Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:
Κυριακή 16 Νοεμβρίου
1ος Όμιλος
1ο ΚΓ Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Κεραυνός Αιγίου Γιαννακουδάκης-Μπανασάκης (Ευστρατίου)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Περάματος Καρακωσταντόπουλος-Ορφανός (Ορφανός)
Κορίνθου 18.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Κρανίδι Ισιγόνης-Παπαδημητρόπουλος (Πετρόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Ακάδημος Σταθόπουλος-Ντίσιος (Θεοδοσόπουλος)
Ν.Περκίζας 17.00 Προμηθέας Χαλ. –Νήαρ Ηστ Σπυρόπουλος Σπ.-Μηλαπίδης (Ζερδεβάς)
Ν.Πεντέλης 14.00 Πεντέλη-Ζάκυνθος Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Πολιτόπουλος)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Χαλάνδρι Μπούκας-Μαγγουνής (Παπαδόπουλος Κ)
 
2ος Όμιλος
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κορωπί Κάρδαρης-Καλογερόπουλος Λ (Μπουρνάς)
Θήβας 17.00 Κάδμος-Σπόρτιγκ Μακρής-Βαλούρδος (Βασιλείου)
Αγ. Δημητρίου Ν. 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ιωνικός ΝΦ Αντωνόπουλος-Φασόλης (Μίχας)
Αιγάλεω 17.00 Διαγόρας Δρυοπ.-Ηρόδοτος Φάκαρος-Μαυρατζάς (Τζουβάρας)
Βενετόκλειο 17.00 Αρχάγγελος-Ακαδημία Καλ. Φραγκούλη-Τσσολάκος (Κουνελές)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμ.-Αιγάλεω Αντωνίου-Ουσταμπασίδης (Πετρίδης)
Λίντο 13.00 Εργοτέλης-Πόλις Καλλιθέας Σοφιανόπουλος-Κανελλόπουλος (Γιαννακουδάκης)
 
3ος Όμιλος
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός-Πρωτέας Γρ. Τριανταφυλλίδης-Αγραφιώτης (Ελευθεριάδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μελίκη Κουτσοδήμος-Νάστος (κωστής)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Βόνιτσα Γαζέτας-Μαραθιώτης (Κηπουρίδης)
Καστοριάς 18.00 Καστοριά-Μεταμόρφωση Βόλου Κοϊμτζόγλου-Πετανίδου (Βόντζας)
Σιάτιστας (Νέο) 18.00 Σιάτιστα-Ηρακλής Κοζ. Μαντήλας-Ζιώγας (Μερτζάνης)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Καρδίτσα Ρίζος-Πετρόπουλος (Ρόζης)
Ν. Ιωνίας Μαγν. 18.00 Νίκη Βόλου-Λάρισα 1964 Ξέρας-Καρακώστας (Μόρφη Γ)
 
4ος Όμιλος
ΕΑΚ Σταυρούπολης 18.00 Σταυρούπολη-Ευκαρπία Τζιβελεκίδου-Δαμίγος (Παπαδόπουλος Ν)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μακεδονικός Μελανίδης -Ντόγκας (Ασλανίδης)
Ιωνίας Θ. 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μαντουλίδης Τσιρτσιμάλης-Γρεκός (Λαδόπουλος)
Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Αγ. Βαρβάρα Κατωτικίδης-Σαρακενίδης (Βορεάδης)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Κετούλας (Τζιοπάνος)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ίκαροι Σερρών Κατρακάρης-Μπακάλης (Δραγκίογλου)
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (6η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Γυναικών είναι:

Κυριακή 16 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Μ.Μερκούρη 11.45 Αρκάδι Ρεθύμνου-Σπόρτιγκ Τσακαλογιάννης-Χαϊνά (Ευαγγελινός)

Αγ. Δημητρίου Π. 12.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Πανιώνιος Αντωνιάδης-Καλογριάς (Αλέτρας)

Ν.Αλικαρνασσού 12.00 Ηρόδοτος-Καλαμάτα 1980 Μαυρέλης-Χριστοδουλάκης (Κουρκουνάκης)

Πετρούπολης 14.30 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζαρίδης-Δελαγραμμάτικας (Παπαδόπουλος Στ)

Παναθηναϊκού 12.00 Π. Φάληρο-Μελίσσια Αθανασόπουλος-Τεφτίκης (Γολεγού)

2ος Όμιλος

ΔΑΚ Λευκάδας 12.00 Νίκη Λευκάδας-Σέρρες Τσάτσης-Αργυρούδης (Παπαδόπουλος Γ)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 12.00 Απόλλων Καλ.-Ασπίς 2001 Ξ. Μαριτσούδης-Λελούδας (Μηνοβγιούδης)

Νεάπολης Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρ.-Ηρακλής Καλέσης-Λαδάς (Παπαδημητρίου)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης-Ναύαρχος Βότσης Εμμανουήλ-Καρκαλέτσης (Καυχίτσας)

ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.00 Σταυρούπολη-Πυλαία Τσούλης-Λουλουδιάδης (Πολυχρονιάδης)

Κραχτίδη 14.00 Τιτάνες Δράμας-Γιάννινα Μπήκης-Κουκουλεκίδης (Λυρίδης)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Εθνικής Γυναικών (7η αγωνιστική, 16/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 7ης αγωνιστικής της Α1 Εθνικής Γυναικών είναι:

Κυριακή 16 Νοεμβρίου

Βούλας 12.00 Πρωτέας Β.-Ιπποκράτης Αναγνώστου-Αναστασίου (Σωτηριάδης)

Ν.Ρύσιου 12.00 Αναγέννηση-Ολυμπιακός Β. Ελευθεριάδης-Δημάδης (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Γλυφάδας 13.30 Τερψιθέα-Ελληνικό Παυλόπουλος-Πολυχρόνης (Παλάτος)

Επταπυργίου 13.00 Παναθλητικός-Αθηναϊκός Ευφραιμίδης-Παργιανόπουλος (Αστρεινίδης)

ΠΑΟΚ 15.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παπαγερίδης-Ντούρας (Κυμιατζής)

Διαβάστε περισσότερα...

Κύπελλο Ανδρών: Πρόγραμμα και διαιτητές (Β΄Φάση, 1η αγων)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής της Β' Φάσης του Κυπέλλου Ανδρών:

Τετάρτη 24 Σεπτεμβρίου

Λαυρίου 17.00 ΓΣ Λαυρίου-ΑΣΑ Κόροιβος Δεσλής-Φακίτσας-Παντελίδης (Μαυρουδής)

Γλυφάδας 14.00 ΑΕΚ ΚΑΕ-ΑΟ Κολοσσός Ρ. Μητσόπουλος-Τσούνας-Δαρλαμήτσος (Βιδάλης)

Μ.Μερκούρη 17.30 Ρέθυμνο-Πανελευσινιακός ΑΟ Μπήτης-Γκούμας-Γεωργιάδης (Μαγγανάς)

Στρέφη 17.00 Αετός ΓΑΣ-Αίολος Τρικάλων Βαρδάλος-Κωνσταντινόπουλος-Μάλαμας (Ντίνος)

Μετς 18.00 Παγκράτι-Απόλλων Π. Τζαφλέρης-Παγώνης-Κοντίλης (Σταύρου)

Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Σταματόπουλος-Νικολούλης-Κοτσίμπος (Κορασίδης)

ΔΑΚ Βέροιας 17.00 ΑΠΣ Φίλιππος Β-Εθνικός ΟΦΠΦ Πουρσανίδης Κ-Λαζαρίδης-Τζίμα (Μελανίδης)

Διαβάστε περισσότερα...