Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2013-2014 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΒαθμΑγωνΝικΗττΜηδΕπιθΑμυνΔιαφ  Βαθ2    Διαφ2    Διαφ3  
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ4222202015941181413  0  1  1,349
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1934022184013671200167  0  1  1,139
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ3922175012581128130  0  1  1,115
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ3622148012211081140  0  1  1,129
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ3522139012581139119  4  1  1,104
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ3522139013091190119  2  1  1,099
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ342213811234114985  0  1  1,073
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ31229130123812362  0  1  1,001
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.3022814012091313-104  0  1  0,920
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ2722517011901272-82  0  1  0,935
ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ232212109181323-405  3  1,118  0,693
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ232212109331517-584  3  0,893  0,615

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/10/1312:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ60-44
13/10/1314:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ44-53
13/10/1314:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ48-51
13/10/1312:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ59-54
13/10/1313:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ71-40
13/10/1314:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ75-42
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
20/10/1313:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ60-71
20/10/1314:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.56-50
20/10/1314:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ54-51
20/10/1317:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ43-63
20/10/1314:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ36-78
20/10/1314:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ61-52
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/10/1318:00ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ61-47
26/10/1312:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ48-65
26/10/1314:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ47-31
26/10/1316:00ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ69-35
26/10/1313:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ56-42
26/10/1314:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ56-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
04/11/1320:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ41-57
03/11/1317:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.47-55
03/11/1314:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ50-72
03/11/1312:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ61-63
03/11/1313:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ51-63
03/11/1314:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ61-50
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
10/11/1314:00ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ65-42
10/11/1314:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ67-39
10/11/1314:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ50-58
10/11/1312:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ62-51
10/11/1314:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ67-35
10/11/1314:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ48-57
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
24/11/1314:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ47-94
24/11/1314:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.68-55
24/11/1317:00ΑΝΑΤΟΛΙΑΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ66-54
24/11/1312:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ64-44
24/11/1317:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ40-60
24/11/1314:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ73-59
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
01/12/1312:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ76-65
01/12/1313:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ51-68
01/12/1314:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ51-61
01/12/1314:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ54-52
01/12/1314:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ62-30
01/12/1314:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ71-49
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
08/12/1318:30ΑΝΑΤΟΛΙΑΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ61-87
08/12/1312:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.61-50
08/12/1314:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ56-62
08/12/1314:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ49-75
08/12/1314:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ45-76
08/12/1317:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ32-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
15/12/1312:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ66-68
15/12/1314:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ69-60
15/12/1314:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ61-42
15/12/1314:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ61-46
15/12/1314:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ55-53
15/12/1314:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ50-20
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
05/01/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ54-68
05/01/1414:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ52-47
05/01/1412:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ70-74
05/01/1412:30ΑΝΑΤΟΛΙΑΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ59-50
05/01/1414:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ69-61
05/01/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ64-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
12/01/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.77-60
12/01/1414:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ64-30
12/01/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ54-52
12/01/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ55-32
12/01/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ58-69
12/01/1417:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ37-63
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
19/01/1414:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ70-75
19/01/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.64-53
19/01/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ69-55
19/01/1412:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ63-50
19/01/1417:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ46-56
19/01/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ43-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
26/01/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ65-74
26/01/1412:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ55-62
26/01/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ44-49
26/01/1414:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ41-40
26/01/1414:30ΑΝΑΤΟΛΙΑΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ74-39
26/01/1414:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ57-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
02/02/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ48-54
02/02/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.64-39
02/02/1417:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ45-60
02/02/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ45-62
02/02/1414:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ57-51
02/02/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ56-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/02/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ65-47
09/02/1413:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ63-39
09/02/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ73-61
09/02/1414:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ69-48
09/02/1414:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ59-49
09/02/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ87-75
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
16/02/1417:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ41-82
16/02/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.50-64
16/02/1414:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ48-53
16/02/1412:30ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ47-55
16/02/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ59-53
16/02/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ52-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/02/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ91-41
23/02/1412:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ45-39
23/02/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ56-63
23/02/1412:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ71-73
23/02/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ62-43
23/02/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ47-52
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
09/03/1412:00ΑΛΚΑΖΑΡΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ51-63
09/03/1413:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.76-62
09/03/1414:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ55-46
09/03/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ41-37
09/03/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ54-69
09/03/1417:30ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ43-62
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
23/03/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ65-57
23/03/1412:00ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ56-71
23/03/1412:30ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ58-55
23/03/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ68-66
23/03/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ78-41
23/03/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ56-43
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
30/03/1414:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ37-65
30/03/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.42-50
30/03/1414:00ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ38-62
30/03/1414:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ57-59
30/03/1414:00ΑΛΚΑΖΑΡΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ42-71
30/03/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ36-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
06/04/1414:00ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ84-52
06/04/1414:00ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.62-47
06/04/1414:00ΕΑΚ ΒΟΛΟΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ63-53
06/04/1414:00ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ47-60
06/04/1414:00ΚΡΑΧΤΙΔΗΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ67-56
06/04/1414:00ΜΙΚΡΑΣ ΑΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ52-37
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορ
13/04/1412:30ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ74-103
13/04/1414:00Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ48-65
13/04/1414:00ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ59-66
13/04/1414:00ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ20-0
13/04/1414:00ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ43-41
13/04/1414:00ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ60-24

Τελευταία Ενημέρωση: 12/05/14