Menu

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα - βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των αγώνων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1οςΌμιλος - 5ηαγωνιστική

Αποτελέσματα

ΚΑΟΚ - Αχαγιά ‘82 74-62

Δάφνη Δαφνίου - Έσπερος ΑΟΠΑ 74-67

Καλαμάτα - Ίκαρος Καλλιθέας 67-58

Γλαύκος - Πεύκη 82-72

Ακράτα - Ένωση Ιλίου 65-70

Ερμιόνη - Ίκαρος Ν. Σμύρνης 63-75

Άρης Πετρούπολης - Πορφύρας 78-81

Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

 

Φύλλα αγώνα

ΚΑΟΚ - Αχαγιά ‘82 74-62

Δεκάλεπτα: 23-9, 42-27, 58-42, 74-62

Διαιτητές: Χατζημάρκος, Ροδίτης

ΚΑΟΚ (Γκόφας): Μαγκώνης 3, Κωνσταντίνου , Σακελλαράκης 5, Πράτης 2, Κεφαλάς 22, Παβλίσεβιτς 11 (3), Δανιήλ, Θωμόπουλος 4, Σταυρόπουλος 19 (2), Μπακέας, Μακρής 8.

Αχαγιά ‘82 (Δεραός): Μοσχοβάκης 20 (1), Στάνκοβιτς, Τσεκλενης 2, Γατσούλης 6, Νικολάου 3, Χαμηλός 8 (2), Τσινόπουλος 1, Λυκούδης 3 (1), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 6, Σέρμπος, Νικλόπουλος 13.

 

Δάφνη Δαφνίου - Έσπερος ΑΟΠΑ 74-67

Δεκάλεπτα: 21-14,46-31, 62-49, 74-67

Διαιτητές: Ξάνθος, Χριστινάκης

Δάφνη Δαφνίου (Δεσποτάκης): Τσελεμπής 4, Γκίνης 18 (4), Φιλιππόπουλος 12, Μιχόπουλος 13 (2), Κωνσταντώνης 5, Ρώης, Θεοδοσίου 9 (1), Παπαδόπουλος, Πατάτας, Αθανασάκης 5, Παλαντζάς 3 (1), Κορρές 5.

Έσπερος Α.Ο.Π.Α (Γκοργκολής): Διαμαντόπουλος, Φραντζής 9 (1), Μανέκας, Λαμπρόπουλος 13 (1), Ροκανάς 3 (1), Θανόπουλος 4, Παπαγεωργίου, Οικονομόπουλος 2, Πελεκούδας 4, Τρυφωνόπουλος, Λυμπέρης 17 (4), Αγγελόπουλος 15 (1).

 

Καλαμάτα - Ίκαρος Καλλιθέας 67-58

Δεκάλεπτα: 17-16, 30-29, 47-38, 67-58

Διαιτητές: Μακρής, Λεκατσάς

Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Αντωνόπουλος, Κίσσας, Μπάκας 14, Τσικούρης 11(1), Μαγιντόμπε 12(2), Σπηλιώτης, Κουτίβας, Σκοπέτος 2, Γεωργανάς 4, Δελής , Λουρμπέας 5, Τριανταφυλλόπουλος 18(2).

Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας 12 (2), Μπελίτσης 7(1), Ψαράς 3 (1), Οικονομάκης 3(1), Ζεγκίνογλου 8,  Καλεμτζάκης 10, Τσάτας, Μπουργάνος 4, Αρναουτάκης 9(1), Σταθόπουλος , Τζέμης 2.

 

Γλαύκος - Πεύκη 82-72

Δεκάλεπτα: 19-18, 39-41, 62-52, 82-72

Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Ασημακάκη

Γλαύκος (Πολυδωρόπουλος): Σερέτης 11, Λιβιεράτος, Λαμπρόπουλος 21(1), Αδαμόπουλος 4, Πολυδωρόπουλος 5(1), Παπαβασιλόπουλος, Σταυράκης 5(1), Καλλής 9(1), Λιούρδης 10(1), Αναγνωστόπουλος 17(1), Παλαδινός.

