Menu

Παμπαίδων (γεν. 2005): Προπόνηση για το Κλιμάκιο Νότου

Tο κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων (γεν. 2005) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 12 Οκτωβρίου στις 18.00. Οι αθλητές που καλούνται να βρίσκονται στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ είναι οι:

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U14): Κλήση για προπόνηση

Το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου στις 16.30. Οι αθλητές που καλούνται να βρίσκονται στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ είναι οι:

Μανώλης Δήμου (Παναθηναϊκός), Βασίλης Ματσίρας (Παναθηναϊκός), Δημήτρης Μπαρλιάς (Απόλλων), Παύλος Χατζής (Δούκας), Δήμος Λεβέντης (ΑΕΚ), Χρήστος Τσόπελας (Απόλλων), Γιώργος Βαρδής (Απόλλων), Θοδωρής Καντέλης (Πελασγός), Γιάννης Αβδάλας (Καλαμάτα 80), Οδυσσέας Καραλής (Απόλλων), Κωνσταντίνος Λαγός (Δούκας), Κωνσταντίνος Κορκοντζέλος (Δούκας), Ραφαήλ Κοπακάκης (Πανιώνιος), Παναγιώτης Δαραμούσκας (Προμηθέας), Νίκος Πλώτας (Προμηθέας), Γιώργος Σπηλιωτόπουλος (Ολυμπιακός), Άλκης Κονδύλης (Προμηθέας), Μανώλης Γιαννουλάκης (Κρόνος).
 

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (γεν. 2005): Προεπιλογή αθλητών από την ΕΣΚΑΝΑ

Προεπιλογή για το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου στις 18.00 στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. Παρακαλούνται τα σωματεία της ΕΣΚΑΝΑ να επιλέξουν παίκτες και να τους ενημερώσουν σχετικά.

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων: Προπόνηση για το Κλιμάκιο Βορρά

Τη Δευτέρα 18 Ιουνίου και ώρα 17:00 στο γήπεδο της Μίκρας Β’ , θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων: Φιλοξενίδης Κώστας (ΧΑΝΘ), Πετανίδης Γιώργος (ΠΑΟΚ), Κάλτσος Γιώργος (ΓΑΣ Κομοτηνής), Γκιουζελίδης Κωνσταντίνος (ΓΑΣ Κομοτηνή), Ζεϊμπέκης Αλέξανδρος (Αρης), Καλαϊτζάκης Αλέξανδρος (Αρης), Παρίσης Δημήτρης (Μαντουλίδης), Αστεριάδης Αστέριος (ΠΑΟΚ), Κούσιας Νικόλαος (ΠΑΟΚ), Γεωργίου Γεώργιος (Αρης), Μαργαριτόπουλος Νίκος (Κεραυνός Λάρισας), Γεροκώστας Αστέριος (Κεραυνός Λάρισας), Παγώνης Θανάσης (Αρης), Νέστωρας Τάσος (Αργος Ορεστικό), Σιδηρόπουλος Ακης (ΑΟΕΑ), Παντελίδης Σάββας (ΑΟΕΑ), Ρουμελιώτης Μιχαλης (ΧΑΝΘ), Παξιμαδάς Μάριος (Μαχητές Πειραματικό Πεύκων), Γιώργος Τσάμης (Αστέρας Καβάλας), Μακαρατζής Παναγιώτης (Αστέρας Καβάλας).

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U14): Προπόνηση για το Κλιμάκιο Νότου

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 (γεν. 2004) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 11 Μαΐου και ώρα 18:15 στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Διαβάστε περισσότερα...

Παμπαίδων (U15): Φιλικό για το κλιμάκιο Νότου

Το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U15 (γεν. 2003) θα δώσει φιλικό αγώνα κεκλεισμένων των θυρών με την Εθνική Κύπρου U16 την Παρασκευή 30 Μαρτίου στις 16.30 στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ.

Διαβάστε περισσότερα...

Εθνική Παμπαίδων U14 - Προπόνηση Κλιμακίου Νότου

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 (γεν. 2004) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 23 Μαρτίου και ώρα 18:15 στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ - ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - (ΠΛΑΤΩΝΑΣ)
ΚΑΡΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΠΑΚΑΚΗΣ ΡΑΦΗΛ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ
ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ/ΑΒC
ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS