Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-2014
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΟ351817101287947340  0  1  1,359
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ3118135011991091108  0  1  1,098
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ3018134111601008152  0  1  1,150
ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ2918117012231248-25  0  1  0,979
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ26188100120611988  3  1,008  1,006
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ2618810010031084-81  3  0,991  0,925
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ2518711010971164-67  0  1  0,942
ΠΑΟΚ2418612010351126-91  0  1  0,919
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ221841409881158-170  0  1  0,853
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ2118315010081182-174  0  1  0,852

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/10/1317:00ΔΟΥΚΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΠΑΟΚ69-46
23/10/1319:30ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ78-63
16/10/1320:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ66-53
13/10/1312:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ44-51
13/10/1311:00ΜΙΚΡΑΣΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ56-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/10/1316:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ81-82
19/10/1320:30ΒΟΥΛΑΣΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ64-75
13/11/1319:15ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ58-76
20/10/1312:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ84-73
20/10/1315:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ73-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/10/1319:30ΔΟΥΚΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ63-42
26/10/1316:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ75-51
26/10/1312:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ79-65
26/10/1316:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ62-56
26/10/1314:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ55-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/11/1320:30ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ52-65
03/11/1312:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ71-62
03/11/1315:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ61-70
03/11/1312:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΟΚ56-55
02/11/1317:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ58-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/11/1319:30ΔΟΥΚΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ87-55
10/11/1312:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ71-64
10/11/1312:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ79-65
09/11/1314:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ53-47
09/11/1316:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ78-77
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1311:30ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ47-67
24/11/1312:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ57-60
23/11/1316:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΟΚ74-50
24/11/1312:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ87-85
23/11/1320:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ72-54
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1313:30ΜΕΤΣ ΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ83-49
01/12/1312:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ84-79
30/11/1315:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ42-41
01/12/1312:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ80-69
01/12/1312:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ55-73
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
07/12/1316:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ64-61
08/12/1315:30ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΟΚ78-64
08/12/1312:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ62-55
08/12/1312:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ52-57
08/12/1316:30ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ80-78
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
14/12/1318:00ΒΟΗΘ. ΟΛΥΜΠ. ΕΓΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ64-43
15/12/1312:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ83-62
14/12/1316:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ60-75
15/12/1312:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ55-57
15/12/1312:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ67-71
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1415:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ51-76
04/01/1416:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ72-74
05/01/1417:30ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ49-57
05/01/1412:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ65-74
05/01/1412:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ86-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1416:30ΜΕΤΣ ΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ64-46
11/01/1419:00ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ62-63
11/01/1416:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ79-31
12/01/1412:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ58-52
12/01/1412:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΟΚ65-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
18/01/1418:30ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ52-90
18/01/1421:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ45-57
19/01/1414:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ60-55
19/01/1412:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ57-56
18/01/1416:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ44-56
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1415:00ΜΕΤΣ ΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ75-43
26/01/1412:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ78-58
26/01/1414:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ56-49
25/01/1416:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ60-48
25/01/1416:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ70-57
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1414:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ62-79
02/02/1412:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ63-67
02/02/1412:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ20-0
01/02/1416:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΟΚ61-53
01/02/1419:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ52-75
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/02/1413:30ΜΕΤΣ ΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ65-54
09/02/1412:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ79-48
08/02/1416:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ83-77
09/02/1412:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ78-50
08/02/1419:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ48-42
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1414:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ47-65
16/02/1414:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ49-42
16/02/1414:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΟΚ70-54
16/02/1414:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ73-66
16/02/1414:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ86-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1414:00ΜΕΤΣ ΑΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ66-55
23/02/1414:00ΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ50-56
23/02/1414:00ΕΡΓΑΝΗΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ67-59
23/02/1414:00ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ44-54
23/02/1414:00ΕΣΠΕΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ56-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1414:00ΒΟΥΛΑΣΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ - ΕΛΛ58-66
09/03/1414:00ΚΩΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΟΚ58-52
09/03/1414:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ70-51
09/03/1414:00Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ68-61
09/03/1414:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ66-57