Πεύκη (Ζερβουλάκος): Χασάπης, Κυριαζόπουλος 6(1), Τσαμπής 20, Μελάς 14(1), Σημαιόπουλος, Τάγαρης 25, Κεχρής 3(1), Ίβκοβιτς, Κουκάκης 4.

 

Ακράτα - Ένωση Ιλίου 65-70

Δεκάλεπτα: 19-15, 34-33, 49-53, 65-70

Διαιτητές: Μαγκαφάς, Ρίζος

Ακράτα (Ζίζηλας): Σαρίκας 17 (1), Λάππας 13 (1), Λάφης 12, Ολύμπιος, Κατωπόδης, Πολύδερας, Γ. Μανταλβάνος 2, Μπιτσάκος 2, Κ. Μανταλβάνος 9, Μαλλής 6 (2), Σακελλαρίου, Βεσκούκης 4.

Ένωση Ιλίου (Καράμπελας): Βαϊδάκης 7 (1), Μπέλλας Ι. 4 (1), Αρχιμανδρίτης, Φούντας 10 (2), Πανουτσόπουλος Θ., Τσολάκης 7, Σκαλωμένος 16 (1), Μπέλλας Οδ. 9, Πανουσόπουλος Κ., Στρατομήτρος, Βαλσαμούλης 17, Γεωργιάδης.

 

Ερμιόνη - Ίκαρος Ν. Σμύρνης  63-75

Δεκάλεπτα: 10-23, 30-37, 48-51, 63-75

Διαιτητές: Ντάνος, Χουγιάζος

Ερμιόνη (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου Πετ. , Αγγελής 6 (2), Θωμάς 9 (2), Μαναριωτής 8 (2), Γκολέμης, Βανδώρος, Δεβελέκος 2, Κορίζης 9, Ευστρατίου 8, Τζουμάκας, Διαμαντόπουλος 21(3), Πουλής.

Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Παπαδάτος): Βλάχος, Μελισσουργός 6 (1), Βελιζιώτης 3 (1), Γραμματικός 31 (4), Γιαννακοδήμος, Βούζας 2, Δάβαρης, Δορκοφίκης 15 (2), Μιχαλόπουλος 11, Δαρμογιάννης 7 (1), Παπαδάκης, Πασπαλάς.

 

Άρης Πετρούπολης - Πορφύρας 78-81

Δεκάλεπτα: 17-17, 34-39, 60-60, 78-81

Διαιτητές: Ραχιώτης, Αντωνίου

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κεφάλας 8 (2), Βενιτουράκης 2, Δρακόπουλος 14 (1), Δρικόγιας, Κωνσταντίνου 3 (1), Μπαζιώτης 8 (2), Μπούτρης 7 (1), Κωνσταντακόπουλος 5 (1), Κυρίτσης 2, Τασούλας 2, Μακρόπουλος 20, Βεντούρης 7 (1).

Πορφύρας (Παύλος): Σίμος 13, Παλτόγλου 11, Στεφανής 9 (1), Παπαφωτίου 4, Βούλγαρης 12 (1), Πρέκας 2, Ιορδάνου 2, Καλαμαράς 13 (1), Ντόκος, Σίμος, Μπαρμπαρής 15, Οικονόμου, Κωνσταντίνου.

