Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΥΜΗΣ 51 28 23 5 0 2159 1980 179   0   1   1,090
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50 28 22 6 0 2252 1876 376   0   1   1,200
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 47 28 19 9 0 2197 2064 133   3   1   1,064
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 47 28 19 9 0 2159 2041 118   3   1   1,057
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 44 28 16 12 0 2164 2194 -30   3   1,056   0,986
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 44 28 16 12 0 2112 2053 59   3   0,946   1,028
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 43 28 15 13 0 2196 2150 46   0   1   1,021
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 42 28 14 14 0 2091 2082 9   0   1   1,004
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 40 28 12 16 0 1985 2065 -80   4   1   0,961
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 40 28 12 16 0 2128 2203 -75   2   1   0,965
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 39 28 11 17 0 1885 1979 -94   0   1   0,952
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 38 28 10 18 0 2156 2219 -63   3   1,027   0,971
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 38 28 10 18 0 1966 2014 -48   3   0,973   0,976
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 34 28 6 22 0 2162 2382 -220   0   1   0,907
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 32 28 5 22 1 1864 2174 -310   0   1   0,857


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/15 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 98-76
20/10/15 18:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-78
03/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 68-66
03/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 54-69
03/10/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 82-66
03/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 105-79
21/10/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 83-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 75-62
10/10/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-82
10/10/15 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 81-53
10/10/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 85-74
10/10/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 88-100
11/10/15 18:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 66-74
12/12/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 75-85
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/15 17:00 2ο ΓΕΛ(ΚΟΚ.ΑΜΑΡ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 86-63
17/10/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 75-84
17/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 65-71
17/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 70-65
17/10/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 98-86
17/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 65-58
17/10/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-64
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 65-60
24/10/15 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 79-60
24/10/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 84-76
24/10/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 72-67
24/10/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-79
24/10/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 77-73
24/10/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 85-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/15 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 57-59
31/10/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 77-86
31/10/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 74-73
31/10/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 76-77
31/10/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 58-75
31/10/15 19:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 58-63
31/10/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 82-80
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/15 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 83-75
07/11/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 87-81
07/11/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-75
07/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 83-79
07/11/15 16:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-57
07/11/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 83-63
07/11/15 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-67
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/15 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 62-70
14/11/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 92-82
14/11/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 81-78
14/11/15 16:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 60-77
14/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 48-58
14/11/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 77-80
14/11/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 93-92
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/15 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 78-65
21/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 90-84
21/11/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80-52
21/11/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 97-84
21/11/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 76-64
21/11/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 87-75
22/11/15 15:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 80-72
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/15 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 66-68
28/11/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 56-70
28/11/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 87-69
28/11/15 16:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-74
28/11/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 65-73
28/11/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 85-89
28/11/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/12/15 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 100-61
05/12/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 87-67
05/12/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 58-54
05/12/15 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 71-64
05/12/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-75
05/12/15 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74-75
05/12/15 19:30 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 83-78
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/15 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 69-73
19/12/15 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 87-79
19/12/15 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-55
19/12/15 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 99-90
19/12/15 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 67-77
19/12/15 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 71-73
19/12/15 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 92-72
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/01/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-61
09/01/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 61-77
09/01/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 105-65
09/01/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 76-70
09/01/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 85-76
09/01/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 74-82
09/01/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 84-73
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/01/16 16:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 75-54
16/01/16 15:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 88-87
16/01/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 97-99
16/01/16 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 87-71
16/01/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 46-69
16/01/16 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-80
16/01/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 98-100
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 74-67
23/01/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 97-74
23/01/16 16:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-68
23/01/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 80-82
24/01/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 94-65
23/01/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 83-77
23/01/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 86-81
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 78-71
30/01/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 79-81
30/01/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 116-115
30/01/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-56
30/01/16 19:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 67-77
30/01/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 77-75
30/01/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 69-77
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/02/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-68
06/02/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 88-83
06/02/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 82-67
06/02/16 16:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 75-71
06/02/16 16:30 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 85-75
06/02/16 16:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 88-86
06/02/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 89-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/02/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 68-55
13/02/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 76-74
13/02/16 15:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 76-77
13/02/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 78-58
13/02/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 94-75
13/02/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 87-69
13/02/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 87-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/02/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 86-91
27/02/16 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-69
27/02/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 82-76
27/02/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 62-56
27/02/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 59-60
27/02/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 86-85
27/02/16 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 81-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-64
05/03/16 17:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 72-79
05/03/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 78-74
05/03/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 62-66
05/03/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 84-67
05/03/16 16:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 80-76
20/02/16 15:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 81-91
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/16 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 80-64
12/03/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 53-58
12/03/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-73
12/03/16 16:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 72-76
12/03/16 16:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 87-71
12/03/16 16:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 82-58
12/03/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 70-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-69
19/03/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 92-87
19/03/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 67-76
19/03/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 57-65
19/03/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 73-79
19/03/16 16:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 95-96
19/03/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 85-63
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 68-61
27/03/16 15:30 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 65-63
26/03/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 84-69
26/03/16 15:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 98-69
27/04/16 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 68-67
26/03/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 88-98
26/03/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 70-85
02/04/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 96-92
02/04/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 67-60
02/04/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 81-85
02/04/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-79
02/04/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 77-84
02/04/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 62-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/04/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 82-69
09/04/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 78-64
09/04/16 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 62-63
09/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-67
09/04/16 16:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 99-72
09/04/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-77
09/04/16 18:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 66-81
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/04/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 94-90
16/04/16 17:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71-63
16/04/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-57
16/04/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 103-88
16/04/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 68-67
16/04/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 65-64
16/04/16 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 77-73
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/04/16 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 95-66
23/04/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 64-58
27/04/16 16:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-83
23/04/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 85-89
23/04/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-69
23/04/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74-62
23/04/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 81-88
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/05/16 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 85-49
06/05/16 15:00 ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨" ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 109-73
07/05/16 17:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74-81
10/05/16 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 68-79
07/05/16 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 76-61
07/05/16 17:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 92-66
07/05/16 17:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 88-57
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/05/16 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 56-86
14/05/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 63-70
14/05/16 17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 78-63
14/05/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 60-73
14/05/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 90-62
14/05/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 72-73
14/05/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 85-79
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/05/16 16:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 59-54
21/05/16 16:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛ. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-91
21/05/16 16:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 20-0
21/05/16 16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 65-55
21/05/16 16:00 ΚΥΜΗΣ "Ν.ΜΑΡΙΝΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 67-56
21/05/16 16:00 Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ(ΕΡΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 72-86
21/05/16 16:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 84-91
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/05/16 17:00 2ο ΓΕΛ(ΚΟΚ.ΑΜΑΡ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 79-74
28/05/16 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 83-74
28/05/16 17:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-78
28/05/16 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-65
28/05/16 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ 78-71
28/05/16 17:00 ΙΧΘ.ΚΕΡ."Π.ΝΙΚΟ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 89-63
28/05/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 73-63