Menu

Κύπελλο Ελλάδος Ανδρών - Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής (Α΄ φάση)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της 1ης αγωνιστικής για την Α΄ Φάση του Κυπέλλου Ελλάδος Ανδρών έχουν ως εξής:

ΑΟ Ιωνικός Νικαίας – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων 91-78

ΚΑΟ Κορίνθου – Ηράκλειο ΟΑΑ 73-65

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΟ Παγκρατίου 66-68

Μανδραϊκός ΑΟ – ΑΣΚ Ιπποκράτης 85-71

ΑΟ Τρίτων – ΓΣ Δάφνη Δαφνίου 79-74

Πανερυθραϊκός ΑΣ – Πανελευσινιακός 72-77

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 54-48

ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης 61-64

ΓΣ Ελίμειας – ΓΣ Φαρσάλων 82-58

ΑΣ Μαχητές Δόξας Π. – ΕΚ Καβάλας 55-63

ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου 44-58

ΑΟ Αγρινίου – ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά 81-60

ΚΣ Γέφυρας – ΣΑ Στρατωνίου 70-66

ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης 70-56

ΓΣ Τιτάνες Παλαμά – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών  81-90

ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος – ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης 0-20 (α.α.) 

 

Φύλλα αγώνα

ΑΟ Τρίτων – Δάφνη Δαφνίου 79-74

Δεκάλεπτα: 22-22, 41-39, 62-57, 79-74

Διαιτητές: Μπούκας, Σκαλτσής

Tρίτων (Μιχελάκος):Ευστρατίου,Κούτουλας 10(2), Kοντινός, Kαλατζής 3(1), Tασόπουλος 19, Nτιπ 12(2), Θυμνιός 5, Kαραδολάμης 5(1), Ντρόμπαρης, Γκαβανόπουλος 25(3), Kουκουνιάς, Φράγκος.

Δάφνη Δαφνίου (Pήγγας): Γεωργούτσος 16, Kαπώνης 2, Kουφόπουλος, Διαμαντόπουλος, Xρυσός 2, Kοροβέσης, Γκίνης 22(3),  Σοφρωνάς 3(1), Mιχόπουλος 16(4), Γκιουζέλης 6, Tσιάκος, Τσελεμπής  7.

 

ΚΑΟ Κορίνθου – Ηράκλειο ΟΑΑ 73-65

Δεκάλεπτα: 21-21, 37-39, 50-56, 73-65

Διαιτητές: Γιακείμη, Φασούλης

ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Γεωργούλης, Κωνσταντίνου 1, Σακελάρακης 3, Μακρής 22(1), Τράτης 2, Κεφαλάς 12(1), Καρούζος 8(2), Δανιήλ 6(1), Αντωνόπουλος 11(1), Σκορδάς, Γιανναλέτσος 6.

Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Μαρνελλάκης, Γουμενάκης, Σταμπουλής 12, Μποχωρίδης 13(3), Πετράκης 6(1), Λιανός 9(3), Πρωτογεράκης, Καλατζής 6(2), Χάλαρης 7(1), Παπαδάκης 2, Λάκκας 10(1), Κίτσος.

 

Μαχητές Πειραματικού Πεύκων - ΕΚ Καβάλας  55-63

Δεκάλεπτα: 14-14, 26-32, 38-49, 55-63

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου

Μαχητές Πειραματικού Πεύκων (Γεροφώτης): Βογιατζής 5(1), Βελισσαρίου 16(3), Ζάχαρης, Αρνίδης 7(1), Δήμας 14(1), Παπαδόπουλος, Χατζημιχαηλίδης 2, Στόλης 4, Κωνσταντινίδης 4, Μπάκος 3(1), Κουνατίδης.

ΕΚ Καβάλας (Καραπιπερίδης): Ερεμπενάγκμπε 5(1), Καπνιάρης 10(1), Μιχάλογλου 4, Πλιούκας 7(1), Χονδρόπουλος, Αθανασιάδης 9(1), Κουμλελής 22, Πιεβάλιτσα, Καραθανάσης 3(1), Παπάς 3(1).

 

Κορωπί - Ίκαρος Νέας Σμύρνης 61-64

Δεκάλεπτα: 12-23, 25-35, 46-52, 61-64

Διαιτητές: Αναστασίου, Λύρας

Κορωπί (Κατσούνης): Μπουρδάνος 15, Σερέτης, Αγόρης 10(1) , Σιμιτζής 2, Σπανός 11(1), Τσατάς, Μαλτέσιος 18, Γκίνης 3, Θεοδωράκος 2, Πετς.

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Παπαδάτος): Γοργόνης 7(1), Μελισσουργός, Βελιζιώτης 2, Γραμματικός 21(4), Ανέστης 2, Βούζας 13, Λάβαρης, Δορκοφίκης 6, Μιχαλόπουλος 9, Ζούκας 4.