                   

Βαθμολογία

1. Δάφνη Δαφνίου 10

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 9

3. Ίκαρος Ν. Σμύρνης 8

4. Ακράτα 8

5. Γλαύκος 8

6. Πορφύρας 8

7. ΚΑΟΚ 7

8. Ένωση Ιλίου 7

9. Αχαγιά ‘ 82 7

10. Καλαμάτα7

11. Ερμιόνη 6

12. Ίκαρος Καλλιθέας 6

13. Κεραυνός Αιγίου 5

14. Πεύκη 5

15. Άρης Πετρούπολης 4

* ΚΑΟΚ, Ένωση Ιλίου, Άρης Πετρούπολης, Ίκαρος Ν. Σμύρνης και Κεραυνός Αιγίου έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (6η, 13/11)

Έσπερος ΑΟΠΑ - ΚΑΟΚ

Ίκαρος Καλλιθέας - Δάφνη Δαφνίου

Πεύκη - Καλαμάτα

Ένωση Ιλίου - Γλαύκος

Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Ακράτα

Αχαγιά ’82 - Άρης Πετρούπολης

Πορφύρας - Κεραυνός Αιγίου

Ρεπό: Ερμιόνη

 

 

2οςΌμιλος - 4ηαγωνιστική

Αποτελέσματα

Νίκη Αμαρουσίου - Λοκρός Αταλάντης  86-89

ΑΕ Πεντέλης - ΑΕ Σαντορίνης  94-75 

ΕΣ Κάδμος - Πανναξιακός ΑΟΝ 61-54 

ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου - ΟΦΗ  58-87

ΓΣ Έσπερος Λαμίας - Άρης Νικαίας  67-56

Ιπποκράτης Κω - Διαγόρας Δρυοπιδέων  67-64

Ρεπό: Πόλις Καλλιθέας

 

Φύλλα αγώνα

ΕΣ Κάδμος - Πανναξιακός ΑΟΝ 61-54

Δεκάλεπτα: 13-21, 31-23, 48-36, 61-54

Διαιτητές: Αργυρούδης, Τσολάκος

Ε.Σ. Κάδμος (Αναστασίου): Σκεμπές 2, Πανταζής 10, Σιλβέστρου 2, Γκρινιάρης 6, Νικολάου 2, Χαράτσης 12(1), Τσαπρούνης 4, Γιάννου, Τσιριμώκος 9(2), Μπένος 6, Σπηλιόπουλος 8(1).

Πανναξιακός (Βάβουλας): Πολίτης, Σβορώνος 2,  Καλαβρός, Γεωργιάδης, Τζίμης 13(2), Μάκαρης 2, Δαχρετζής 18(1), Καδηγιαννόπουλος 4, Μυλωνάς 15.

 

AΕ Πεντέλης - ΑΕ Σαντορίνης 94-75

Δεκάλεπτα: 21-22, 42-36, 66-51, 94-75

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Τσιμπούρης

ΑΕ Πεντέλης (Χαρτοματσίδης): Κέκκης 2, Πατεράκης 2, Γρατσιάτος 19(1), Αποστολόπουλος 13(1), Πορτελάνος 2, Καρούζος 18(6), Κωνσταντάκος 2, Καλογερόπουλος 8,Μπίγγος 13, Σαλτουρίδης 8, Μαλούκος 7.

ΑΕ Σαντορίνης (Πεταλωτής) Μιχαλέλης, Πουραντάς 2, Σταύρου 10(2), Κατηκαρίδης, Δουλγεράκης 16(1), Λουίτζι 8(1), Πετράκης 2, Παντζιαρίδης 3,Σάκοτα 27, Παπαδόπουλος, Πάππος 7(1).

 

Νίκη Αμαρουσίου - Λοκρός Αταλάντης 86-89

 Δεκάλεπτα: 22-27, 47-48, 67-70, 86-89

Διαιτητές: Νάστος, Κουτσοδήμος

Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Μπατής, Μαραγκίδης, Κοροπούλης 18 (1), Οικονόμου 16, Κοντογιάννης 19(1), Σιμιτζής 10(1), Τσέκενης Γ. 2, Χαραλάμπης, Σκούταρης 8(2), Τσέκενης Α., Ευαγγελούλης, Αγγέλης 13(2).

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής, Ρούζιος 4(1), Ρουμελιώτης 24(3), Κοσμετάτος 2, Ντέντα 8, Νικολάου, Παπαηλιού 2, Μπολμάτης 2, Μάτος Αν. 27(1), Μάτος Α. 16(4), Θώδος, Σμάγκιν 4.

