Menu

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – Βαθμολογίες (4η αγωνιστική)

Όλα τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα της 4ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών.  

1ος Όμιλος Νότου

Αποτελέσματα

Ίκαρος Καλλιθέας - Οίαξ Ναυπλίου 79-74

Μανδραϊκός - Απόλλων Σμύρνης 76-69

Γλαύκος - Χαρίλαος Τρικούπης 77-70

Πεντέλη - Πόλις Καλλιθέας 76-78

Σπαρτιατικός - Ακράτα 66-69

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - ΚΑΟΚ 46-63

ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας - Κεραυνός Αιγίου 57-68

 

Φύλλα αγώνα

Ίκαρος Καλ. - Οίαξ Ναυπλίου 79-74

Δεκάλεπτα: 19-15, 41-31, 59-49, 79-74

Διαιτητές:  Κρεσταινίτης, Κανελλόπουλος

Ίκαρος Καλλιθέας (Λιόγας): Ιορδάνογλου 9, Ντουζίδης 15 (2), Κουρέπης 4, Οικονόμου 3, Αρχιμανδρίτης, Φωτίου 28 (3), Χαϊκάλης 4, Τσατάς, Σάλεχ, Αντωνόπουλος 14 (1), Παπαδούλης 2, Ψαράς.

Οίαξ (Κοκκάλλας): Τσοτσόκος 10 (2), Παζαράς 6, Κοσσιώρης 11 (1), Στατεράς 2, Σταθογιαννόπουλος, Κατσαλούδης 18 (1), Παπασαράντος, Μπούκουρας 8 (2), Μπουρτζουκλής 3, Παπαμήτρου, Ευστρατίου 9, Μπάλτσης.

 

Μανδραϊκός - Απόλλων Σμ. 76-69

Δεκάλεπτα: 9-10, 38-30, 59-47, 76-69

Διαιτητές: Αναγνώστου, Τσολάκος

Μανδραϊκός (Γρίβας): Παπαποστόλου, Σπυρόπουλος 13, Καραλής 18 (4), Κούρτης 8 (1), Δρακωτός, Μπούτρης, Γιατράκος 15, Στέφος, Λαμπρόπουλος 13 (3), Καμπερίδης, Καρυπίδης 9 (1).

Απόλλων (Χατζής): Κοντούδης 9 (1), Γκινούτσης, Πετρόπουλος 8 (1), Μανιάς, Αρναουτάκης 12, Παπουτσής, Αθανασάκης, Πάντσιος 21 (5), Θυμνιός 12, Τσελέμπης, Νιώτης 7.

 

Γλαύκος - Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολ. 77-70

Δεκάλεπτα: 14-19, 39-30, 50-50, 77-70

Διαιτητές: Αναστασίου, Μαγκουνής

Γλαύκος (Πολυδωρόπολος): Καπερώνης 6, Σερέτης 17 (1), Παπανικολόπουλος 12 (1), Παλαδινός, Σταυράκης 4, Παπαβασιλόπουλος 2, Κάλλης 7 (1), Δρακόπουλος 9 (1), Σουλιώτης 6, Μπιτινής 14.

Χαρίλαος Τρικ. (Δεράος): Ιωάννου 7, Βουρνάς 3, Ζαμπέτης 2, Σταμούλης 3 (1), Μπαλτάς, Μουράτογλου 11, Σταυρόπουλος 18 (3), Δημητρόπουλος, Γεωργιάδης 13 (1), Παπαγεωργίου, Τριφτανίδης, Ψάλτου 13.

 

Πεντέλη - Πόλις Καλλιθέας 76-78

Δεκάλεπτα: 14-16, 35-38, 53-58, 76-78

Διαιτητές: Χρηστίδης Π, Πλιάκας

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Σταθάκης, Μάντσιος, Λίτσο 5 (1), Αποστολόπουλος 8 (2), Λουγιάκης 7, Καρτσωνάκης 6 (2), Καλογερόπουλος 10,  Μπίγκος 3, Καραβασάνης 15 (1), Μουστόπουλος 15, Γρατσιάτος 7, Κωνσταντάκος.