 

ΚΣ Γέφυρας - Στρατώνι  70-66

Δεκάλεπτα: 15-19, 36-32, 46-46, 70-66

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Μελανίδης

ΚΣ Γέφυρας (Δαμαλής, Τσίμπος): Νικολαϊδης 8, Κολοκοτρώνης 14(2), Γαρέζος 9(1), Παπαδόπουλος 12(3), Σιώπης 4, Ταουσάνης 9, Σιώμος 8, Αζίζης, Μπίσκας 6(1), Καζαμίας, Ευσταθιάδης, Σαραντίδης. 

Στρατώνι (Χατζούλης, Μιχαηλίδης): Σπύρας 3, Μητσάκης 14(2), Καραμανώλης 3, Δελίδης 20(5), Στοϊτσης, Σαμαράς, Φλιάτης Ι. 5, Λευκαδίτης 6(2), Φλιάτης Γ. 10, Πολιτόπουλος 5(1), Δασκαλόπουλος.

 

ΑΟ Αγρινίου - Ερμής Λαγκαδά  81-60

Δεκάλεπτα: 21-16, 40-30, 62-40, 81-60

Διαιτητές: Τσιαπλής, Κατωτικίδης

ΑΟ Αγρινίου (Μυριούνης): Τασόπουλος, Μπερερής, 9(1), Στάνκοβιτς, Μουρατίδης 16(4), Κοσκινόπουλος, Τάσσος 11, Κυριλής 11(2), Μήτσου 4, Σταύρου 16(1), Κασαμπαλής 12, Ρέντζιος 2.

Ερμής Λαγκαδά (Τσούρμας): Καϊκλής 6(2), Αμπατζάς 10(1), Καμπέρης 2, Μήνου 1, Αβοκάτος, Τοπουζίδης 6(1), Παρίτσης 3, Πιλκούδης 12, Μέλλιος, Γκαμούρας 11, Κοτσάνος 9.

 

ΓΣ Ελίμειας - ΓΣ Φαρσάλων 82-58

Δεκάλεπτα: 30-15, 45-31, 65-51, 82-58

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Σιταρίδης

ΓΣ Ελίμειας: Μαλούτας 17(3), Πεχλιβανίδης 3(1), Μαλιούρας 12, Κούβελας 11(1), Τσιμίδης 5, Νικολάου 13(1), Μακρής 21(5), Τσιρέκας, Σταυράκης

ΓΣ Φαρσάλων: Ντίνος 7(1), Αναγνωστόπουλος Χ. 5(1), Αναγνωστόπουλος Γ. 27(3), Λούτας 2, Καραδήμας 17(2), Αλεξόπουλος, Λιούπης.

 

Ανατόλια - Ασπίδα Ξάνθης 70-56

Δεκάλεπτα: 17-15, 32-27, 55-36, 70-56

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Δολγύρας

Ανατόλια (Γκαϊτατζής): Πουλιανίτης 2, Πρωτούλης 6, Βλάχος 10(2), Λεμονάκης 2, Γαλανίδης 8(1), Ζαφειρούδης 6, Συμεωνίδης 10, Ξενιτίδης 2, Σταματογιάννης 4, Ζώτος 4, Βεργίνης 3, Καραποστόλου 13(1). 

Ασπίδα Ξάνθης (Ιωαννίδης): Αμούτζιας 5, Ιορδάνογλου 5, Τσιώγκας 8, Γρούδος 4, Κουτσογιάννης 17(1), Γκέλιος 11(1), Σαββίδης 6, Απιδόπουλος.

 

ΑΟ Ιωνικός Νικαίας – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων 91-80

Διαιτητές: Σκούτας, Ορφανός Ιορδ.

Δεκάλεπτα: 25-12, 47-35, 68-58, 91-80

Ιωνικός Νικαίας (Γούναρης): Βασιλόπουλος Θοδ. 2, Κοντραφούρης, Καράμπουλας 20(1), Βουγιούκας 12, Πετροδημόπουλος 7, Παλαιοχωρίτης 3(1), Μπατής 6(1), Κατούφας 5, Παπαδόπουλος 6(2), Βασιλόπουλος Φώτης 16(3), Κανονίδης 14(1).

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Κουκάς 5(1), Κολλιδάς, Καραλής, Καράμπαμπας 3(1), Πέττας 20(3), Μαυροειδάκος, Καρασταμάτης 13(3), Παπαδολιάς 6, Λυκογιάννης 11, Κατιάκος 13, Εμίρης 9(3).

 

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΑΟ Παγκρατίου 66-68

Δεκάλεπτα: 15-19, 31-35, 47-52, 66-68

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος, Τσολάκος

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Ζήβας): Γρατσιάτος 18(5), Εμανουηλίδης 7(1), Σαρλής, Κοψιάς 2, Στάθης 4(1), Τσιτσιγιάννης 2, Σαμοθράκης 3, Καστανιώτης 8(1), Γκαβασιάδης 17, Γκουντγουιν, Οκενόουιεν 5, Αλεξανδρόπουλος.