 

Ιπποκράτης Κω - Διαγόρας Δρυοπιδέων 67-64

Δεκάλεπτα: 7-20, 25-35, 46-42, 67-64

Διαιτητές: Πολυχρόνης, Πλιάκας

Ιπποκράτης Κω (Καπλανίδης): Κουκουράβας 10(2), Τρύπας 6, Πλευράκης, Παπαδημητρίου 6, Ασημακόπουλος 13(1), Χρήστου, Χαρίσης 12, Χρύσης 18(1), Χατζηγιακουμής, Γκοράτσας.

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Παπαποστόλου, Εμίρης 6, Ζακυνθινός 15(2), Καραλής 8(2), Διαμαντόπουλος 2, Καράμπαμπας 3(1), Καρασταμάτης 10(2), Παπαδολιάς 4, Γαλιώτος 15, Ντιφαντής.

 

Προμηθέας Χαλανδρίου – ΟΦΗ 58-87

Δεκάλεπτα: 14-23, 30-53, 45-69, 58-87

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Κοτσίρης

Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης ): Γεμένης 7(1), Σβαρνάς 4, Ανδρικόπουλος 13, Γιαννάκης 4, Σαμιώτης 11, Τσιγκενόπουλος 10, Στεφάνου 9(3), Μάνδαλος.

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαππας 7, Κριθινάκης 4, Μαϊστρέλης 6(1), Ξενάκης 15(1), Μπουμπάρης 6, Καρλάφτης 12(2), Αγαπιάδης 9,

Πρωτογεράκης 4, Βλαχάκης 1, Κυρίτσης  6(2), Μουλάς 17.

 

ΓΣ Έσπερος Λαμίας - Άρης Νικαίας  67-56

Δεκάλεπτα: 18-11, 34-30, 55-48, 67-56

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Λαμπίρης

Έσπερος: Ρόκας 3, Φραγκιαδάκης, Σέττος 10(1), Στογίλκοβιτς 3(1), Παναγιωτίδης 9(1), Φύκας 3(1), Σοφογιάννης 5(1), Φούντας 6,

Zαχαράκης 18(5), Tσαπούρνας, Παπαργυρόπουλος 9.

Άρης Νικαίας (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος, Καρβούνης 1, Σκιαθίτης 2, Θαλασιννός, Αγγελίδης 2, Γαλίτης 2, Κόλλιας 10, Στέφος 18, Δρίβας, Αντωνούσος 5(1), Καρυπίδης 13(1).

 

Βαθμολογία

 1. Ιπποκράτης Κω 8

 2. Πεντέλη 8

 3. Κάδμος 8

 4. Έσπερος Λαμίας 6

 5. Νίκη Αμαρουσίου 6

 6. Διαγόρας Δρυοπιδέων 5

 7. ΟΦΗ 5

 8. Άρης Νικαιας 5

 9. Πόλις Καλλιθέας 4

 10. Λοκρός Αταλάντης 4

 11. Πανναξιακός 4

 12. Σαντορίνη 4

 13. Προμηθέας Χαλανδρίου 3

* Έσπερος Λαμίας, Διαγόρας Δρυοπιδέων, Πόλις Καλλιθέας, Λοκρός Αταλάντης έχουν έναν αγώνα λιγότερο. ΟΦΗ και Προμηθέας Χαλανδρίου έχουν ξεκινήσει από το -1.