Πόλις Καλλιθέας (Σίμος): Μπογδανίδης, Χάλαρης 11 (2), Κακαριάς, Κόκκινος 29, Βαρθακοκοίλης 16 (3), Λυγερίδης, Βελιζιώτης 5, Κασπαριάν 10 (1), Λάβαρης 5 (1), Τσεμπέλης, Κωνσταντίνου 2, Μανίκας.

 

Σπαρτιατικός - Ακράτα 66-69

Δεκάλεπτα: 16-5, 33-25, 49-45, 66-69

Διαιτητές: Αντωνίου, Ουσταμπασίδης

Σπαρτιακός (Νάνος): Παπαδάκος 9 (2), Σταθάκος 10, Μανιατάκος 4, Αργυρούλης 5 (1), Τζάτζας 7, Αλεξόπουλος 3 (1), Αναγνωστάκος 2, Αγγελόπουλος 21 (4), Κυρίτσης 2, Λόρλης 3 (1).

Ακράτα (Ζίζηλας): Σαρίκας 28 (1), Μουργέλας, Βασιλακόπουλος, Σκορτσιανίτης 8, Πολυδέρας 1, Σταυρόπουλος, Μάλλης 3 (1), Μπιτσάκος 13 (3), Οικονομόπουλος 2, Λάφης 14.

 

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ - ΚΑΟΚ 46-63

Δεκάλεπτα: 16-17,26-33,40-46, 46-63

Διαιτητές: Νάστος, Μαγκαφάς

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Κοσμίδης): Τσίτος, Ρωμοσιός 2, Στεφανής 8, Βλασσόπουλος, Γόντικας 3, Νικολάι, Κρητικός 10 (1), Μπασέας 6, Μπούσι 10 (1), Διαμαντόπουλος 12 (1), Νιφόρας.

ΚΑΟΚ (Μανωλιτσάκης): Πάππος 6, Αναγνωστόπουλος 8, Κατσαμάκης 14 (3), Τσακιρίδης 6 (1), Πράττης 2, Μακρής, Δανιήλ 15 (1), Γκιώνης, Σταυρόπουλος 5 (1), Σταυριανόπουλος 3, Μάγλος 4.

 

ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας - Κεραυνός Αιγίου 57-68

Δεκάλεπτα: 18-15, 39-33, 49-51, 57-68

Διαιτητές: Βαλούρδος, Κώτσου

ΕΣΚΔ (Σαμόλης): Θεοδωράκος 3 (1), Τόρα, Θάνος 10, Σιλιντζήρης 3, Κεφάλας 10 (1), Σταυρόπουλος, Ιγγλέζος 4, Λίτσιος 5, Δήμας 12, Λύτρας, Μαυρίδης 5 (1), Αναστασόπουλος 5 (1).

Κεραυνός (Λεονάρδος): Μοσχοβάκης 4, Λαμπρόπουλος 6 (1), Ταπεινός 3, Τριανταφυλλόπουλος, Κεφαλάς 36 (7), Βασιλειάδης 3, Σουφλιάς 3, Σακελλαρόπουλος 2, Λυμπέρης Δ. 9 (1), Σκόνδρας 2.

 

Βαθμολογία

1. ΚΑΟΚ Π. 8

2. Μανδραϊκός 7

3. Ακράτα 7

4. Πόλις Καλλιθέας 7

5. Χαρίλαος Τρικούπης 6

6. Πεντέλη 6

7. Απόλλωνας Σμύρνης 6

8. ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 6

9. Κεραυνός Αιγίου 6

10. Γλαύκος 6

11. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 5

12. Ικαρος Καλλιθέας 5

13. Οίαξ Ναυπλίου 5

14. Σπαρτιατικός 4

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 8/11)

Οίαξ Ναυπλίου – Μανδραϊκός

Απόλλωνας Σμύρνης – Γλαύκος

Χαρίλαος Τρικούπης – Πεντέλη

Πόλις Καλλιθέας – Σπαρτιατικός

Ακράτα – ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

ΚΑΟΚ – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας

Κεραυνός Αιγίου – Ίκαρος Καλλιθέας

 

 

2ος Όμιλος Νότου

Αποτελέσματα

Κύδων – Τρίτων  32-63

Μαρούσι – Ηρόδοτος  65-54

Ηλυσιακός – Κάδμος  53-55

Πρωτέας Βούλας – Άρης Νικαίας  63-62

Έσπερος Λαμίας – Ιπποκράτης 63-74

Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης 62-54

Σπόρτιγκ – Πανναξιακός 56-52

 

