Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49 26 23 3 0 1984 1801 183   0   1   1,101
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 48 26 22 4 0 2096 1796 300   0   1   1,167
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 43 26 17 9 0 1818 1683 135   0   1   1,080
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 42 26 16 10 0 1818 1725 93   0   1   1,053
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 41 26 15 11 0 2014 1959 55   3   1,006   1,028
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 41 26 15 11 0 1938 1848 90   3   0,993   1,048
ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. ΘΕΟΔ 40 26 14 12 0 1626 1625 1   0   1   1,000
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 39 26 13 13 0 1830 1847 -17   3   1,069   0,990
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 39 26 13 13 0 1894 1886 8   3   0,935   1,004
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 37 26 11 15 0 1912 1963 -51   0   1   0,974
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 35 26 10 15 1 1748 1807 -59   0   1   0,967
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 32 26 7 18 1 1793 2017 -224   0   1   0,888
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΘΥ 31 26 6 19 1 1578 1731 -153   0   1   0,911
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 25 26 0 25 1 1685 2046 -361   0   1   0,823


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 16:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 70-53
12/10/14 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 93-65
12/10/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 62-85
12/10/14 19:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 75-78
12/10/14 15:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 58-50
12/10/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 76-61
12/10/14 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 69-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 67-75
19/10/14 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 71-69
19/10/14 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 69-57
19/10/14 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 65-56
19/10/14 16:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 60-65
19/10/14 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 68-64
19/10/14 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 46-58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 85-72
26/10/14 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 67-61
26/10/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 66-84
26/10/14 19:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 74-65
26/10/14 15:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 70-63
26/10/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 88-94
26/10/14 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 75-68
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-72
02/11/14 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 57-65
02/11/14 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 75-62
02/11/14 15:30 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 75-68
02/11/14 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 66-64
02/11/14 15:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 77-57
02/11/14 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 73-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 71-61
09/11/14 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 85-72
09/11/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 74-97
09/11/14 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 65-74
09/11/14 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 51-53
09/11/14 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 59-68
09/11/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 87-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 64-85
16/11/14 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 81-77
16/11/14 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 73-66
16/11/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 65-71
16/11/14 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 64-53
16/11/14 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 62-48
16/11/14 13:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-70
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 95-74
23/11/14 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 74-75
23/11/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 67-83
22/11/14 20:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 77-66
23/11/14 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 66-57
23/11/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 81-98
23/11/14 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-67
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 68-62
30/11/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-72
30/11/14 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 72-57
30/11/14 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 83-75
30/11/14 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 59-65
30/11/14 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 58-68
30/11/14 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 58-54
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 86-65
07/12/14 16:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 64-59
07/12/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 59-74
07/12/14 15:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 76-78
07/12/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 81-95
07/12/14 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 81-80
07/12/14 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 86-72
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 52-71
14/12/14 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 55-76
14/12/14 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 63-67
14/12/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 70-78
14/12/14 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 74-72
14/12/14 16:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88-80
14/12/14 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 73-81
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/14 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 83-62
21/12/14 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 85-68
21/12/14 15:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 65-70
21/12/14 16:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 79-81
21/12/14 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 66-45
21/12/14 15:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 80-70
21/12/14 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 82-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 19:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 56-100
11/01/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 69-62
11/01/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 76-67
11/01/15 15:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 66-68
11/01/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 60-72
11/01/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 74-63
11/01/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 74-65
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 81-82
17/01/15 19:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 62-61
18/01/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 86-78
18/01/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 74-79
17/01/15 14:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 70-61
18/01/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 71-65
18/01/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-90
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 20:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 76-81
24/01/15 19:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 72-84
23/01/15 19:30 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 77-74
23/01/15 20:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 75-68
24/01/15 14:30 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 71-66
28/01/15 19:15 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 71-61
24/01/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 69-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 79-69
01/02/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 81-80
20/02/15 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 56-80
01/02/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 57-80
01/02/15 15:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 69-66
01/02/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 96-87
21/02/15 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 76-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 80-73
08/02/15 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 76-70
08/02/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 78-71
08/02/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 82-71
08/02/15 14:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 64-45
08/02/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 78-67
08/02/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 73-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 71-63
15/02/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 71-68
15/02/15 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 80-95
15/02/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 86-69
15/02/15 14:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 64-70
15/02/15 16:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 44-51
15/02/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 88-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 67-74
01/03/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 78-73
01/03/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 88-74
01/03/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 79-77
01/03/15 16:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 60-62
01/03/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 72-65
01/03/15 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 91-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 104-97
08/03/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 78-80
08/03/15 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-73
08/03/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 72-62
08/03/15 15:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 55-61
08/03/15 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 64-73
08/03/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 71-72
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62-69
15/03/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 64-61
15/03/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 77-69
15/03/15 15:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 75-62
15/03/15 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 64-55
15/03/15 20:30 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 81-69
15/03/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 86-91
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 80-76
22/03/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 80-69
22/03/15 16:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 66-77
22/03/15 18:30 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 69-73
22/03/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 87-90
22/03/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 78-80
22/03/15 17:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 69-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 73-83
29/03/15 14:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 72-60
29/03/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 20-0
29/03/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 62-48
29/03/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 88-53
29/03/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 97-90
29/03/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 65-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 14:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 80-62
05/04/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 83-84
05/04/15 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 81-67
05/04/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 70-84
05/04/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 92-90
05/04/15 14:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 79-72
05/04/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 76-59
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 50-75
26/04/15 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 62-68
26/04/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 79-63
26/04/15 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 20-0
26/04/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 95-91
26/04/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 69-60
26/04/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 73-75
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/15 17:00 Γ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. 99-84
03/05/15 17:00 ΜΕΛ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 75-66
03/05/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 69-99
03/05/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ. 75-79
03/05/15 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ 20-0
03/05/15 17:00 Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 63-71
03/05/15 17:00 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 74-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/15 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 85-92
10/05/15 17:00 ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ 20-0
10/05/15 17:00 Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 76-83
10/05/15 17:00 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 96-107
10/05/15 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ «ΑΓ.-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 45-65
10/05/15 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 73-66
10/05/15 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 89-81