Menu

Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών – Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής (Α΄ Φάση)

Τα αποτελέσματα και τα φύλλα αγώνα της 3ης αγωνιστικής (Α΄ Φάση) του Κυπέλλου Ελλάδος Ανδρών έχουν ως εξής:

AO Ιωνικός Νικαίας - AE Δόξα Λευκάδας 95-62

ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΑΣ Καστοριάς 69-83

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΑΕ Ψυχικού 67-64

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΟ Αμύντας 59-76

ΓΣ Αμαρουσίου – Εθνικός ΟΦΠΦ 62-74

ΕΚ Καβάλας – ΑΣ Παπάγου 75-60

ΑΣ Καρδίτσας – ΓΣ Ηρακλής 78-82

ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Χολαργού 50-79

 

Φύλλα αγώνα

ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών – ΑΕ Χολαργού 50-79

Δεκάλεπτα: 16-15, 34-32, 44-61, 50-79

Διαιτητές : Σιμητόπουλος, Τσιρτσιμάλης 

ΑΟΚ Ικαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Δαλαγκόζης 1, Γεωργιανός 3, Γρίψιος 15(3),  Τράκας 8(2), Θολιώτης 6(2), Γκούτζιας 1, Γκατζιάς 9, Φώτογλου 7(1).

ΑΕ Χολαργού (Κουφός): Τζακόπουλος 5(1), Τσιλούλης 10(3), Παπανικολάου 8, Κόκκαλης 5, Παπαντωνάκος 8(2), Μοτσενίγος 15(2), Κομποδιέτας 13(2), Τσάμης 15, Καφαντάρης.

 

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΑΕ Ψυχικού 67-64

Δεκάλεπτα: 13-23, 27-41, 46-52, 67-64

Διαιτητές: Αποστολίδης, Πολυχρόνης

ΑΕΝ Κηφισιάς (Λιόγας, Λαδικός): Καμαριανός 15, Μοσχοβίτης 8(1), Κεφαλάς 7(1), Μαρίνος 3(1), Ντουζίδης 5(1), Χαϊκάλης 10(1), Χατζηνικόλας 5, Πρέκας, Ψαρόπουλος 14(2).

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 9(1), Νοέας 11, Χουχούμης 12(4), Παπαδιονυσίου 5(1), Παπαδημητρίου 2, Ιορδάνου 2, Ψαθάς 12(1), Τσιώκος 11.

 

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΟ Αμύντας  59-76

Δεκάλεπτα: 11-19, 24-33, 45-56, 59-76

Διαιτητές: Τσαρουχά, Μαραμής

Παγκράτι (Χούμπαυλης): Ξιούρας 4, Καυκής 12, Γιαννίκος, Γεωργοπαπαδάκος 7, Τόρρες 3, Μήτσιαλος 12, Τζάτζας 1, Λυτόπουλος 5, Χριστόπουλος 4, Μπένος 6, Γερονικός 5.

Αμύντας (Ζαβός): Ζούπας 6, Βογιατζής, Τοπάλι 4, Διαμαντόπουλος 6, Ματζούρος, Βαρδιάνος 14(4), Κερασοβίτης 3, Κουκουνιάς 6(1), Μανσαράϊ 10, Μπάρμπας 12(2), Λιούνης 2, Καμπούρης 13.

 

AO Ιωνικός Νικαίας – AE Δόξα Λευκάδας 95-62

Δεκάλεπτα: 27-16, 49-34, 73-46, 95-62

Διαιτητές: Παντελίδης, Κοτσίμπος

Ιωνικός Νικαίας (Γούναρης): Βασιλόπουλος Θοδ. 3(1), Κοντραφούρης 2, Κουντουράς, Καράμπουλας 19(3), Βουγιούκας 5, Πετροδημόπουλος 2, Παλαιοχωρίτης 9(1), Βασιλόπουλος Φώτης 13(3), Κανονίδης 29(3), Κατούφας 13(1), Παπαδόπουλος.

Δόξα Λευκάδας (Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 6(2), Σταματέλος, Αγγελόπουλος 6(2), Καλαμπάκας, Πετρόπουλος 3(1), Λιακόπουλος 12, Ράπτης 9, Καμπουρίδης 6, Μπέμπης 8(2), Τσαλδάρης 6(2), Ροζίτις 6.

