Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 51 26 25 1 0 2328 1763 565   0   1   1,320
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 48 26 22 4 0 2088 1628 460   0   1   1,282
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 46 26 20 6 0 2102 1809 293   0   1   1,161
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 45 26 19 7 0 1910 1657 253   0   1   1,152
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 41 26 15 11 0 1968 1974 -6   0   1   0,996
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ 39 26 13 13 0 1915 1872 43   0   1   1,022
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ 38 26 12 14 0 1908 2032 -124   4   1   0,938
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 38 26 12 14 0 1819 1833 -14   2   1   0,992
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 37 26 11 15 0 1822 1803 19   0   1   1,010
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 36 26 11 14 1 1778 1799 -21   0   1   0,988
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 35 26 9 17 0 1835 2032 -197   0   1   0,903
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 34 26 8 18 0 1784 1997 -213   0   1   0,893
ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 30 26 5 20 1 1881 2243 -362   0   1   0,838
ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 25 26 0 25 1 1545 2241 -696   0   1   0,689


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 52-56
12/10/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 71-61
12/10/14 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 67-87
12/10/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 94-67
12/10/14 17:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 51-81
12/10/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 93-67
12/10/14 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 61-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 65-51
19/10/14 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 76-59
19/10/14 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 82-58
19/10/14 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 91-51
19/10/14 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 74-77
19/10/14 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 85-80
19/10/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 63-54
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 72-84
26/10/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 78-72
26/10/14 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 71-103
26/10/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 88-69
26/10/14 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 76-74
26/10/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 74-63
26/10/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 77-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 68-64
02/11/14 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 91-57
02/11/14 17:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 60-76
02/11/14 15:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 70-56
02/11/14 18:00 ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ ΔΑΚ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 76-72
02/11/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 73-64
02/11/14 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 92-68
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/14 16:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 60-63
09/11/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 85-68
09/11/14 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70-83
09/11/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 65-57
09/11/14 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 77-83
09/11/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 75-86
09/11/14 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 55-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 67-80
16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 76-63
16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 73-65
16/11/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 83-54
16/11/14 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 62-69
16/11/14 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 78-70
16/11/14 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 76-100
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 60-67
23/11/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 86-82
23/11/14 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 111-116
23/11/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 76-84
23/11/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 70-62
23/11/14 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 76-63
23/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 89-72
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 64-72
30/11/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 85-60
30/11/14 17:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 81-70
30/11/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 73-78
30/11/14 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 70-51
30/11/14 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 45-94
30/11/14 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 96-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 68-76
07/12/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 86-71
07/12/14 16:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 84-91
07/12/14 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 65-78
07/12/14 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 85-95
07/12/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 96-84
07/12/14 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 94-89
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 60-69
14/12/14 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 72-78
14/12/14 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 94-93
14/12/14 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 79-61
14/12/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 60-80
14/12/14 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 85-65
14/12/14 17:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 46-95
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/14 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 82-91
21/12/14 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 68-79
21/12/14 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 86-75
21/12/14 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 86-74
21/12/14 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 74-67
20/12/14 15:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 74-67
21/12/14 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-55
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 73-80
11/01/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 86-78
11/01/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 71-60
11/01/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 53-81
11/01/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 90-55
11/01/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 63-71
11/01/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 106-56
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 83-65
18/01/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 60-67
18/01/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 92-69
18/01/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 86-63
18/01/15 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 77-58
18/01/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 87-70
18/01/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 72-84
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 61-70
24/01/15 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 81-64
24/01/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 108-63
24/01/15 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 68-64
24/01/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 90-48
24/01/15 20:30 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 62-88
24/01/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 66-56
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 78-62
01/02/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 65-89
01/02/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 88-78
01/02/15 17:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 72-90
01/02/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 79-56
01/02/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 80-75
01/02/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 86-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 86-51
08/02/15 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 64-62
08/02/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 98-68
08/02/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 73-74
08/02/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 83-60
08/02/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-61
08/02/15 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 80-56
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 93-63
15/02/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 67-83
15/02/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 96-80
15/02/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 91-84
15/02/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 68-77
15/02/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 61-71
15/02/15 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 65-89
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 71-61
01/03/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 52-93
01/03/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 95-59
01/03/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 89-60
01/03/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 94-76
01/03/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 86-70
01/03/15 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 57-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 80-60
08/03/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 79-70
08/03/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 68-83
08/03/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 62-73
08/03/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 91-75
08/03/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 45-66
08/03/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 104-92
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 60-59
15/03/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 95-96
15/03/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 126-60
15/03/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 88-66
15/03/15 18:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 65-87
15/03/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 45-76
15/03/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 73-82
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 73-74
22/03/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 63-59
22/03/15 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 74-84
22/03/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 85-86
21/03/15 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 65-69
22/03/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 118-52
22/03/15 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 62-83
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 78-60
29/03/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 94-85
29/03/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 83-76
29/03/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 78-66
29/03/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-72
19/04/15 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 77-72
29/03/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 56-80
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 85-59
05/04/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 99-67
05/04/15 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20-0
05/04/15 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 59-73
01/04/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 95-68
05/04/15 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 52-61
05/04/15 17:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 20-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 79-61
26/04/15 18:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 69-90
26/04/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 61-96
26/04/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 61-66
25/04/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 80-86
26/04/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 75-70
26/04/15 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 77-67
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/15 18:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 88-78
03/05/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 87-90
03/05/15 18:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ 72-78
03/05/15 18:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964-ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 103-65
03/05/15 18:00 Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 60-62
03/05/15 18:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ 100-71
03/05/15 18:00 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 46-102
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/15 18:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ 73-70
10/05/15 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 20-0
10/05/15 18:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 95-101
10/05/15 18:00 ΒΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟ ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 81-85
10/05/15 18:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (ΝΕΟ) ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 82-60
10/05/15 18:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 88-86
10/05/15 18:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑ-ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ 105-51