Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Κύπελλο Γυναικών (Α' Φάση-1η αγωνιστική)

Α’ ΦΑΣΗ

1η αγωνιστική (1ος Όμιλος)

Τρίτη 22/9

Εσπέρου (19.15) Ίκαρος Καλ.-Έσπερος Πατρ. Χαϊνά, Χουγιάζος (Κουλούρης)

Κλαδίσου (17.00) Χανιά-Δάφνη Αγ. Δημ. Μαυρατζάς, Ρίζος (Κουρκουνάκης)

Τετάρτη 23/9

Π. Νικολαΐδης 20.15 Φάρος Κερατσινίου-Π. Φάληρο Τσολάκος-Σκάλτσης (Μπουρνάς)

Νέο Μελισσίων 17.30 ΚΑΟ Μελισσίων- Άρις Καλ. Κανελλόπουλος-Κωστής (Λημνιάτης)

Σπόρτιγκ 19.30 Σπόρτιγκ-Πανιώνιος Σπυρόπουλος-Γιακείμη (Τσάμης)

1η αγωνιστική (2ος Όμιλος)

Τρίτη 22/9

Πυλαίας 21.30 Πυλαία-Όλυμπος Λουλουδιάδης-Πράτος (Σακελαρίου)

Τετάρτη 23/9

ΔΑΚ Καλαμαριάς 21.00 ΜΓΣ Απόλλων Κ.-Τιτάνες Δράμας Εκιζόγλου-Καλέσης (Αστρεινίδης)

Ν. Ιωνίας 19.15 Νίκη Βόλου-Ολύμπια Λαρ. Σαρακεινίδης-Χρυσάφης (Μόρφη Γ.)

Ιβανώφειο 19.00 Ηρακλής- Αναγέννηση Ν. Ρυς. Αγραφιώτης-Σελέβος (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Σερρών 16.30 Σέρρες-Γιάννινα Στανακτσίδης-Καρκαλέτσης (Γιαβρής)

Πέμπτη 24/9

ΕΑΚ Βόλου (Κ.Θ.) 19.30 Ολυμπιακός Βολ.-Άρης Θ. Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Τσιργούλας)

Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Άρης-Ολυμπιακός (τέταρτος αγώνας)

Οι διαιτητές-κομισάριοι του τέταρτου αγώνα της β’ βάσης των πλέι οφ ανάμεσα σε Άρη και Ολυμπιακό είναι: 
 
Πέμπτη 4 Ιουνίου 
Αλεξάνδρειο 20:30 Άρης-Ολυμπιακός Χριστοδούλου, Μητσόπουλος, Διαμαντής (Τανατζής, Παπαγεωργίου). 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (25η αγων., 6/5)

Τετάρτη 6 Μαΐου 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Αναστόπουλος Π.-Μάνος-Μαγκλογιάννης (Μαύρος). 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Ολυμπιακός: Χριστοδούλου-Παπαπέτρου-Δεσλής (Σιμητόπουλος). 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-ΚΑΟΔ: Κορομηλάς-Σταματόπουλος-Τσούνας (Κουνελες). 
ΔΚ Τρικάλων 17:00 Τρίκαλα-Ρέθυμνο: Φούφης-Σώμος-Ταρενίδης Στ (Τσιργουλας).
Κλειστό Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πατρών-Πανιώνιος: Πουρσανίδης Κ.-Παφίλης-Αναστόπουλος Αντ (Πίγκας). 
Ζηρίνειο 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Κόροιβος Αμαλιάδας: Καρακατσούνης-Μπήτης-Τσώνος Β. (Ακελ)
2ο ΚΓ Ελευσίνας 19:00 Πανελευσινιακός-Παναθηναϊκός: Ξενικάκης-Βαρδάλος-Μαλαμάς (Καρούσης). 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1Ανδρών (18/4, 23η αγων.)

Σάββατο 18/4
ΔΚΓ Κραχτίδης 17:00 Πανελευσινιακός-Κόροιβος: Πηλοΐδης, Μάνος, Δεσλής (Ορφανός). 
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 ΑΕΝΚ-ΠΑΟΚ: Χριστοδούλου, Σώμος, Διαμαντής (Βιδάλης). 
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πάτρας-ΚΑΟΔ: Σχινάς, Σταματόπουλος, Συμεωνίδης (Καρούσης). 
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ-Τρίκαλα: Μπήτης, Τσούνας, Κωνσταντινόπουλος (Βιντζηλαίος). 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο: Πουρσανίδης Γ., Παναγιώτου, Μαγκλογιάννης (Κουνελές). 
 
*Οι αγώνες Ολυμπιακός-Πανιώνιος και Άρης-Παναθηναϊκός θα οριστούν μετά την ολοκλήρωση των υποχρεώσεων στα προημιτελικά της Ευρωλίγκας. 
 
Διαβάστε περισσότερα...

Διαιτητές Α1 Ανδρών (21η αγων, 21/3&23/3)

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών είναι: 
 
Σάββατο 21 Μαρτίου 
Αλεξάνδρειο 17:00 Άρης-Πανιώνιος: Πηλοΐδης, Θεονάς, Νικολούλης. 
ΚΓ Απόλλωνα Π. 17:00 Απόλλων Πατρών-Ρέθυμνο: Καρακατσούνης, Ανδρικόπουλος, Καλδίρης. 
ΚΓ Ζηρίνης 17:00 ΑΕΝΚ-Τρίκαλα: Γκόντας, Μάνος, Γεωργιάδης. 
2ο ΚΓ Ελευσίνας 17:00 Πανελευσινιακός-ΠΑΟΚ: Αναστόπουλος Π., Παπαπέτρου, Τσώνος Β. 
Βενετόκλειο 17:00 Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ: Σχινάς, Ψαριανός, Ξενικάκης. 
 
Δευτέρα 23 Μαρτίου 
ΟΑΚΑ 17:00 Παναθηναϊκός-Κόροιβος Αμαλιάδας: Σώμος, Παγώνης, Κατραχούρας. 
ΣΕΦ 18:00 Ολυμπιακός-ΚΑΟΔ: Φούφης, Ταρενίδης, Αναστόπουλος Αντ. 
 
 
 
 
Διαβάστε περισσότερα...