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 13/11)

 Λοκρός Αταλάντης - ΑΕ Πεντέλης

 ΑΕ Σαντορίνης - ΕΣ Κάδμος

 Πανναξιακός ΑΟΝ - ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου

 ΟΦΗ - Έσπερος Λαμίας

 Άρης Νικαίας - Πόλις Καλλιθέας

 Διαγόρας Δρυοπιδέων - Νίκη Αμαρουσίου

 Ρεπό: Ιπποκράτης Κω

 

 

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΓΣ Ιωαννίνων - Απόλλων Καλαμαριάς 75-69

Αιγινιακός - Αριστοτέλης Φλώρινας 55-53

Πρωτέας Γρεβενών - ΓΣ Φαρσάλων 49-73

Νικόπολη Πρέβεζας - Βίκος Ζαγοροχώρια 79-45

ΠΣ Ευκαρπίας - Εύαθλος Πολυκάστρου 81-75

Διόσκουροι Κοζάνης - ΓΑΣ Μελίκης 77-81(παρ.)

Τιτάνες Παλαμά - ΓΣ Ελίμειας 66-61

 

Φύλλα αγώνα

Διόσκουροι Κοζάνης - ΓΑΣ Μελίκης 77-81

Δεκάλεπτα: 19-10, 41-33, 51-51, 66-66(κ.α.), 77-81

Διαιτητές: Τσούλης, Παπαδόπουλος Χαρ.

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος, Σισμάνης 3, Σκορδάρης 14, Ντόβας 12 (1), Γκουτζιομήτρος 11 (2), Μαυρίδης 12 (1), Ζολώτας 5 (1), Γκλιάνας, Καρανώτας Τ. 7, Καρανώτας Σ. 13 (2).

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 21 (3), Ρογκότης 6,Δημητρίαδης 13 (2), Γιαννόπουλος , Παπαδόπουλος, Ζαζακλίδης 4, Κυριάκου 5, Παραπούρας 32 (4), Παπαρώσης 1, Κοτσάμπαζης .

 

Τιτάνες Παλαμά - ΓΣ Ελίμειας 66-61

Δεκάλεπτα: 17-13, 33-27, 43-44, 66-61

Διαιτητές: Φουτζήλας, Δαμίγος

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Μπιζιώτης 13 (3), Πανάρας 11 (2), Αργύρης 4 (1), Γεωργατζάς 10 (2), Παπαϊωάννου 12 (1), Δερμιτζάκης 4, Φαλιάκης, Αρχοντής, Μούμογλου 10, Χατζής, Αποστολάκης 2.

ΓΣ Ελίμειας (Καραγιαννίδης): Μαλούτας 21 (4), Βλάχος 18 (1), Τσαμπούρης 3 (1), Πάπιστας , Κατσέλας 4, Τσιαούσης, Μαλιούρας 6, Μακρής 7 (1), Νικολάου 2.

 

Αιγινιακός - Αριστοτέλης Φλώρινας 55-53

Δεκάλεπτα: 16-13, 35-25, 46-40, 55-53

Διαιτητές: Κέτουλας, Δολγύρας

Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος,. Μωυσίδης 8 (2), Παρίσης, Παουλεάνου 13 (1), Αναστασιάδης 16 (1), Αργυρόπουλος 7, Κιρκιτζιώτης 2, Πεχλιβάνος, Καρκάρας 3, Κοντόπουλος, Κουλαξίδης, Τσουκιούκας 6.

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου): Τούζος 11 (3), Γυμνόπουλος 6, Γκατζόπουλος, Νικολαΐδης, Τέρπος 19 (3) Μήλιος, Σκαρλάτος 5, Βίτκας, Μίχος 11, Καραβατάκης, Βασιλείου 1, Παπαδόπουλος.

 

ΠΣ Ευκαρπίας-Εύαθλος Πολυκάστρου 81-75

Δεκάλεπτα: 23-12, 40-29, 58-49, 81-75

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χρυσάφης

ΠΣ Ευκαρπίας (Γκένογλου): Ψευτογκάς 2, Πούλιος, Κολότσιος 13 (1), Θοεδωρόπουλος 4, Κοσμίδης, Μπάρκος, Γαϊτάνης 8 (1), Χολέβας 13, Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 10, Ουλουσίδης 13 (1), Γκαβέζος 16 (2).