Φύλλα αγώνων

Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης 62-54

Δεκάλεπτα: 17-18, 26-30, 40-43, 62-54

Διαιτητές: Μπούκας, Σπυρόπουλος

Αγία Παρασκευή (Σταυρόπουλος): Σκάνδαλος Χ. 5, Σκάνδαλος Γ., Βασιλόπουλος 4(1), Αριστοτέλους, Δρίβας 1, Σβαρνάς, Γρύλης 5, Παπουλίδης 15, Σκούταρης 21(5), παπαγιαννακόπουλος, Ψωμαδέρης 11(1).

Αρης Πετρούπολης (Κακαλιάς-Ρούπακας): Βενιτουράκης 8(1), Ηλιόπουλος, Δερβεντζής, Χρονόπουλος 9, Μπαζιώτης 2, Αρτεμάκης 7, Μπίνιαρης, Παπαγεωργόπουλος 16(1), Μαρκόπουλος 10, Βεντούρης 2.

 

Έσπερος Λαμίας – Ιπποκράτης Κω 64-73

Δεκάλεπτα: 11-2, 26-40, 42-55, 63-74

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Σιδέρης

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Ρόκας, Αργύρης, Γεωργιάδης 2, Κουτκιάς, Στογιάκοβιτς 5, Διαμαντής 5 (1), Φύκας 4, Σοφογιάννης 27 (3), Φούντας 11, Ζαχαράκης, Τσάπουρνάς 6, Ξηρός 3.

Ιπποκράτης Κω  (Κανενόπουλος): Δημητρίεβιτς, Κουκουράβας 8, Τσιλιγκίρης, Γκοράτσας 5(1), Γιαννούλης, Μελεούνης, Ασημακόπουλος 15, Ψάλτου, Χαρίσης 22 (1), Χρήστου 2, Τσατάλας 22, Σούφλας.

 

Σπόρτιγκ – Πανναξιακός 56-52

Δεκάλεπτα: 3-7, 18-29, 36-36, 56-52

Διαιτητές: Μακρής, Μπανασάκης

Σπόρτιγκ (Κλήμης): Καστανιώτης 5, Καρτερολιώτης, Τσαμπής 18 (1), Παπαπέτρος 15 (1), Χαϊδεμένος 2, Ενεζλης 3, Χατζηνικόλας 3, Καραμπάτος 2, Αγγελής 8, Δόξας.

Πανναξιακός (Δαμιανίδης): Πολίτης 12 (4), Καρβούνης 6 (1), Καλαβρός, Μαγιντόμπε 4, Καζακίδης, Καραγιάννης, Μάκαρης, Ακτύπης 2, Χριστόδουλος 18, Μυλωνάς 4, Παγώνης 6.

 

Πρωτέας Βούλας – Αρης Νίκαιας  63-62

Δεκάλεπτα: 13-13, 39-33, 49-41, 63-62

Διαιτητές: Xρηστίδης, Ορφανός

Πρωτέας (Μανουσέλης): Πέρβι 12, Κονδύλης, Λάτσης 9, Παπαδής 5 (1), Εμμανουηλίδης 9 (1), Αθηνιώτης 5, Ζευκίλης 6, Βαρδαβάς 8, Μόρφης 3 (1), Καλογιωργιάς 2, Πεφάνης 4, Μούτσας.

Άρης Νίκαιας (Ζερβουλάκος): Γεωργούτσος 23 (16 ρ.), Φωστέρης 7 (1 τρ., 7 ρ.), Αλτζατζής 2, Κουκουβάκης, Θεοδοσίου 8 (2), Στογιάνοβιτς 5 (1), Γαλίτης 2, Κόλλιας 8 (10 ριμπ.), Ρεντίφης 7 (1).

 

Μαρούσι – Ηρόδοτος  65-54

Δεκάλεπτα: 19-9, 35-21, 46-37, 65-54

Διαιτητές: Kαμήτσος, Ασημακάκη

Μαρούσι (Κεραμιδάς-Λημναίος): Ξύδας 8 (1), Στασινός 2, Πολυχρονόπουλος, Μπαλαμπάνης, Ραλλάτος 7, Μπαλάφας 22 (2), Σκιαθίτης 3 (1), Γεωργίου, Τσουπάκης, Σουρλής 15, Καπετάνιος 6, Παπαδημητρίου 2.

