Menu

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Νεανίδων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2016-2017

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ

                                                2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

                                                3.  ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

                                                4.  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1037

                                                5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΧ

                                               

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

08/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

ΕΚΑΣΧ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ

09/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΧ

10/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 

11/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. -  ΕΚΑΣΑΜΑΘ

 

12/04/2017

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

 

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΚΑΣΧ

 ΕΚΑΣΑΜΑΘ - ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                    `           2.  ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

                                                3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

                                                4.  ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

                                               

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

10/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΡ.

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

11/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

16.00

18.00

 

 

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΕΣΚΑΗ

ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

12/04/2017

 

ΕΡΜΙΟΝΗ

 

10.00

12.00

 

 

ΕΣΚΑΗ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 

 

                                                                                           Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΘΗΝΑ (ΧΑΙΔΑΡΙ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                1.  ΑΠOΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

                                                2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚ

                                                3.  ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

                                                4.  ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

07/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

11.00

13.00

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΚΑΣΚ

ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.- ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ

 

08/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

12.00

16.00

 

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ – ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΚΑΣΚ – ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛΥΜΝΟΥ

 

09/04/2017

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ

 

10.00

12.00

 

 

ΑΠΑΣ ΧΑΛΚ.–ΕΝ. ΑΤΤΑΛΟΥ & ΚΑΛ.

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ - ΕΚΑΣΚ

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠαρασκευή, 31 Μαρτίου 2017 16:04
επιστροφή στην κορυφή