Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 44 24 20 4 0 1825 1594 231   0   1   1,144
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 42 24 18 6 0 1684 1500 184   4   1   1,122
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 42 24 18 6 0 1818 1548 270   2   1   1,174
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 38 24 14 10 0 1779 1650 129   0   1   1,078
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 36 24 12 12 0 1611 1556 55   4   1   1,035
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 36 24 12 12 0 1513 1557 -44   2   1   0,971
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΝΤΑΚ 34 24 10 14 0 1532 1677 -145   10   1   0,913
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 34 24 10 14 0 1676 1769 -93   9   1,102   0,947
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 34 24 10 14 0 1552 1645 -93   9   0,907   0,943
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 34 24 10 14 0 1722 1857 -135   8   1   0,927
ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 33 24 9 15 0 1614 1748 -134   0   1   0,923
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 31 24 7 17 0 1600 1697 -97   0   1   0,942
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 30 24 6 18 0 1635 1763 -128   0   1   0,927


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 65-79
12/10/14 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 54-46
12/10/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 43-59
12/10/14 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 71-67
12/10/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 77-55
12/10/14 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-77
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 56-67
19/10/14 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-87
19/10/14 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 75-68
19/10/14 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 69-57
19/10/14 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 68-62
19/10/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 89-69
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 61-71
26/10/14 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 68-63
26/10/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 82-70
25/10/14 17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 69-61
26/10/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 96-54
26/10/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 56-82
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 54-58
02/11/14 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 102-96
02/11/14 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 73-68
02/11/14 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 80-70
02/11/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 92-57
02/11/14 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 63-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 67-62
09/11/14 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-70
09/11/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-77
09/11/14 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 62-70
09/11/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 59-65
09/11/14 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 82-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 66-71
16/11/14 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 87-78
16/11/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 75-67
16/11/14 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 89-82
16/11/14 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 64-74
16/11/14 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 66-47
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 64-59
23/11/14 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 59-70
23/11/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 69-68
23/11/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 53-77
23/11/14 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 72-62
23/11/14 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 53-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 62-63
30/11/14 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 59-55
30/11/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 56-61
30/11/14 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-73
29/11/14 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 60-51
30/11/14 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 62-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 96-62
07/01/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 67-65
07/12/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 49-60
07/12/14 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-75
07/12/14 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 70-57
07/12/14 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 90-71
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 54-71
14/12/14 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 65-53
14/12/14 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 74-77
14/12/14 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 110-116
14/12/14 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 61-58
14/12/14 18:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 46-57
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/14 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 67-51
21/12/14 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 68-80
21/12/14 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 91-69
21/12/14 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 68-60
21/12/14 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 72-63
21/12/14 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 85-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 76-61
10/01/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 76-88
11/01/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 54-59
11/01/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 90-80
11/01/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 63-61
11/01/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 81-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 72-55
18/01/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 90-74
18/01/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 59-56
18/01/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 87-65
18/01/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 60-69
18/01/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 74-69
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/15 19:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 64-72
28/01/15 19:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 67-66
24/01/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 76-63
24/01/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 71-62
24/01/15 19:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 59-66
24/01/15 15:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 92-74
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 72-53
01/02/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 55-72
01/02/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 66-86
01/02/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 81-73
01/02/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 82-57
01/02/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 82-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 87-82
08/02/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 74-53
08/02/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 84-90
08/02/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 87-80
08/02/15 17:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 91-86
08/02/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 65-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 72-62
15/02/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 73-62
15/02/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-59
15/02/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-64
15/02/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 58-90
15/02/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 70-53
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 66-69
01/03/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 81-63
01/03/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 74-85
01/03/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 81-68
01/03/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 57-53
01/03/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 71-75
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 16:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-72
08/03/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-60
08/03/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 67-76
08/03/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 70-63
08/03/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 70-63
08/03/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 63-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 68-64
15/03/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 71-45
15/03/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 71-65
15/03/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 76-63
15/03/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 68-88
15/03/15 19:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 57-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 63-52
22/03/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 62-69
22/03/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 54-52
22/03/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 81-64
22/03/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 67-65
22/03/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 83-81
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 48-85
29/03/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 70-52
29/03/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 62-64
29/03/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 50-79
29/03/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 81-76
29/03/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 75-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 18:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 83-63
05/04/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 59-57
05/04/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 69-77
05/04/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 71-45
05/04/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 95-67
05/04/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 60-56
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 58-50
26/04/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 72-79
26/04/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 66-71
26/04/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 76-62
26/04/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 88-80
26/04/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 71-77
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/15 18:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 70-67
03/05/15 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 77-62
03/05/15 18:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 73-63
03/05/15 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 69-78
03/05/15 18:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-78
03/05/15 18:00 ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 79-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/15 18:00 ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Π 68-79
10/05/15 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 65-60
10/05/15 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 71-62
10/05/15 18:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 75-60
10/05/15 18:00 ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ 86-70
10/05/15 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 72-64