×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 947
Menu

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων

 

Σας ενημερώνουμε ότι, για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο Σωματείων, ο αγώνας ΑΟ Άρης Πετρ. – ΑΣ Αναγέννηση Ν.Ρ.,


για την Γ’ Φάση (Προημιτελικοί αγώνες) του Κυπέλλου Ελλάδας γυναικών της 21/12/2014 αντί ώρας 14.30, θα διεξαχθεί ώρα 12.30, στο Κλειστό γυμναστήριο Πετρούπολης (ΠΑΞΙΜΑΔΑ).

 

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών: Το πρόγραμμα της Γ' Φάσης

Το πρόγραμμα της Γ’ φάσης του Κυπέλλου Γυναικών:

Σάββατο 20/12/2014
Μελισσίων (19.00) ΚΑΟ Μελισσίων - ΑΕ Σουρμένων Ελ.
Κυριακή 21/12/2014
Πετρούπολης Παξ. (14.30) ΑΟ Αρης Πετρ. - Αναγέννηση Ν.Ρ.
 Βούλας (12.00)  ΑΕΟ Πρωτέας Β. - Παναθλητικός ΑΕ Σ.
Αγ.Δημητρίου Νέο (19.30) Γ.Σ. Κρόνος Αγ.Δημητρίου - ΑΟ Τερψιθέας Γλ.

Διαβάστε περισσότερα...

Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων-Κυπέλλου

Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας ΑΟ Άρης Πετρούπολης – ΑΣΚ Ιπποκράτης για τη Β’ Φάση του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών την Κυριακή 28/09/2014 αντί ώρας 14.30 θα διεξαχθεί ώρα 12.30 στο κλειστό γυμναστήριο Πετρούπολης «Νίκος Παξιμαδάς». 

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών: Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος Γυναικών, έχουν ως εξής:

 

Α’ ΦΑΣΗ, 1η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Καλαμάτα 1980 76- 44

ΚΑΟ Μελισσίων  – Αρκάδι Ρεθ.63 - 43

Πανιώνιος –  Ικαρος Κ. 72 - 45

ΦΕΑ – Σπόρτιγκ 0 - 20

Ηρόδοτος – Π.φάληρο 51 - 54

Δάφνη Αγ.Δημ.  – Κρόνος Αγ.Δημ.59 – 60

 

2ος Όμιλος

 

Σταυρούπολη – Γιάννινα 57 – 60

Σέρρες – Ηρακλής 60-41

Ναύαρχος Βότσης – Απόλλων Καλ. 35 - 68

Νίκη Λευκάδας – ΑΕ Πυλαίας 74-64

Ασπίς 2001 Ξάνθης – Ολύμπια Λ. 45-67

Άρης – Τιτάνες Δράμας 56-42

 

2η αγωνιστική

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/09/2014      

Παναθηναϊκού 14.00 Π.Φάληρο - Άρης Πετρ.

Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ - Κρόνος Αγ.Δημ.

Ν.Σμύρνη 12.00 Πανιώνιος - ΚΑΟ Μελισσίων

ΔΑΚ Σερρών 14.00 ΑΟ Σερρών - ΠΑΣ Γιάννενα

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ. - Ολύμπια Λ.

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Άρης Θ.

 * Ο  αγώνας  μεταξύ  των  σωματείων  Πανιώνιος  ΓΣ  –  ΚΑΟ  Μελισσίων θα διεξαχθεί «κεκλεισμένων των θυρών».

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών: Αποτελέσματα – Πρόγραμμα

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος Γυναικών, έχουν ως εξής:

 

Α’ ΦΑΣΗ, 1η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Καλαμάτα 1980 76- 44

ΚΑΟ Μελισσίων  – Αρκάδι Ρεθ.63 - 43

Πανιώνιος –  Ικαρος Κ. 72 - 45

ΦΕΑ – Σπόρτιγκ 0 - 20

Ηρόδοτος – Π.φάληρο 51 - 54

Δάφνη Αγ.Δημ.  – Κρόνος Αγ.Δημ.59 – 60

 

2ος Όμιλος

 

Σταυρούπολη – Γιάννινα 57 – 60

Σέρρες – Ηρακλής 60-41

Ναύαρχος Βότσης – Απόλλων Καλ. 35 - 68

Νίκη Λευκάδας – ΑΕ Πυλαίας 74-64

Ασπίς 2001 Ξάνθης – Ολύμπια Λ. 45-67

Άρης – Τιτάνες Δράμας 56-42

 

2η αγωνιστική

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/09/2014      

Παναθηναϊκού 14.00 Π.Φάληρο - Άρης Πετρ.