Ηρόδοτος (Καρκανάκης): Χρηστοδουλάκης, Αλετράς, Μαϊστρέλης 7 (2), Βερτούδος 5, Παναγιωτίδης 6, Δρόσος 2, Μίχος 12, Ζερβουδάκης 2, Σταθάκης 11 (2), Μητροπαππάς 6 (1), Πυργιώτης, Χαρωνίτης 3 (1).

 

Ηλυσιακός – Κάδμος 63-65

Δεκάλεπτα:16-20, 27-35, 40-44, 63-65

Διαιτητές: Λιότσος, Κωνσταντινίδου

Ηλυσιακός (Γιαννάκης): Άρχος 12 (1), Παντελάκης 2, Σπαλίγκος 2, Xούμας 15 (1), Mαλτέζος 17, Πελίγκος 7, Kατσούλης 7 (1), Θώδος 1.

Κάδμος (Αναστασίου): Πανταζής 14,Γκρινιάρης 12,Tσιριμώκος 5 (1), Xαρατσής 17 (1),Στεφάνου 2,Tσαπρούνης 6, Δρακάκης 2, Μητρόπουλος 7 (1).

 

Βαθμολογία

1. Κάδμος 8

2. Πρωτέας Βούλας 8

3. Πανναξιακός 7

4. Ιπποκράτης 7

5. ΚΑΠ 7

6. Μαρούσι 6

7. Σπόρτιγκ 5

8. Τρίτωνας 5

9. Κύδωνας 5

10. Άρης Πετρούπολης 5

11. Ηρόδοτος 5

12. Άρης Νικαίας 5

13. Έσπερος Λαμίας 4

14. Ηλυσιακός 4

*Σπόρτιγκ και Τρίτωνας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 8/11)

Τρίτων – Μαρούσι

Ηρόδοτος – Ηλυσιακός

Κάδμος – Πρωτέας Βούλας

Αρης Νικαίας – Εσπερος Λαμίας

Ιπποκράτης Κω – Αγ. Παρασκευή

Αρης Πετρούπολης – Σπόρτιγκ

Πανναξιακός – Κύδων

 

 

1ος Όμιλος Βορρά

Αποτελέσματα

Αριστοτέλης Φλώρινας - Πρωτέας Γρεβενών 75-82

Εύαθλος – Καρδίτσα 50-57

Μακεδονικός – Μελίκη 78-67

Αίας Ευόσμου – Πτολεμαΐδα 72-51

Διόσκουροι Κοζάνης - Ερμής Αγιάς 67-71

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Σιάτιστα 81-69

 

Φύλλα αγώνα

Αριστοτέλης Φλώρινας – Πρωτέας Γρεβενών 75-82

Δεκάλεπτα: 18-16, 35-38, 58-53, 75-82

Διαιτητές: Μαντήλας, Νάκας

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου): Μαυρουδίου 3, Κέκελης 10 (2), Βίτκας 9 (2), Παπαδημητρίου 24 (5), Ρούζιος 12 (2), Καραβατάκης, Κεσίδης, Βασιλείου 7, Παπαπαϊωακείμ 10, Συμεών.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τσούκας 17 (3), Γιαννάκης 8 (2), Κλωνάρας 10, Ρίγκος, Κολοβός 7 (1), Ζήμπρας, Κιούρκας 6, Μπόζιαρης 7 (1), Μαλιούρας 11, Τζήμας 13 (2), Γάτος 3, Συλλάκος.

 

Μακεδονικός – Μελίκη 78-67

Δεκάλεπτα: 23-11, 48-40, 60-53, 78-67

Διαιτητές: Φούτζηλας, Παπαδόπουλος Χαρ.

Μακεδονικός (Τσούρμας): Χαρτόπουλος 9, Κοντσές Α. 2, Ντισλής 32 (3), Μιχαηλίδης 9, Λυχριδάς, Κομμάτας, Κοντσές Β., Παρχαρίδης, Πηλακούτας 4, Μποβασιανός 6, Νταράκης 16, Γραβάνης.

Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 19 (2), Μαυρίδης 16 (3), Δημητριάδης 11 (2), Γιαννόπουλος, Παπαδόπουλος, Παπαρώσης,  Ρογκόντης 6, Κωτζαμπάσης 7 (2), Κωσταμπίτσης, Σταυρουλάκης 4, Τζουνόπουλος 4, Κουτσιαμπασόπουλος.

 

Διόσκουροι Κοζάνης – Ερμής Αγιάς 67-71

Δεκάλεπτα: 9-18, 32-32, 54-51, 67-71

Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου, Αγραφιώτης

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 4, Σκορδάρης 7 (1), Ντόβας 21 (2), Βλάχος 15 (1), Ζολώτας 2, Νικολάου 12 (1), Ανδρίτσος 2, Καρανώτας 4.

Ερμής Αγιάς (Γιασάρης): Κόμματος 15 Δαουλάρης 14, Καλεμτζάκης 2, Μηλιώνης 9 (3), Χαλκιάς, Γούλας 2, Περωτής 18, Γκανέτσας 11 (3), Ριζούλης.

 

Αίας Ευόσμου – Πτολεμαΐδα 72-51

Δεκάλεπτα: 20-14, 32-26, 59-37, 73-51

Διαιτητές: Ρούκας, Κολοκυθάς

Αίας Ευόσμου (Χατζούλης): Αμούντζιας 6, Καδής 12, Μαυρίδης 20, Λύτας 11, Βελλίδης 11, Σικαλίδης 8, Παπαδόπουλος 2, Σπύρας 3.

Πτολεμαΐδα (Μορουζίδης): Μαλούτας 9, Καλομενίδης 5, Κλωνάρας 8, Τσιαγκλάντανος 13, Σαχπατζίδης 2, Πανίδης 10, Πλεξίδας 2, Ματκάρης 2.

 

Εύαθλος Πολυκάστρου  – ΑΣ Καρδίτσας 50-57

Δεκάλεπτα: 9-13, 24-20, 31-34, 50-57

Διαιτητές: Φουτζήλας, Παπαδόπουλος Χαρ.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 3 (1), Γκαντίδης 6 (2), Ημερίδης 11, Πούλος 2, Σιώπκας 2, Κουτούλας 5, Ζεμπεκίδης 9 (3) ,Κηρύκος, Πολυχρονίδης 12 (4), Φελέκης, Σιδηρόπουλος, Παπαρίδης.

ΑΣ Καρδίτσας (Φόρος): Δεσπούλης 4, Πανάρας 4, Γεωργίου 12 (2), Τσιαμούρας, Βούλγαρης, Κατσαρός, Αντωνίου 6 (1), Κουρέπης 2, Πάσσας 3, Ζωιτσάκος, Θέος 26 (3), Μπρούτσος.

 

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Σιάτιστα 81-69

Δεκάλεπτα: 21-15, 42-36, 62-51, 81-69

Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόγκας

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τζουκανέλης): Γεωργίου, Μπαρτζώκας 12, Κοντός 9 (1) , Αντωνίου, Σκορδίλας 12 (2), Μάκης 2, Πάτρας 14, Φίλιος 2, Αυγερινός 23 (4), Μάλλιος, Μάντζιος 7.

Σιάτιστα (Μπαρτζώκας): Γεωργάκας, Σβώλης, Γράβας 5, Ρέππας Χρ. 6, Παπαθωμάς 4 (1), Ρέππας Ν. 10, Καρακουλάκης 10 (2), Χιόνος 7 (1), Τσιαούσης 18 (1), Καλαμπούκας 9 (1), Κοσμίδης, Γκουζιώτης.

 

Βαθμολογία

1. ΑΣ Καρδίτσας  8

2. Ερμής Αγιάς  8

3. Πρωτέας Γρεβενών 7

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 6

5. Μελίκη  6

6. Σιάτιστα   6

7. Διόσκουροι Κοζ.   5

8. Εύαθλος Πολυκ.  5

9. Μακεδονικός   5

10. Αριστοτέλης Φλώρινας  5

11. Αίας Ευόσμου 4

12. Πτολεμαΐδα  4

13. Ηρακλής Κοζάνης  1

*Διόσκουροι, Μακεδονικός, Αίας Ευόσμου και Ηρακλής Κοζάνης έκαναν το ρεπό τους.

