Menu

Basketball Camp Κοριτσιών U14 στο Βόλο

Η FIBA Europeκαι η ΕΟΚ θα συνεργαστούν στη διεξαγωγή καμπ κοριτσιών κάτω των 14 ετών, το οποίο θα φιλοξενηθεί στο Βόλο με τη σημαντική βοήθεια της ΕΣΚΑΘ. Το καμπ θα διεξαχθεί 17-20 Νοεμβρίου 2016 και οι αποστολές θα διαμείνουν στους δημοτικούς ξενώνες στη Νέα Ιωνία Βόλου.

Τεχνικός υπεύθυνος είναι ο Κώστας Μίσσας, συντονιστής ο ομοσπονδιακός προπονητής, Δημήτρης Μπακογεώργος και θα συνεργαστούν οι προπονητές Ζωζεφίνα Κατρά (ΕΣΚΑ), Στέλιος Καρκανάκης (ΕΚΑΣΚ), Γιάννης Παππούλης (ΤΕ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ), Όλγα Κυρκοπούλου (ΕΚΑΣΔΥΜ), Χρήστος Γκογκάκης (ΕΚΑΣΘ),Ελένη Παπαθανασίου (ΕΣΚΑΘ) και Ράμμου Γιάννα (ΕΣΚΑΘ).

   Οι αθλήτριες που συμμετέχουν στο CAMP, είναι γεννημένες το 2002,2003 είναι  οι  εξής:

               

ΕΣΚΑ       

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΟΥΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ

2002

1.69

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2002

1.83

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΤΑΡΛΑ ΕΥΗ

2002

1.80

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

2003

1.77

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ

2003

1.63

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ

ΚΥΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ

2003

1.70

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ

ΚΟΥΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣ

2003

1.76

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

2002

1.72

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΠΕΛΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

2003

1.78

ΑΦΜ ΑΧΑΡΝΗΣ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

2002

1.73

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

               

ΕΣΚΑΝΑ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

1.85

ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2002

1.82

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.Σ.Σ.

ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

2002

1.80

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΑΘΗΝΑ

2002

1.76

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ

ΜΠΟΣΓΑΝΑ ΕΛΕΝΑ

2003

1.78

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2004

1.81

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ

ΜΟΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

2002

1.82

ΙΑΚΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΜΟΥΤΣΑ ΟΡΝΕΛΛΑ

2002

1.71

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

                ΕΚΑΣΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

2002

1.69

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΛΕΞΑ ΑΘΗΝΑ

2002

1.71

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.

ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

1.73

ΑΣ ΑΡΗΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2004

1.72

ΜΕΝΤ

ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2002

1.71

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

2003

1.89

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜ.

ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

2003

1.78

ΑΣ ΠΑΟΚ

ΤΖΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

2003

1.78

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΙΛΙΟΥ ΕΥΦΥΜΙΑ

2002

1.63

ΑΣ ΠΑΟΚ

 

                ΕΣΚΑΚ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2002

1.80

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2003

1.55

ΑΟ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

                ΕΣΚΑΣΕ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΣΑΒΟΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

2003

1.74

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

2003

1.77

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

                ΕΚΑΣΚΕΜ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΕΝΤΡΑ ΕΡΙΑΝΝΑ

2002

1.73

Σ.Φ.Κ.ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΘΩΜΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2003

1.70

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

               

 

ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ

2002

1.75

ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛ.

 

ΕΚΑΣΚ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2002

1.70

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΚΟΥΜΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

2002

1.78

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2002

1.62

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

2003

1.74

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΓΡΑΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2002

1.71

ΟΦΗ

               

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2002

1.68

ΓΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΜΙΛΛΑ

ΧΡΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2002

1.68

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

 

                ΕΚΑΣΧ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

2002

1.70

ΑΟ ΣΙΘ. ΟΙ ΣΙΘΩΝΕΣ

 

                ΕΣΚΑΗ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2002

1.80

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

2002

1.80

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΝΑΤΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2002

1.75

ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

                ΕΚΑΣΑΜΑΘ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΡΠΙΔΟΥ ΡΕΒΒΕΚΑ

2002

1.73

ΣΑΚ ΚΑΒΑΛ. ΑΣΤΕΡΑ

ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

1.77

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2003

1.68

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

                ΕΣΚΑΒΔΕ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΦΗ ΕΛΕΝΑ

2002

1.74

ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΑΡΟΙΔΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2002

1.78

Φι.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ

 

 

                ΕΣΚΑΘ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΤΟΥΝΗ ΕΦΗ

2002

1.78

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2002

1.72

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ.

ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΡΕΦΑΕΛΑ

2002

1.85

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣ.

 

 

                ΤΕ ΧΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2002

1.73

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ

 

                ΤΕ ΣΑΜΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΑ

2002

1.70

ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ ΣΑΜΟΥ

 

 

                ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΛΕΝΗ

2002

1.82

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2002

1.72

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

ΚΟΥΖΟΥΚΑ ΣΤΕΛΛΑ

2002

1.76

ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

               

ΕΚΑΣΔΥΜ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΣΜΗΝΗ

2003

1.83

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

ΦΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

2002

1.85

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

                ΕΣΚΚ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΟΤΣΙΠΕΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

2003

1.67

ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

Παρακαλούμε, όπως ενημερώσετε τις αθλήτριες,  που ανήκουν στις Ενώσεις σας, για τη συμμετοχή στο CAMP και  τη μετακίνησής τους.

Οι αθλήτριες  των Ενώσεων της ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΚ,  ΕΚΑΣΚ ,ΕΣΚΚ, Τ.Ε ΧΙΟΥ,  Τ.Ε ΛΕΣΒΟΥ, ΤΕ ΣΑΜΟΥ και  Τ.Ε.ΔΩΔ/ΣΟΥ, θα αναχωρήσουν με  το λεωφορείο στις 17/11/2016, ώρα 11:00 από τα γραφεία της Ομοσπονδίας (ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37, Μαρούσι).

Οι  αθλήτριες  της ΕΣΚΑΣΕ και της ΕΣΚΑΒΔΕ  θα  μετακινηθούν  κατόπιν  συνεννόησης  με  το  Γραφείο  Ανάπτυξης.

Οι αθλήτριες  των Ενώσεων ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ  και  ΕΚΑΣΧ θα αναχωρήσουν με  το  λεωφορείο στις 17/11/2016, και  ώρα  10.00  από  τα  γραφεία  της  ΕΚΑΣΘ ( ΚΑΥΤΑΤΖΟΓΛΕΙΟ  ΣΤΑΔΙΟ).

Oι  αθλήτριες  της  ΕΚΑΣΔΥΜ  και  της ΕΚΑΣΚΕΜ   θα  μετακινηθούν  κατόπιν συνεννοήσεως  με  το μέλος  της  Επιτροπής  Ανάπτυξης  της  Ε.Ο.Κ. κ. Άρη Γραμμενίδη (6944224413), ο  οποίος  είναι  υπεύθυνος  για  το  λεωφορείο   που  θα  ξεκινήσει  από  τη  Θεσσαλονίκη.

Οι αθλήτριες  της ΕΣΚΑΘ  θα μετακινηθούν  με δική τους ευθύνη.

Η επιστροφή θα γίνει στις  20/11/2016 κατά τον ίδιο τρόπο.

Τηλέφωνα  επικοινωνίας  είναι :  210 – 6828241 (υπεύθυνος: Αντώνης Μάρης)

 

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΤρίτη, 15 Νοεμβρίου 2016 13:11
επιστροφή στην κορυφή