Menu

Κύπελλο Ανδρών: Αποτελέσματα – Αγώνες (Α’ Φάση, 3η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα και οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και το πρόγραμμα για τη συνέχεια:

Σάββατο 22/09/18

Ιωνικός Νικαίας – Ιπποκράτης  Κω 81-82
Διαιτητές: Διαμαντής-Κώτσου-Χριστινάκης
Δεκάλεπτα: 20-22, 35-41, 66-61, 81-82
Ιωνικός Νικαίας (Γούναρης): Δημητριάδης 7 (1), Βασιλόπουλος 12 (2), Κανονίδης 20 (1), Καράμπουλας 4 (1), Μπατής, Πετροδημόπουλος 2, Λιακόπουλος 7, Τσαγκαράκης 3, Κομποδιέτας 10 (2), Σάφτενααρ 16 (1), Κατούφας, Παπαδόπουλος
Ιπποκράτης Κω (Συμεωνίδης): Λάανε 5 (1), Μαστόρος 9 (2), Σκουφής 12 (2), Τρύπας, Ναούμης 13 (1), Καραθωμάς, Ασημακόπουλος 7 (1), Χατζηνικόλας 25 (1), Χαρίσης 11 (1), Μαντάς, Λάμπρου, Δρόσος

Φίλιππος Βέροιας – Καβάλα 68-75 
Διαιτητές: Τζίμα-Τσιρτσιμάλης  
Δεκάλεπτα: 25-17, 38-37, 54-56, 68-75
Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας – Μπλατσιώτης): Παπαδόπουλος, Τσεσμετζίδης, Σισμάνης 9, Βάλλιος, Καβαργύρης, Τσιακλάγκανος, Πονόπουλος, Κοθράς 34 (4), Παραπούρας 6 (2), Σουτζόπουλος 12 (1), Καντάρκος 4
Καβάλα (Καραπιπερίδης): Ερεμπενάζιε 15, Μίτροβιτς 11 (1), Παπαζούδης, Καμάρας 10 (1), Ναούμης, Προδρόμου 18, Σταματογιάννης 10, Κουμλελής, Πιεβάλιτσα 6 (1), Φλιάτης, Σκλήβας 2 Παπάς 3 (1)

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Ηρακλής 96-86
Διαιτητές: Βαρδάλος-Χαλαμπαλάκης-Καρπάνος
Δεκάλεπτα: 31-20, 61-37, 84-62 , 96-86
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Νίκου 10 (2), Νοέας 5 (1), Μάρτζος 3 (1), Κόκκαλης 25 (7), Τσιώκος 4, Μοτσενίγος 6, Καρασταμάτης, Παπαδολιάς 9 (1), Κουκάς 10 (2), Περσίδης 10 (2), Μαχαίρας 14.
Ηρακλής (Χατζηκυριακίδης): Αγγελακόπουλος, Αθανασούλας 18 (2), Σοκ 23 (7), Γιαννακίδης 11 (3), Σέσκους 4 (1), Κακαρούδης 20, Τζουγκαράκης 3, Μπένας 2, Καλαϊτζίδης 5 (1).

Κυριακή 23/09/18

ΕΑΚ Κέρκυρας 15.00 ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Ερμής Αγιάς Λάρισας 
Ανατόλια 17.00 ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΑΣ Καστοριάς
Στρέφη 17.00 ΑΟ Τρίτων – ΑΣ Απόλλων Πάτρας
ΜΕΤΣ 17.00 ΑΟ Παγκρατίου – ΑΕ Ψυχικού
Ήλιδας 17.00 ΑΣΑ Κόροιβος – ΑΣ Καρδίτσας

Α’ Φάση – 4η Αγωνιστική – Τετάρτη 26/09/2018

41. Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΑΟ Τρίτων ή ΑΣ Απόλλων Πατρών
42. ΑΟ Παγκράτι ή ΑΕ Ψυχικού – ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας ή ΓΣ Ερμής Αγιάς
43. ΑΣΑ Κόροιβος Αμαλιάδας ή ΑΣ Καρδίτσας – ΣΑΑΚ Ανατόλια ή ΑΣ Καστοριάς
44. ΕΚ Καβάλας – ΑΣΚ Ιπποκράτης 


 

Τελευταία τροποποίηση στιςΣάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018 20:08
επιστροφή στην κορυφή