Menu

Κληρώσεις Πανελληνίων Πρωταθλημάτων (Τελικής Φάσης)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 43ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2015 – 2016
ΚΑΣΤΟΡΙΑ (4/5-8/5)
 
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΣΚΑΝΑ - ΕΚΑΣΘ

2η αγωνιστική

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

3η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑ

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

4η αγωνιστική

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑ - ΕΚΑΣΘ

5η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΣΚΑΝΑ

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ - ΕΣΚΑ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 43ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2015 – 2016  
ΤΡΙΚΑΛΑ (22/6-26/6)
 
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4.   ΕΣΚΑ
5.  ΕΣΚΑΝΑ
6.  ΕΚΑΣΘ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η αγωνιστική

ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’  

2η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

3η αγωνιστική

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

4η αγωνιστική

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

5η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ - ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 30ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2015 – 2016
(4/5-8/5)
 
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η αγωνιστική

ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΚΑΣΘ

2η αγωνιστική

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΚΑΣΘ

3η αγωνιστική

ΕΣΚΑ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

4η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑΝΑ - ΕΚΑΣΘ

5η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ 27ΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2015 – 2016
(22/6-26/6)
 
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1.  ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4.   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
5.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

1η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ 

2η αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

3η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΕΣΚΑΝΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ - ΕΚΑΣΘ

4η αγωνιστική

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΚΑΣΘ – ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

5η αγωνιστική

ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΕΣΚΑΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

 

επιστροφή στην κορυφή