Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2013-2014 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ4826224020951893202  3  1,014  1,106
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ4826224019181618300  3  0,985  1,185
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ4626206020641817247  0  1  1,135
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ4226161001837177661  0  1  1,034
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ41261511018551879-24  4  1  0,987
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ41261511019691860109  2  1  1,058
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ4026141201927184780  0  1  1,043
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ38261214017771831-54  3  1,056  0,970
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ38261214018221868-46  3  0,946  0,975
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ37261115020152024-9  3  1,065  0,995
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ37261115017991887-88  3  0,938  0,953
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ3526917018111911-100  0  1  0,947
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.2826224017312141-410  0  1  0,808
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ2726125017081976-268  0  1  0,864

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/10/1321:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ68-67
13/10/1317:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ54-70
13/10/1317:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ65-57
13/10/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ64-53
13/10/1317:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ69-58
30/10/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ42-75
13/10/1317:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ53-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1317:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ56-76
30/10/1321:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ50-68
20/10/1317:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ74-69
06/11/1319:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ80-61
20/10/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ74-73
20/10/1317:002ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.81-64
20/10/1320:30ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ78-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/10/1317:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ81-62
26/10/1317:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ74-64
26/10/1317:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ76-73
26/10/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ68-81
14/11/1318:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ84-77
26/10/1320:30ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ61-73
27/10/1320:30ΖΗΡΙΝΕΙΟΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ94-87
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
03/11/1317:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ56-63
03/11/1317:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ76-55
03/11/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ79-66
03/11/1317:00ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΜΑΡΟΥΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ75-81
03/11/1317:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ77-93
16/11/1319:30Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ61-77
03/11/1317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ79-85
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/11/1317:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ89-63
10/11/1317:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ90-82
10/11/1317:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ84-75
10/11/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ76-66
10/11/1317:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.79-74
10/11/1317:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ75-65
10/11/1317:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ83-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ66-52
23/11/1317:302ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ74-68
24/11/1317:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ59-64
24/11/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ57-73
24/11/1317:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ82-81
24/11/1317:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ94-89
24/11/1317:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ79-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1317:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ64-55
01/12/1317:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ88-90
01/12/1317:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.82-71
01/12/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ58-80
01/12/1317:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ52-72
30/11/1316:30ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ85-80
01/12/1317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ54-78
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1317:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ48-66
08/12/1317:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ79-83
08/12/1317:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ83-67
08/12/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ69-72
07/12/1317:302ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ80-85
08/12/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ86-59
08/12/1317:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ78-60
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1317:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.98-60
05/03/1421:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ68-61
15/12/1316:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ69-60
15/12/1317:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ81-65
15/12/1320:30ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ76-73
15/12/1317:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ66-77
15/12/1317:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ66-76
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
22/12/1317:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ60-63
22/12/1317:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ78-62
22/12/1317:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ73-67
22/12/1320:30ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ70-65
22/12/1317:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ71-66
21/12/1317:302ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ75-60
22/12/1317:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ84-59
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ67-56
05/01/1416:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ68-63
05/01/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ58-70
05/01/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ68-79
22/01/1417:15ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.79-72
05/01/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ83-78
05/01/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ72-79
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1416:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ68-67
12/01/1417:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ51-52
12/01/1417:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ74-79
12/01/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ80-76
29/01/1419:15Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ67-73
12/01/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ61-65
11/01/1417:302ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ78-79
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/01/1418:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ80-67
19/01/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ80-74
19/01/1416:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ88-84
19/01/1417:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ59-68
19/01/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ77-87
19/01/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.91-61
19/01/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ92-71
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ74-86
25/01/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ77-74
26/01/1417:30ΕΣΠΕΡΟΥΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ84-86
26/01/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ65-64
26/01/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ88-92
26/01/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.100-75
26/01/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ62-67
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ67-53
02/02/1417:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ83-76
02/02/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ69-61
02/02/1417:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ70-84
02/02/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ97-90
02/02/1419:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ59-89
02/02/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ67-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ51-65
16/02/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ81-61
16/02/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ86-90
16/02/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ84-59
16/02/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ82-75
16/02/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.72-63
16/02/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ68-78
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1418:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ63-44
23/02/1417:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ88-83
23/02/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ72-73
23/02/1417:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ60-52
23/02/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ82-78
23/02/1417:00Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.73-60
22/02/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ81-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/03/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ59-67
01/03/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ87-69
01/03/1416:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ72-56
01/03/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ69-75
01/03/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ63-86
01/03/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ63-69
01/03/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ76-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ65-73
09/03/1417:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ79-66
09/03/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ75-65
09/03/1417:00Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.70-60
09/03/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ59-77
09/03/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ75-76
09/03/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ68-72
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/03/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ74-82
16/03/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ69-60
16/03/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ79-83
16/03/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ76-74
16/03/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ72-76
16/03/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ99-89
16/03/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ74-46
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ90-80
22/03/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.72-54
23/03/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ66-77
23/03/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ73-50
23/03/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ76-88
23/03/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ56-69
23/03/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ68-86
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
29/03/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ64-90
30/03/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ77-62
30/03/1416:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ88-75
30/03/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ78-71
30/03/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ85-84
30/03/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ75-65
30/03/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ81-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ71-76
16/04/1419:30ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ79-71
06/04/1416:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ63-59
06/04/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.98-65
06/04/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ56-66
06/04/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ75-81
06/04/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ71-56
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1417:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ56-77
12/04/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ73-67
13/04/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ75-69
13/04/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ100-97
13/04/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ91-87
16/04/1419:30ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ72-83
13/04/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ71-64
12η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
27/04/1417:00ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ82-57
27/04/1417:00Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ56-59
27/04/1417:00ΑΘΛ.Κ. "ΔΑΙΣ¨"ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ76-80
27/04/1417:00ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ76-86
27/04/1417:00Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.92-78
27/04/1417:00ΥΜΗΤΤΟΥΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ68-66
27/04/1417:00ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ77-86
13η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/05/1417:00ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ73-79
04/05/1417:00ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΜΑΡ.ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ70-72
04/05/1417:00ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ64-61
04/05/1417:00ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ74-61
04/05/1417:00ΣΤΡΕΦΗΑΕΤΟΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ84-69
04/05/1417:00Ζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ81-100
04/05/1417:00ΝΗΑΡ ΗΣΤΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ80-76