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 16 (4), Ημερίδης 21 (2), Βαρβούτας 2, Ζεμπεκίδης 2, Κύρηκος, Χατζόπουλος 2, Βλέτσης 10 (2), Γιαμπατσίδης, Τσελέκης 8, Σιδηρόπουλος 12 (1), Βακυρλής 2, Ανδρεόπουλος.

 

Πρωτέας Γρεβενών-ΓΣ Φαρσάλων 49-73

Δεκάλεπτα: 17-31, 33-50, 47-63, 49-73

Διαιτητές: Μαντήλας, Ζιώγας

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Λαφτσίδης, Ζίμπρας 2, Κλωνάρας Α, 2, Μπαρτζώκας, Ρίγκος 6, Κολοβός 3, Συλλάκος 2, Κιούρκας 12 (1), Βούλγαρης 5, Ασλανίδης, Κλωνάρας Ν. 15 (1), Χατζόβουλος 2.

ΓΣ Φαρσάλων (Αλεξίου): Παπακώστας 14 (1), Ντίνος 8 (2), Ίλτσογλου 4, Αναγνωστόπουλος Χ. 9, Μάρκος, Αναγνωστόπουλος γ. 14 (3), Μακρής 3 (1), Ψύρας 4, Φούντας 12 (2), Κούργιας 5.

 

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Απόλλων Καλαμαριάς 75-69

Δεκάλεπτα: 14-22, 37-36, 57-46, 75-69

Διαιτητές: Καρακώστας, Παζόλης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Πάτρας 12, Αυγερινός 23(3), Μάκης 9, Γεωργίου 3, Μπαρτζώκας 9, Φίλιος 4, Καρασίμος, Μουζακίτης 7, Θώδης 6, Μάντζιος 2.

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Γαϊτανίδης, Σουλούγκας 7, Χατζής,Αποστόλου 12,Χατζημιχαηλίδης 6, Αναστασίου 14, Μωυσίδης 2, Ρέμπελος, Καλαμπόκης 2, Δοξάκης 11, Χατζίδης 13.

 

Νικόπολη Πρέβεζας - Βίκος Ζαγοροχώρια 79-45

Δεκάλεπτα: 22-18, 43-28, 62-36, 79-45

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Παπανικολάου

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαβέτσης, Αργυρός 10(2), Κιτσαντάς 7(1), Τσιτσώνης 11(2), Βαγενάς 13(2), Πολίτης 6(1), Παπαμιχαήλ 4, Παπαδημητρίου 2, Μενιουδάκης 3, Μακρόπουλος 11, Αγραπιδάκης, Μπάλλας 12.

Βίκος Ζαγοροχώρια (Πάνου): Tώνης 2, Πανταζής 16(3), Κάκος, Βάτσιος 2, Αντωνίου 2, Τάσσης, Κιμισκίδης, Εξαρχόπουλος 7, Τζοβάρας 4, Παπαγγελής, Λάμπρου, Γιωτάκης 12.

 

Βαθμολογία

1. Νικόπολη Πρέβεζας  8

2. ΑΓΣ Ιωαννίνων  8

3. ΓΣ Φαρσάλων  7

4. ΓΣ Ελίμειας  7        

5. Διόσκουροι Κοζάνης 6  

6. Τιτάνες Παλαμά 6

7. Πρωτέας Γρεβενών  6

8. ΓΑΣ Μελίκης 6      

9. Αιγινιακός     6     

10. Απόλλων Καλαμαριάς  5

11. Εύαθλος Πολυκάστρου 5

12. ΠΣ Ευκαρπίας 5     

13. Αριστοτέλης Φλώρινας 4

14. Βίκος Ζαγοροχώρια 4              

 * Οι Τιτάνες Παλαμά ξεκίνησαν με -1 λόγω τιμωρίας από το περσινό πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 13/11)

