Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2013-2014 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ4726215020851883202  0  1  1,107
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ432617901954186985  0  1  1,045
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ42261610018631745118  0  1  1,067
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.41261511019271804123  3  1,021  1,068
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ41261511019741838136  3  0,978  1,073
ΧΑΝΘ40261412016981729-31  3  1,057  0,982
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ40261412019121918-6  3  0,945  0,996
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ392613130187718734  3  1,014  1,002
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ39261313017601791-31  3  0,985  0,982
ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ38261214018571861-4  3  1,061  0,997
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ38261214018901926-36  3  0,941  0,981
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ3426818018202019-199  0  1  0,901
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ3226718117641925-161  0  1  0,916
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3126521019432143-200  0  1  0,906

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/10/1317:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ74-79
13/10/1317:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ76-83
13/10/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ69-80
13/10/1316:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ73-61
13/10/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ76-80
13/10/1317:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ76-57
13/10/1314:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ70-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1317:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ79-78
20/10/1316:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.73-89
20/10/1317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ86-80
20/10/1317:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ64-62
20/10/1317:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ82-80
20/10/1317:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΧΑΝΘ69-63
20/10/1314:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ70-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/10/1317:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ68-77
26/10/1317:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ66-67
27/10/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ72-70
26/10/1316:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ78-61
26/10/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ77-72
26/10/1314:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ60-56
26/10/1316:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ83-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/11/1317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ75-60
03/11/1317:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.73-69
03/11/1317:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ97-78
03/11/1317:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ87-73
03/11/1317:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ72-71
03/11/1317:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ63-62
03/11/1317:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ72-82
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/11/1316:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ75-63
10/11/1317:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ90-89
10/11/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ65-56
10/11/1313:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ80-69
10/11/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΧΑΝΘ61-48
10/11/1317:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ81-63
10/11/1317:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ79-74
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1317:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ69-63
24/11/1317:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.68-58
24/11/1314:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ86-78
24/11/1317:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ66-59
24/11/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ70-61
24/11/1317:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ71-82
24/11/1317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ90-76
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1316:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ72-83
01/12/1314:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ99-79
01/12/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΝΘ74-80
01/12/1316:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ100-80
01/12/1317:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ75-79
01/12/1317:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ64-60
01/12/1317:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ73-79
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1317:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ88-75
08/12/1317:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.60-43
08/12/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ84-72
08/12/1317:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ82-74
08/12/1317:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ66-88
08/12/1317:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ88-80
08/12/1317:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ78-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1316:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΧΑΝΘ66-65
15/12/1317:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ73-56
15/12/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ73-91
15/12/1317:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ73-69
15/12/1317:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ78-66
15/12/1317:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ77-73
15/12/1317:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ85-70
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
22/12/1317:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ77-62
22/12/1316:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.79-75
22/12/1317:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ69-70
22/12/1317:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ72-67
22/12/1317:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ94-90
22/12/1317:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ61-82
22/12/1317:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ74-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1417:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ72-71
05/01/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ102-71
05/01/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ60-72
05/01/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ91-70
05/01/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΧΑΝΘ61-69
05/01/1415:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ87-80
05/01/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ73-44
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ79-77
12/01/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ86-93
12/01/1416:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ80-66
12/01/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ80-79
12/01/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ51-75
12/01/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ70-79
12/01/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ73-60
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/01/1416:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.87-89
19/01/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ76-66
19/01/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ72-64
19/01/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ90-78
19/01/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ78-65
19/01/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΧΑΝΘ81-68
19/01/1414:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ71-65
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1419:30ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ92-75
26/01/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.71-66
26/01/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ79-83
26/01/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ84-71
26/01/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ68-82
26/01/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΧΑΝΘ82-71
26/01/1414:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ77-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1417:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ79-96
02/02/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ85-78
02/02/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ81-92
02/02/1416:30ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ56-65
02/02/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ69-53
02/02/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ64-61
02/02/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ76-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ90-83
16/02/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.78-73
16/02/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ65-43
16/02/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ81-86
16/02/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ74-70
16/02/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΧΑΝΘ60-57
16/02/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ70-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1417:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ67-76
23/02/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ78-76
23/02/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ70-53
23/02/1417:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ59-65
23/02/1414:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ84-74
23/02/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ76-78
23/02/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ86-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/03/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ80-44
01/03/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.85-72
01/03/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ61-48
01/03/1413:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ67-72
01/03/1420:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ54-46
01/03/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ70-74
01/03/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ84-72
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1416:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ76-59
09/03/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ68-58
09/03/1413:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ65-67
09/03/1417:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ86-61
09/03/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ61-56
09/03/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ73-55
09/03/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ71-90
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/03/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ73-74
16/03/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.75-86
16/03/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ66-60
16/03/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ80-74
16/03/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ95-74
16/03/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ81-72
16/03/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ80-51
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1414:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ65-54
23/03/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΧΑΝΘ71-46
23/03/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ77-72
23/03/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ62-67
23/03/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ55-73
23/03/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ87-91
23/03/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ87-82
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/03/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ69-61
30/03/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.64-69
30/03/1417:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ86-63
30/03/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ73-69
30/03/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ74-61
30/03/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ81-70
30/03/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ80-77
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1416:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ69-60
06/04/1414:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ67-60
06/04/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ87-57
06/04/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΑΝΘ77-71
06/04/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ79-82
06/04/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ90-72
06/04/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ77-66
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1417:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ81-65
13/04/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.56-88
13/04/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ86-63
13/04/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ72-69
13/04/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ81-74
13/04/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ83-75
13/04/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ66-58
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/04/1417:00ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ77-81
27/04/1417:00ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.79-69
27/04/1417:00ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ74-66
27/04/1417:00Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝ.ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ70-83
27/04/1417:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΧΑΝΘ75-71
27/04/1417:00ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ65-60
27/04/1417:00ΚΓ ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ69-49
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/05/1417:00Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ20-0
04/05/1417:00ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ70-62
04/05/1417:00ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ92-75
04/05/1417:00ΑΡΝΑΙΑΣΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ104-66
04/05/1417:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ72-79
04/05/1417:00ΧΑΝΘΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ68-69
04/05/1417:00ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ87-76