Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2013-2014 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ4624222018981580318  0  1  1,201
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ4424204018691473396  3  1,105  1,268
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ4424204018051533272  3  0,904  1,177
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ4224186020461760286  0  1  1,162
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ3924159018751682193  0  1  1,114
ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο23824141001780170476  0  1  1,044
ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ3524111301603157726  0  1  1,016
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΒΑΛΑ34241014017631799-36  0  1  0,979
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ3324915016611675-14  0  1  0,991
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ3124717017841805-21  0  1  0,988
ΜΕΝΤ2924519015001694-194  0  1  0,885
ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ2724321012742157-883  0  1  0,590
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ2524221114521871-419  0  1  0,776

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/10/1318:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ75-81
13/10/1318:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ94-101
13/10/1318:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ51-90
13/10/1318:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ67-58
13/10/1318:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΕΝΤ80-79
13/10/1318:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ65-47
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1318:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ82-62
20/10/1318:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ79-81
20/10/1318:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ78-61
20/10/1318:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ79-52
20/10/1318:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ53-70
20/10/1316:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ75-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/10/1318:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ59-74
26/10/1318:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ78-67
27/10/1319:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ73-79
26/10/1318:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΜΕΝΤ60-59
26/10/1316:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ77-66
26/10/1318:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ61-79
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/11/1318:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ83-66
03/11/1318:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ92-97
03/11/1318:30ΑΝΑΤΟΛΙΑΜΕΝΤ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ66-75
03/11/1318:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ68-79
03/11/1318:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ79-48
03/11/1318:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ81-89
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/11/1318:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ76-75
10/11/1318:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΕΝΤ87-76
10/11/1318:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ86-73
10/11/1318:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ59-92
10/11/1318:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ79-67
10/11/1318:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ74-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1314:30ΑΝΑΤΟΛΙΑΜΕΝΤ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ61-83
24/11/1316:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ65-73
24/11/1318:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ73-61
24/11/1318:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ98-55
24/11/1318:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ75-81
24/11/1318:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ86-82
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1316:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ78-58
01/12/1316:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ85-82
01/12/1319:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ87-92
01/12/1318:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ43-91
01/12/1318:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΕΝΤ86-62
01/12/1318:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ85-62
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1318:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ82-56
08/12/1318:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ56-78
08/12/1318:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ84-63
08/12/1316:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ53-87
07/12/1319:00ΜΙΚΡΑΣΜΕΝΤ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ64-74
08/12/1318:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ64-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1318:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ50-65
15/12/1318:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ82-66
15/12/1318:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ110-41
14/12/1318:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ79-65
15/12/1316:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ97-74
15/12/1318:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΕΝΤ79-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
22/12/1318:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ69-67
22/12/1318:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ43-115
22/12/1318:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ71-83
22/12/1318:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ65-63
22/12/1316:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ54-85
22/12/1318:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ83-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ87-36
05/01/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ111-89
05/01/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ79-71
05/01/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ72-70
05/01/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ74-57
05/01/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ78-69
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ57-70
12/01/1418:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ47-92
12/01/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ63-65
12/01/1418:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ64-66
12/01/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ82-61
12/01/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΜΕΝΤ72-65
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/01/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ75-79
19/01/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ74-59
19/01/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ114-41
19/01/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ80-49
19/01/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ67-69
19/01/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ58-76
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ73-56
26/01/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ64-61
26/01/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ85-32
26/01/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ63-59
26/01/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ52-68
26/01/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ74-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ57-76
02/02/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ89-84
02/02/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ54-72
02/02/1418:30ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ61-83
02/02/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΕΝΤ71-51
02/02/1416:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ86-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/02/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ78-55
09/02/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ84-78
09/02/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ87-80
09/02/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ90-56
09/02/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ64-60
09/02/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ72-71
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ62-74
16/02/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ99-77
16/02/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΕΝΤ73-76
16/02/1418:00ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ71-70
16/02/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ69-50
16/02/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ72-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ85-79
23/02/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ70-85
23/02/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ64-76
23/02/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ113-34
23/02/1418:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ60-52
23/02/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ75-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/03/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΜΕΝΤ67-58
01/03/1416:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ99-68
01/03/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ66-70
01/03/1418:00ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ57-90
01/03/1415:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ94-71
01/03/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ69-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ50-80
09/03/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ92-82
09/03/1418:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ78-76
09/03/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ76-53
09/03/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ66-75
09/03/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ76-72
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/03/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ55-57
16/03/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ81-85
16/03/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ73-53
16/03/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ87-66
16/03/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΕΝΤ75-63
16/03/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ91-70
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1420:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ83-75
23/03/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ56-63
23/03/1418:00ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ67-89
23/03/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ81-61
23/03/1416:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ65-87
23/03/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ46-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/03/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ67-69
30/03/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ107-66
30/03/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ76-71
30/03/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ72-77
30/03/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ104-45
30/03/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΜΕΝΤ62-63
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1418:00ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ58-98
06/04/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ73-69
06/04/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ61-69
06/04/1418:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ67-56
06/04/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ66-62
06/04/1418:00ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ38-71
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1418:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ76-69
13/04/1418:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ81-44
13/04/1418:00ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣΣ.ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ84-77
13/04/1418:00ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ81-69
13/04/1418:00ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ72-76
13/04/1418:00ΜΕΝΤΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ20-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/04/1418:00ΕΥΚΑΡΠΙΑΣΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ97-61
27/04/1418:00ΔΗΓΑ ΔΡΑΜΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ79-87
27/04/1418:00ΑΡΝΑΙΑΣΜΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ68-80
27/04/1418:00ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ66-78
27/04/1418:00ΔΓ ΠΕΡΑΙΑΣΑΣ ΑΝ. ΑΚΤΗΣ ΖΕΦΥΡ-ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Κ80-82
27/04/1418:00ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΕΝΤ73-63