Απόλλων Καλαμαριάς - Αιγινιακός

Αριστοτέλης Φλώρινας - Πρωτέας Γρεβενών

ΓΣ Φαρσάλων - Νικόπολη Πρέβεζας

Βίκος Ζαγοροχώρια - ΠΣ Ευκαρπίας

Εύαθλος Πολυκάστρου - Διόσκουροι Κοζάνης

ΓΑΣ Μελίκης - Τιτάνες Παλαμά

ΓΣ Ελίμειας - ΑΓΣ Ιωαννίνων

 

 

4ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ζέφυρος - Μακεδονικός 73-65

ΑΕ Κομοτηνής - Αστέρας Καβάλας  76-69

Αγία Βαρβάρα - ΓΑΣ Κομοτηνή 50-41

Χαλκηδόνα - ΠΚ Νεάπολης 74-59

Μαντουλίδης - Παναθλητικός-Πειραματικό 51-68

Ικαροι Σερρών - Ιωνικός  70-62

ΠΟ Νέων Μουδανιών - Ορφέας Ν. Σκοπού  66-76

 

Φύλλα αγώνα

Αγία Βαρβάρα - ΓΑΣ Κομοτηνή 50-41

Δεκάλεπτα: 12-10, 27-21, 38-32, 50-41

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης): Σαμαράς 12(3), Μητρούλης 7(1), Ζωτίδης, Δάτσης 8, Δανίκας 10 (1), Ντάτσης 2, Παπακωνσταντίνου 10(2), Φασουλάς 1, Σκοπίδης.

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Καραγιώργος, Σκεμπή 7, Χατζηδημητρίου 7, Καναράς 7(1), Σιμάκης 6, Καλατζής 7(1), Π. Καραμπέκης 7(1), Χαλίλ.

 

Χαλκηδόνα - ΠΚ Νεάπολης  74-59

Δεκάλεπτα: 17-9, 39-26, 58-39, 74-59

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωαν., Πράττος

Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης): Τουλούμης 19 (6), Μαρκίδης 2, Σιδηρόπουλος, Μαραπίδης 14 (2), Παπαδόπουλος 6, Λαϊδης 3 (1), Μπατάκος 3, Σεφερίδης, Μηντσαρίδης, Κοτζαγιάννης 20, Χαρτόπουλος 7.

ΠΚ Νεάπολης (Μπούμπας): Νικολαϊδης 15 (1), Αποστολίδης 4, Καραγιαννάκης 6, Χύτας 13, Ζεϊμπέκης 2, Χριστοφόρης 7(1), Χριστοδούλου 5, Καραφέρας 2, Δημητρόπουλος 5 (1), Τσιώρας , Ταουκίδης 2.

 

Ικαροι Σερρών - Ιωνικός 70-62

Δεκάλεπτα: 13-14, 33-29, 50-43, 70-62

Διαιτητές: Ρούκας, Μπακάλης

Ικαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Γρίψιος 15(1), Παπαπασχάλης, Γεωργιανός 16, Τράκας 7, Γκούτζιας 10, Σταματόπουλος 2, Παρχαρίδης 3(1), Θολιώτης 7(1), Φώτογλου 10(1).

Ιωνικός (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης 2, Παναγιώτου 11(2), Τουβετζίδης 1, Δικταπανίδης, Γκούμας 6, Σιδηροηλίας 7, Παπαδόπουλος 18, Κουλαξής 11(1), Καλογεράτος 4 Κουτέ.

 

ΑΕ Κομοτηνής-Αστέρας Καβάλας  76-69

Δεκάλεπτα: 18-13, 43-37, 63-57, 76-69

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

ΑΕ Κομοτηνής (Κοκκινόπουλος): Σαρημπαλίδης, Γκριμπούρας, Χονδρόπουλος 15(3), Βακρινός, Λεχούδης 25(3), Βαχαρίδης 1, Κουτσοβασίλης 7, Δ. Καραμπέκης 15(1), Μπορμπίδης, Πολυχρονιάδης, Παλλάκης 13, Λέφης.