 

ΑΣ Καρδίτσας – ΓΣ Ηρακλής 78-82

Δεκάλεπτα: 19-19, 35-37, 58-56, 78-82

Διαιτητές:  Παφίλης, Ταρενίδης Στ.

ΑΣ Καρδίτσας (Καλογήρου): Τζόρτζεβιτς 27, Ψαρόπουλος 12(1), Μαυρογιάννης 11, Αμπάρας 8(2), Καμαριώτης 3(1), Τριχόπουλος 9(3), Θέος 2, Κουρέπης 6.

ΓΣ Ηρακλής (Αλεξανδρής): Αγγελακόπουλος 17(2), Αθανασούλας 2, Τότσιος 7, Παπαδιονυσίου 2, Γκαγκαλούδης 24(3), Κακαρούδης 12(1), Γιαννακίδης 4(1), Μπουμπαλό 8, Καλαϊτζίδης 8(2).

 

ΓΣ Αμαρουσίου – Εθνικός ΟΦΠΦ 62-74

Δεκάλεπτα: 14-21, 31-46, 52-68, 62-74

Διαιτητές: Παπαθανασίου,  Στρέμπας

Μαρούσι (Κεραμιδάς): Στασινός 16(1), Κουτσούγερας, Ξύδας 10(1), Ντακούλιας 5, Γκουαλτιέρι, Κανέλης 7, Στούκας 4(1), Ρεκουνιώτης 5, Σουρλής 5(1), Παπαγεωργόπουλος 4, Μιχαλούτσος 6.

Εθνικός (Βλάχος): Καρακωνσταντάκης 7(1), Μάρτζος 7(1), Σκιαθίτης, Τσούτσος 8(2), Λάανε 15(3), Μαραγκιδης 3(1), Οικονομόπουλος 8(2), Μαχαιρας 11, Φίλα, Περσίδης 7(1), Σκλήβας 8.

 

ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Καστοριάς 69-83

Δεκάλεπτα: 15-19, 34-36, 50-63, 69-83

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Λ., Τσουμαχίδης

ΣΑΑΚ Ανατόλια (Γκαϊτατζής): Πουλιανίτης, Πρωτούλης 2, Βλάχος 7(1), Λεμονάκης 2, Γαλανίδης 11(3), Ζαφειρούδης 7(1), Ξενιτίδης, Σταματογιάννης 15, Ζώτος 11(1), Βεργίνης 5(1), Καραποστόλου 9(1).

ΑΣ Καστοριάς (Βαγιόπουλος): Κυριακόπουλος 5(1), Μπρόζος 4, Δαραβίγκας, Απιδόπουλος 2, Ελευθεριάδης 15, Ναούμης7(1), Κακλαμάνος 21(3), Χαρισμιδης 2, Τερσενίδης 4, Καραμαλέγκος 12, Μπένας, Ψωμάς-Λυμπάρης 12.

 

ΕΚ Καβάλας – ΑΣ Παπάγου 75-60

Δεκάλεπτα: 25-17, 45-36, 58-49, 75-60

Διαιτητές: Λόρτος, Τζιοπάνος Ν.

ΕΚ Καβάλας (Καραπιπερίδης): Ερεμπενάγκμπε 22, Χονδρόπουλος, Καπινιάρης 7, Πλιούκας 2, Καραθανάσης 6, Αθανασιάδης 13, Παντόπουλος 2, Κουμλελής 13, Πιεβάλιτσα, Μιχάλογλου 10.

ΑΣ Παπάγου (Σορώτος): Μελισσαράτος 11, Γκάτζο, Αποστολίδης, Δέδες, Ζώρζος 15, Παπαπέτρου 8, Φιλιππάκος 15, Ψαράς 6, Μουρίκης 5.

 

Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου - 1η Αγωνιστική (Β’ Φάση)

ΑΟ Ιωνικός Νικαίας – Αίολος Τρικάλων 

ΑΣΑ Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΣ Προμηθέας Πάτρας

ΑΟ Αμύντας – ΑΟ Κολοσσός 

ΑΕ Ν. Κηφισιάς - ΑΕ Χολαργού 

ΓΣ Λάρισας Φάρος – ΓΣ  Κύμης

ΕΚ Καβάλας - ΑΣ Καστοριάς  

Πανιώνιος ΓΣΣ – ΓΣ Λαυρίου (Κ.Θ.)

Εθνικός ΟΦΠΦ – ΓΣ Ηρακλής

 

επιστροφή στην κορυφή