ΑΟ Παγκρατίου (Χούμπαυλης): Τόρρες, Καυκής 6, Λυτόπουλος 2, Γεωργοπαπαδάκος 20(4), Μήτσιαλος 5, Τζάτζας 4, Φάσουρας 2, Χριστόπουλος 15(2), Μπένος 8, Γερονίκος 4.

 

Μανδραϊκός - Ιπποκράτης Κω 85-71

Δεκάλεπτα: 23-16, 43-33, 67-50, 85-71

Διαιτητές: Μαρίγλη, Ροδίτης

Μανδραϊκός (Μπεκές): Τζιβελέκας 10, Δούκας, Παπανικολάου, Βαφιάς 16(4), Καραμπάτσος 10(1), Γκαϊντάσοβ 10(1), Ντότσι, Γεωργοπαπαδάκος 14(2), Μουστόπουλος 8, Κούσουλας 3(1), Ψυλέας 14.

Ιπποκράτης Κω (Κουλουριώτης): Καραθωμάς 4, Κουμπούρας 1, Τρύπας 3 (1), Ονάσογλου 12 (1), Σκούφης, Παπαδημητρίου 4, Ασημακόπουλος 7 (1), Λεκάκης 12 (2), Χαρίσης 17 (1), Τσακαλέρης 6, Χατζηπυλιώτης 5 (1), Ζαμάγιας.

 

Πανερυθραϊκός - Πανελευσινιακός 72-77

Δεκάλεπτα: 27-12, 41-35, 61-55, 72-77

Διαιτητές: Μηλαπίδης, Σπυρόπουλος

Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλλιος 5, Στεργίου, Καλλιανιώτης 18(4), Δερμιτζάκης 16(3), Τσακίρης 8, Σκάνδαλος 3(1), Γιαουρτόγλου 7(1), Αντωνίου 2, Μακρόπουλος 7, Σταθόπουλος 6, Καλούδας, Κωνσταντινόπουλος.

Πανελευσινιακός (Τσαουσίδης): Αβραμίδης 13, Κελαϊδής 8(2), Ρόκας, Χόρτσας 2, Ζούμπος 7(1), Τζιάλλας 5, Στέφος 12, Δούκας 6, Κεφαλάς, Ματζιώρης 20(4).

 

Χαλκηδόνα - Ευρώπη Πευκοχωρίου 44-58

Δεκάλεπτα: 15-10, 23-33, 34-49, 44-58

Διαιτητές: Ντούρας, Μπακάλης

Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης ) : Πετρίδης 5, Μαρκίδης, Σιδηρόπουλος 7(1), Μαραπίδης, Παπαδόπουλος 7(1), Λαΐδης 2, Μπατάκος 4, Σεφερίδης, Μάντσος 9(1), Κουλαξής, Κοτζαγιάννης 2, Παναγιώτου 8.

Ευρώπη Πευκοχωρίου (Πλατής): Δανάκης 4, Τσιμπής 4, Λαζαρίδης 3(1), Τζουβάρας 7, Μαυρίδης 12, Καραμπέκης 4, Μυλωνίδης 5, Παπαδημητρίου, Κιγμέτογλου 11, Σικαλίδης 6, Θεοδωρίδης 2, Σμυρλής.

 

Τιτάνες Παλαμά - Ικαροι Σερρών 81-90

Δεκάλεπτα: 21-18, 37-38, 53-68, 81-90

Διαιτητές: Ταρενίδης Κ., Ντόγκας

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Αντωνίου 4(1), Μούμογλου 19(3), Μηλιώνης 12(2), Γεωργαντζάς 16(3), Αποστολάκης 6, Μανδυλάκης 12, Μακρής 7(2), Κατσαδούρος 2, Μπιζιώκης 3(1), Αρχοντούλης, Φαλιάκης Β.

Ικαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Γεωργιανός 16, Γρίψιος 14(4), Γκατζιάς 21(3), Φώτογλου 5(1), Κακιούζης 28, Σιδερίδης 6(1), Δαλαγκόζης, Γκούτζιας, Πιπίλιος, Μιχαηλίδης.

 

Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου - 2η αγωνιστική

ΕΚ Καβάλας – ΣΕΦΑ Αρκαδικός

Μανδραϊκός ΑΟ – ΑΣ Καστοριάς

ΓΣ Ελίμειας – ΑΟ Αμύντας

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΣ Απόλλων Πάτρας

ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης – ΑΕ Χολαργού

Πανελευσινιακός – ΓΣ Αμαρουσίου

ΣΑΑΚ Ανατόλια – ΑΕ Λάρισας

ΑΟ Αγρινίου – Εθνικός ΟΦΠΦ

ΑΕΝ Κηφισιάς – ΓΣ Ερμής Αγιάς Λάρισας

ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών  – ΑΣΕ Δούκα

ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΣ Καρδίτσας

ΑΟ Ιωνικός Νικαίας – ΓΣ Περιστερίου

ΑΟ Τρίτων – ΓΣ Ηρακλής

ΑΣ Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

ΚΣ Γέφυρας – ΑΕ Ψυχικού

ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης – ΑΣ Παπάγου

 

Συνεχής ενημέρωση…

επιστροφή στην κορυφή