Αστέρας Καβάλας (Μαγιάννης): Παπαζώτος 10(2), Μπόζης 6(1), Μαρκόπουλος 11, Μαραβέγιας, Γ. Σουλίδης, Αθανασιάδης 18(1), Χαριζάνης 7, Μυζίου 9(1), Ζαρωτιάδης 8, Μυτικόπουλος.

 

Μαντουλίδης - Παναθλητικός Πειραματικό  51-68

Δεκάλεπτα: 11-18, 31-32, 38-51, 51-68

Διαιτητές : Λουλουδιάδης, Γραικός

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Γκύζης 4, Ρόπουτης 4, Τάκης 8(1), Τσιριλάκης, Μπέλλος 11(1), Γκαντίδης 2, Γιαννακός, Ρεφατλλάρι, Γάκης, Κουτουξιδης 12, Γεωργιάδης 2, Θώμος 8.

Παναθλητικός-Πειραματικό (Γεροφώτης): Βογιατζής 6(2), Πράντζος 4, Τσεσμετζής, Αρνίδης 12(3), Χατζημιχαηλίδης 16, Καλούτσικος 13, Κοϊμτζόγλου 7(2), Τσιακίρης, Μπάκος 3(1), Κάσουρας 6, Βαρίτης 1.

 

Ζέφυρος - Μακεδονικός 73-65

Δεκάλεπτα: 25-11, 38-30, 55-47, 73-65

Διαιτητές: Τσοκόλης, Γαζέτας

Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτιληναίος 3, Μυλωνάς 23, Αλεξανδρίδης 3 (1), Φωτιάδης 3 (1), Νασιούδης, Τσιούντος 17 (1), Καμπακάκης, Πατίκας 7(1), Τσιούκας 2, Μυστιλιάδης 15 (3).

Μακεδονικός (Μύθου): Σκουφεζής Ε, Κοντσές 5, Ντσιλής 19 (2) Μπαρζού 6, Παπαγρηγορίου, Κομμάτας 5 (1), Χαλάτσης 16 (1), Σκουφεζής Α, Πηλακούτας 14(2), Λυχριδάς, Ρίζος, Μαργαρίτης.

 

ΠΟ Νέων Μουδανιών - Ορφέας Ν. Σκοπού  66-76

Δεκάλεπτα: 14-22, 31-45, 49-59, 66-76

Διαιτητές: Πετανίδου, Τοκμακίδης

Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 23 (4), Χατζής 15, Τσανάκας 10 (3), Χατζηανδρέου 12, Ιακωβίδης 4, Χατζηκυριακίδης 9 (1), Αποστόλου 3 (1), Γουλιανός, Σύρπας, Ιωσηφίδης, Καβαργύρης, Καραμπατζιάκης.

 

Βαθμολογία

1. Ικαροι Σερρών 8            

2. Παναθλητικός-Πειραματικό  8

3. Ζέφυρος 8 

4. Μακεδονικός 7

5. Ορφέας Ν. Σκοπού 7

6. ΑΕ Κομοτηνής 7

7. Χαλκηδόνα 6         

8. Αστέρας Καβάλας 5

9. Ιωνικός 5   

10. ΠΚ Νεάπολης  5

11. ΓΑΣ Κομοτηνή 5

12. Αγία Βαρβάρα 5   

13. ΠΟ Νέων Μουδανιών 4

14. Μαντουλίδης 4            

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 13/11)

Μακεδονικός - ΑΕ Κομοτηνής

Αστέρας Καβάλας - Αγία Βαρβάρα

ΓΑΣ Κομοτηνή - Χαλκηδόνα

ΠΚ Νεάπολης - Μαντουλίδης

Παναθλητικός Πειραματικό - Ικαροι Σερρών

Ιωνικός - ΠΟ Νέων Μουδανιών

Ορφέας Ν. Σκοπού - Ζέφυρος

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 07 Νοεμβρίου 2016 15:10
επιστροφή στην κορυφή