Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2014-2015 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 50 26 24 2 0 2116 1797 319   0   1   1,177
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 49 26 23 3 0 2106 1747 359   0   1   1,205
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 44 26 18 8 0 2051 1905 146   3   1,018   1,076
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 44 26 18 8 0 2089 2026 63   3   0,982   1,031
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 40 26 14 12 0 1963 1962 1   0   1   1,000
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 39 26 13 13 0 1861 1796 65   7   1   1,036
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 39 26 13 13 0 1794 1964 -170   6   1   0,913
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 39 26 13 13 0 2011 1939 72   5   1   1,037
ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝΙΞ» 37 26 11 15 0 1921 1927 -6   3   1,024   0,996
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 37 26 11 15 0 1996 2014 -18   3   0,976   0,991
ΧΑΝΘ 34 26 8 18 0 1769 1892 -123   3   1,042   0,934
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 34 26 8 18 0 1731 1843 -112   3   0,959   0,939
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 33 26 7 19 0 1828 1985 -157   0   1   0,920
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 26 26 1 24 1 1567 2006 -439   0   1   0,781


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-51
12/10/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 74-85
12/10/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 98-99
12/10/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-57
12/10/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 67-79
12/10/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 62-55
12/10/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 80-82
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΧΑΝΘ 81-69
19/10/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 98-90
19/10/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 68-66
19/10/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71-64
19/10/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 80-60
19/10/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-81
19/10/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-75
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 82-83
26/10/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 61-46
26/10/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 69-83
26/10/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 77-70
26/10/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 78-66
26/10/14 16:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-68
26/10/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 60-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 62-50
02/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 78-74
02/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 94-97
02/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 79-82
02/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 80-87
02/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 78-65
02/11/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 92-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 61-68
09/11/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 79-86
09/11/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-67
09/11/14 16:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 73-57
09/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-80
09/11/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 87-94
09/11/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 67-63
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 68-58
16/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 65-73
16/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 105-112
16/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 76-85
16/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 77-58
16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 77-35
16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 56-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 87-82
23/11/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 87-67
23/11/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 82-72
23/11/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 74-75
23/11/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-63
23/11/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-67
23/11/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-91
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ 68-77
30/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 66-81
30/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 73-54
30/11/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 70-56
30/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 82-57
30/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 85-83
30/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 68-74
07/12/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 71-59
07/12/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 58-75
07/12/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 61-92
07/12/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-54
07/12/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 85-78
07/12/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-66
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΧΑΝΘ 87-72
14/12/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 106-102
14/12/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 81-49
14/12/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 85-73
14/12/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 77-61
14/12/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 74-58
13/12/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-79
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 54-87
21/12/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 78-72
21/12/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 81-93
21/12/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 73-68
21/12/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-82
21/12/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-74
21/12/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 85-59
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΧΑΝΘ 67-66
11/01/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 76-55
11/01/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 94-58
11/01/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 77-66
11/01/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-72
11/01/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-83
11/01/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-62
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 63-72
18/01/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 62-75
18/01/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 69-86
18/01/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71-85
18/01/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 102-95
18/01/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 100-80
18/01/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 75-64
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 84-78
24/01/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 73-85
24/01/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-72
21/01/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-86
24/01/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-62
24/01/15 18:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 80-72
24/01/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 55-70
01/02/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 78-67
01/02/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-62
01/02/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 82-80
01/02/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-76
01/02/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 77-65
01/02/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΧΑΝΘ 93-79
08/02/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 74-84
08/02/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 92-72
08/02/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 80-85
08/02/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-77
08/02/15 16:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-78
08/02/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-64
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-56
15/02/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 75-89
15/02/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-74
15/02/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-61
15/02/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 69-73
15/02/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 66-101
15/02/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 89-92
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΧΑΝΘ 71-61
01/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 84-70
01/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 81-87
01/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 75-81
01/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-83
01/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 79-62
01/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 76-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-70
08/03/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 78-74
08/03/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 74-64
08/03/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-73
08/03/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 55-62
08/03/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-82
08/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 83-73
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 90-66
15/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 70-85
15/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 92-85
15/03/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 72-73
15/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 91-65
15/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 63-75
15/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 71-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/03/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 63-50
22/03/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 90-78
22/03/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 63-52
18/03/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 67-91
22/03/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 54-77
22/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 89-81
22/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-80
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΧΑΝΘ 74-75
29/03/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 71-82
29/03/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 91-57
29/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-48
29/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 70-76
29/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 61-51
29/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 76-66
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/04/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 74-71
05/04/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 93-97
05/04/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 69-71
05/04/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 74-73
05/04/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 93-79
05/04/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 58-62
05/04/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 88-80
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/04/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΧΑΝΘ 75-67
26/04/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 71-79
26/04/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 107-70
26/04/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 85-67
26/04/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 75-76
26/04/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 63-77
26/04/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 71-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 78-75
03/05/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 50-71
03/05/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 70-94
03/05/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 92-89
03/05/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 57-62
03/05/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-48
03/05/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 88-87
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/05/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΧΑΝΘ 63-61
10/05/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 20-0
10/05/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 77-51
10/05/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 65-57
10/05/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-65
10/05/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-99
10/05/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-73