1301 -194   0   1   0,850
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28 22 7 14 1 1046 1122 -76   4   1   0,932
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 28 22 7 14 1 1041 1214 -173   2   1   0,857
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 23 22 1 21 0 868 1457 -589   0   1   0,595


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/10/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 53-66
11/10/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 35-51
11/10/15 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 48-44
11/10/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 60-44
21/10/15 19:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 68-72
11/10/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 77-80
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57-39
18/10/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 53-48
18/10/15 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 28-53
18/10/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 52-49
18/10/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 50-54
18/10/15 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 43-34
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 62-51
25/10/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-20
25/10/15 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 53-42
25/10/15 13:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 43-56
25/10/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 77-27
25/10/15 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 27-54
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 45-65
01/11/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 53-38
01/11/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 62-55
01/11/15 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 74-59
01/11/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 71-39
01/11/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 40-66
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 38-54
20/12/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59-63
08/11/15 13:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67-44
08/11/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 55-90
08/11/15 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 52-44
08/11/15 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 64-32
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 68-45
15/11/15 12:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 46-38
15/11/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 59-53
15/11/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 52-50
15/11/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 48-71
15/11/15 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 33-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55-58
22/11/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 57-65
22/11/15 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 63-52
22/11/15 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 72-50
22/11/15 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53-51
22/11/15 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 67-48
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52-46
29/11/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 44-40
29/11/15 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 60-50
29/11/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 46-65
29/11/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 45-52
29/11/15 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 73-32
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 70-45
06/12/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 40-61
06/12/15 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 52-45
06/12/15 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 70-63
06/12/15 14:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 58-49
06/12/15 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 46-77
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 76-60
13/12/15 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 70-56
13/12/15 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 40-50
13/12/15 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 59-47
13/12/15 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 67-35
13/12/15 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 62-52
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 47-34
10/01/16 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 53-56
10/01/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 55-44
10/01/16 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 61-70
10/01/16 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 48-88
10/01/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 48-60
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55-67
17/01/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 60-49
17/01/16 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 48-60
17/01/16 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 38-58
17/01/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 49-61
17/01/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 60-38
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 59-60
24/01/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 49-60
24/01/16 11:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 73-26
24/01/16 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 64-63
24/01/16 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59-53
24/01/16 12:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 44-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/16 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55-52
31/01/16 13:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 50-53
31/01/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 65-59
31/01/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 68-47
31/01/16 12:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 47-67
31/01/16 14:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 64-39
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 96-42
07/02/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 60-43
07/02/16 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 69-51
07/02/16 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-66
07/02/16 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 42-85
07/02/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 56-46
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52-44
14/02/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 65-46
14/02/16 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 39-58
14/02/16 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 80-49
14/02/16 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 20-0
14/02/16 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 31-75
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/16 17:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 65-54
21/02/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 53-33
21/02/16 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 70-60
21/02/16 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 43-55
21/02/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 62-47
21/02/16 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 53-32
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 13:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 64-72
28/02/16 13:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 55-38
28/02/16 15:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 48-65
28/02/16 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 43-54
28/02/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 56-68
28/02/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 47-53
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 63-66
06/03/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 72-45
06/03/16 13:30 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 45-51
06/03/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 77-26
05/03/16 16:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 47-56
06/03/16 13:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 32-75
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 14:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-80
27/03/16 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 62-52
27/03/16 14:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 59-57
27/03/16 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 57-46
27/03/16 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 44-64
27/03/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 77-35
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 51-57
03/04/16 12:00 ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ 32-55
03/04/16 12:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 100-49
03/04/16 12:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 38-51
03/04/16 12:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 53-67
03/04/16 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 62-53
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 14:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 60-58
10/04/16 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 82-64
10/04/16 14:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ 42-69
10/04/16 14:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 58-52
10/04/16 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ(ΓΕΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 107-73
10/04/16 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 57-59