Σπόρτιγκ 12.00 Σπόρτιγκ - Κρόνος Αγ.Δημ.

Ν.Σμύρνη 12.00 Πανιώνιος - ΚΑΟ Μελισσίων

ΔΑΚ Σερρών 12.00 ΑΟ Σερρών - ΠΑΣ Γιάννηνα

Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ. - Ολύμπια Λ.

 * Ο  αγώνας  μεταξύ  των  σωματείων  Πανιώνιος  ΓΣ  –  ΚΑΟ  Μελισσίων θα διεξαχθεί «κεκλεισμένων των θυρών».

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα και διαιτητές Κυπέλλου Γυναικών

Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης Αγωνιστικής της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών έχει ως εξής:
 
Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου
 
Πετρούπολης 14.30 ΑΟ Άρης Πετρούπολης – ΑΟ Καλαμάτα 1980  Χουγιάζος – Τσάλας (Παπαδόπουλος Κ.)
 
Νέο Κλ.Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων – ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθ. Καρπάνος – Κανελόπουλος Μ. (Λιμιάτης)
 
Ν.Σμύρνης (Κ.Θ) 14.00 Πανιώνιος ΓΣ – Ίκαρος Καλ. Τσολάκος – Λύρας (Ευστρατίου)
  
Ν.Αλικαρνασσού 14.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΟ Π.Φαλήρου Κωνσταντινίδου Τσακαλογιάννης (Γιαννακουδάκης)
 
Παλαιό Αγ.Δημ. 12.00 ΑΟ Δάφνη Αγ.Δημ. – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δ. Σπυρόπουλος – Σκαλτσής (Μαυρουδής)
 
ΕΑΚ Σταυρούπολης 14.00 ΕΟ Σταυρούπολης – ΠΑΣ Γιάννινα Μελανίδης – Χατζηχαρίσης (Αστρεινίδης)
 
ΔΑΚ Σερρών 13.00 ΑΟ Σερρών – ΓΣ Ηρακλής Καλέσης – Λαδάς (Γιαβρής)
 
Μίκρας Α' 15.00 ΑΠΣ Ναύαρχος Β. – ΜΓΣ Απόλλων Καλ. Τσούλης – Πετανίδου (Παπαδόπουλος Ν.)
 
Λευκάδας 14.00 ΑΣ Νίκη Λευκ. – ΑΕ Πυλαίας Παζώλης – Κοντογιάννης (Κανελλόπουλος)
 
Ευμοιρου Ξ. 14.00 ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξ. – Ολύμπια ΓΣ Λαρ.Λαμπρίδης -  Μπακάλης (Σαλικίδης)
 
Αλεξάνδρειο 14.00 ΑΣ Άρης Θ. – ΑΣ Τιτάνες Δράμας Σαρακενίδης – Ζιώγας (Ομ) (Σακελαρίου)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών 2015-2016

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Τρίτη 22/09/2015
01. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 65-41
02. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45-64
Τετάρτη 23/09/2015
03. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 58-51
04. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 72-49
05. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 65-60
2η Αγωνιστική - Κυριακή 27/09/2015
13. KAOΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 51-61
14. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 68-52
15. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 48-58

Α' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Τρίτη 15/09/2015
06. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  57-66
2η Αγωνιστική - Τρίτη 22/09/2015
07. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 20-0
Τετάρτη 23/09/2015
08. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 79-59
09. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 52-78
10. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 66-52
11. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 58-63
Πέμπτη 24/09/2015
12. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 61-70
3η Αγωνιστική - Κυριακή 27/09/2015
16. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 38-51
17. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 60-51
18. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 67-53

