Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 48 26 22 4 0 1939 1605 334   3   1,026   1,208
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 48 26 22 4 0 1924 1619 305   3   0,974   1,188
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 46 26 20 6 0 2094 1886 208   0   1   1,110
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 44 26 18 8 0 1910 1657 253   0   1   1,152
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟΡΙΝΘΙ 41 26 15 11 0 1864 1691 173   3   1,013   1,102
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 41 26 15 11 0 1748 1638 110   3   0,986   1,067
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 40 26 14 12 0 1719 1599 120   0   1   1,075
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 39 26 14 11 1 1848 1732 116   0   1   1,066
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 38 26 13 12 1 1857 1845 12   0   1   1,006
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 34 26 8 18 0 1693 1781 -88   4   1   0,950
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 34 26 8 18 0 1618 1789 -171   2   1   0,904
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 32 26 7 18 1 1541 1785 -244   0   1   0,863
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 29 26 4 21 1 1613 2070 -457   0   1   0,779
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 27 26 2 23 1 1488 2159 -671   0   1   0,689


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 71-44
12/10/14 14:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 58-63
12/10/14 14:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 54-69
12/10/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 45-64
12/10/14 19:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 71-59
12/10/14 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 92-61
12/10/14 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 47-54
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 61-54
19/10/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 74-72
19/10/14 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 79-44
19/10/14 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 82-68
19/10/14 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 81-74
19/10/14 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 68-74
19/10/14 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 54-67
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 75-54
26/10/14 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 52-62
26/10/14 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 76-75
26/10/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 63-54
26/10/14 19:30 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-79
26/10/14 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 71-54
26/10/14 14:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 75-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 75-61
02/11/14 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 71-54
02/11/14 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 88-63
02/11/14 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 82-43
02/11/14 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 70-56
02/11/14 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 59-61
02/11/14 14:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 83-78
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 46-44
09/11/14 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 81-70
09/11/14 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 50-64
09/11/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 59-70
09/11/14 16:30 Β΄ ΠΕΥΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 76-79
09/11/14 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 78-62
09/11/14 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 79-73
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 71-60
16/11/14 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 61-52
16/11/14 18:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 71-53
16/11/14 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 73-50
16/11/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 76-52
16/11/14 14:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 67-60
16/11/14 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 74-58
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54-65
23/11/14 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 59-74
23/11/14 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 51-76
23/11/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 65-75
23/11/14 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-77
23/11/14 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 66-64
23/11/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 62-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 72-80
30/11/14 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 58-56
30/11/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 87-66
30/11/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 70-51
30/11/14 14:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 68-69
29/11/14 17:30 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 70-61
30/11/14 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 73-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 78-79
07/12/14 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 65-66
07/12/14 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 51-56
07/12/14 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 71-77
07/12/14 12:30 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 79-74
07/12/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 51-84
07/12/14 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 84-61
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 72-84
14/12/14 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 58-49
14/12/14 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 56-71
14/12/14 16:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 59-68
14/12/14 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 83-59
14/12/14 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 59-61
14/12/14 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 81-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/14 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 71-37
21/12/14 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 84-69
21/12/14 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 84-70
21/12/14 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 84-90
21/12/14 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 66-95
21/12/14 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 62-60
21/12/14 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62-64
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 68-77
11/01/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 71-62
11/01/15 15:30 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 63-73
11/01/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 105-74
11/01/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 81-68
11/01/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-73
11/01/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 83-70
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 68-59
18/01/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-78
18/01/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 76-50
18/01/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 73-85
18/01/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 76-85
18/01/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 74-82
18/01/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 0-20
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 54-56
24/01/15 14:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 64-53
24/01/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 88-91
24/01/15 17:30 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 80-58
24/01/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 99-100
24/01/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 83-85
24/01/15 19:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 85-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 14:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 64-52
01/02/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 82-53
01/02/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 51-98
01/02/15 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 41-62
01/02/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 91-71
01/02/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 87-73
01/02/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 81-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 67-96
08/02/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 71-50
08/02/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 106-53
08/02/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 78-62
08/02/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 77-83
08/02/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 68-58
08/02/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 73-58
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-67
15/02/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 79-93
15/02/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 66-82
15/02/15 17:00 ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-74
15/02/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 83-78
15/02/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 37-68
15/02/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 66-56
01/03/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 91-64
01/03/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 95-51
01/03/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 97-68
01/03/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 78-70
01/03/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 73-67
01/03/15 14:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 71-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 65-63
08/03/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 59-73
08/03/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 63-105
08/03/15 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 63-74
08/03/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 64-78
08/03/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-65
08/03/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 61-75
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 80-73
15/03/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 71-61
15/03/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 98-49
15/03/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 71-64
15/03/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 59-45
15/03/15 14:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 69-59
15/03/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 101-54
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 67-79
22/03/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 59-70
22/03/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 71-108
22/03/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 76-65
22/03/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-81
22/03/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 73-85
22/03/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 83-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 73-61
29/03/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 77-60
29/03/15 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 95-52
29/03/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 63-52
29/03/15 14:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 76-69
29/03/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 75-55
29/03/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 73-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 70-78
05/04/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 83-69
05/04/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 83-58
05/04/15 13:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 74-82
05/04/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 60-86
05/04/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-53
05/04/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 83-89
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/15 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 50-82
26/04/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 71-95
26/04/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 70-58
26/04/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 80-75
26/04/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 95-55
26/04/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 66-75
26/04/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 85-51
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 20-0
03/05/15 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 57-67
03/05/15 17:00 ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ-ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ 20-0
03/05/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ 60-93
03/05/15 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 82-73
03/05/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ 91-86
03/05/15 17:00 1ο Κ.Γ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 70-76
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/15 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 69-65
10/05/15 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 74-53
10/05/15 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 61-113
10/05/15 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 81-68
10/05/15 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 66-85
10/05/15 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 20-0
10/05/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΧ. ΚΟ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 73-92