Β' Φάση - Κυριακή 04/10/2015

19. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54-91
20. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 52-64
21. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 90-87
22. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. - ΑΣ ΠΑΟΚ 48-74
23. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 38-74
24. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60-67
25. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73-71
26. ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 61-54

Γ' Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) - Κυριακή 20/12/2015

27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  89-47
28. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 57-76
29. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 60-109

Σάββατο 19/12/2015

30. ΑΣ ΚΩΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 48-50

-----------------------------------------------------------

Προκρίθηκαν για το finalfourΚυπέλλου Ελλάδας Γυναικών οι ομάδες:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ, ΑΣ ΠΑΟΚ

Hκλήρωση του FINALFOURΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ θα διεξαχθεί στις 15/02/2016

 

Δ' Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες) - Παρασκευή 18/03/2016

31. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 67-66
32. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΟΚ ΑΣ 85-48

Μικρός Τελικός - Κυριακή 20/03/2016

33. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΣ 58-66

Τελικός - Κυριακή 20/03/2016

34. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 60-63

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών 2016-2017

Α' Φάση - 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016

01. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚ.    59-36
02. ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ    30-68
03. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.     58-49    
04. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ    54-62
05. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    48-55
06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ     81-50

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

13.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 67-48
14.ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 61-49

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

17.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -  ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 45-38
18.ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 56-62

Α' Φάση - 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016

07.ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    18-55
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ    68-28
09.ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ     56-72
10.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.    20-0
11.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ    69-44
12.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ    50-45

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016

15.ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 61-66
16.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 44-48

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016

19.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 44-33
20.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-47

Β'Φάση / Κυριακή 09/10/2016

21.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ 62-55
22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 89-52
23.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39-65
24.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 66-61
25.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 40-74
26.ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48-117
27.ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49-79
28.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63-41

Γ' Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 18/12/2016

29.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59 -47
30.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 69-80
31.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 73-51
32.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 59-49

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 24/03/2017

33. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50-63
34. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-85

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 26/03/2017

35. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 71-45

Τελικός/ Κυριακή 26/03/2017

36. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68-103

Διαβάστε περισσότερα...

Κεκλεισμένων των θυρών το Πανιώνιος ΓΣ – ΓΣ Ίκαρος Καλ

Ο αγώνας Πανιώνιος ΓΣ – ΓΣ Ίκαρος Καλ. της 14/09/2014, για την 1η αγωνιστική της Α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών, θα τελεσθεί «κεκλεισμένων των θυρών» μετά την υπ΄αριθ. 601/04-04-2014 Απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Δικαιοδοτικού Οργάνου Ε.Ο.Κ.

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Γυναικών 2014-15

Α' Φάση

1η αγωνιστική (14/9)

1ος Όμιλος

1.ΑΟ Άρης Πετρούπολης-ΑΟ Καλαμάτα 1980

2.ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου

3.Πανιώνιος ΓΣ-ΓΣ Ίκαρος Καλλιθέας

4.ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-ΑΟ Σπόρτιγκ

5.ΑΟΝΑ Ηρόδοτος-ΑΟ Π. Φαλήρου

6. ΑΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου

2ος Όμιλος

7.ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

8.ΑΟ Σερρών-ΓΣ Ηρακλής

9.ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης-ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς

10.ΑΣ Νίκη Λευκάδας-ΑΕ Πυλαίας

11.ΑΠΣ Ασπίς 2001 Ξάνθης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

12.ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

2η αγωνιστική (21/9)

13. Ν5-Ν1

14.Ν4-Ν6

15.Ν3-Ν2

16.Ν10-Ν18

17.Ν8-Ν7

18.Ν9-Ν11

Β' Φάση (28/9)

19.ΑΜΣ Αναγέννηση Ν.Ρ.-Αθηναϊκός ΑΣ

20.Ν13-ΑΣ Κώων Ιπποκράτης

21.ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937

22.Ν15-Ν16

23.ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας-ΑΣ ΠΑΟΚ

24.Ν17-ΑΕ Σουρμένων Ελληνικού

25. Ν14-Παναθηναϊκός

26.Ν18-Παναθλητικός Συκεών

Γ' Φάση- Προημιτελικοί (21/12)

27.Ν19-Ν20

28.Ν24-Ν22

29.Ν23-Ν26

30.Ν25-Ν21

Διαβάστε περισσότερα...