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 8/11)

Πρωτέας Γρεβενών - Εύαθλος

Καρδίτσα - Μακεδονικός

Μελίκη - Αίας Ευόσμου

Πτολεμαΐδα - Διόσκουροι Κοζάνης

Ηρακλής Κοζάνης - ΑΓΣ Ιωαννίνων

Σιάτιστα - Αριστοτέλης Φλώρινας

 

 

2ος Όμιλος Βορρά

Αποτελέσματα

Ίκαροι Σερρών – Ασπίδα Ξάνθης  50-63

ΓΑΣ Κομοτηνής – Χαλκηδόνα 83-84

Γαλάτιστα – Α.Ε. Κομοτηνής  73-79

Ζέφυρος 02 – Αρετσού  73-61

Γέφυρα – Ελευθερούπολη  73-68

ΒΑΟ – Ορφέας Ν. Σκοπού  71-75

 Αγ. Βαρβάρα – ΧΑΝΘ  70-85

 

Φύλλα αγώνα

ΒΑΟ - Ορφέας Ν. Σκοπού 71-75

Δεκάλεπτα: 10-16, 29-30, 56-50, 71-75

Διαιτητές: Ξέρας, Καρακώστας

 ΒΑΟ (Κατσής): Παρασκευάς 3 (1), Σιώγκας, Τζουβάρας , Λεπτοκαρίδης 11 (1), Γαλανίδης 12 (2), Παπαβασιλείου 13 (4), Χολέβας 21 (1), Γεωργιάδης 2, Δέλλας, Γρηγοριάδης 9, Ριζόπουλος.

Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 20 (4), Παππάς, Δεμερτζής  6(2), Κουτσιάντζης, Σουλούγκας 8, Χατζής 5 (1), Τσανάκας 14 (2), Καβαργύρης, Αποστόλου, Ιωσηφίδης 4, Κηπουρός 16 (1), Καραμπατάκης 2.

 

Γέφυρα - Ελευθερούπολη 73-68

Δεκάλεπτα: 17-8, 37-22, 62-42, 73-68

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Κέτουλας

ΚΣ Γέφυρας (Τουλούμης): Τουλούμης 21 (1), Δανάκης 12, Δώνης, Τολιόπουλος 8, Μπάρκος 3 (1), Μυλωνίδης 18, Μπίσκας 7, Κουλουμπής 2, Γεράκης, Ζαπαγιάς 2, Αλμπάντης, Σιολόγκας.

ΓΣ Ελευθερούπολης (Θεοδοσιάδης): Παπαζούδης 6 (2), Ανίσογλου 6 (2), Καρατσομπάνης, Ρότσας 18 (6), Γκούμας 13 (1), Δανίκας 8, Αμπεριάδης 4, Λαζαρίδης 8 (2), Πανδής 5.

 

Αγία Βαρβάρα - ΧΑΝΘ 70-85

Δεκάλεπτα: 24-19, 41-47, 59-64, 70-85

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Δημάδης

Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης): Σαμαράς 3 (1), Μπάμπουλης 10 (2), Πιεβάλιτσα 6, Μητρούλης, Ράμμος 10 (2), Μαλαθούνης, Γ. Σουλίδης 5 (1), Κουμλέλης 15, Χαριζάνης 4, Χατζηαντωνίου, Φασουλάς 2, Μανάκας 15.

ΧΑΝΘ (Καραπιπερίδης): Βλάχος, Παυλέας 8, Λεμόνιας, Σταματέλλος, Ελευθεριάδης 9, Αγγελίδης 22, Π. Ερμείδης 9 (1), Γιανλάρης, Παπαχρήστου 6 (1), Δαβάνης 11, Ζιάκας 15 (3), Μελίδης 5 (1).

 

ΓΑΣ Κομοτηνής - Χαλκηδόνα 83-84

Δεκάλεπτα: 20-28, 42-56, 60-76, 83-84

Διαιτητές: Μπακάλης, Ζαχαριάδης

 ΓΑΣ Κομοτηνή (Βελή- Ντίνας): Καραμπέκης 25, Μπεκρής 23 (5), Στασινόπουλος 2, Λεχούδης 21 (3), Μαγκώνης 6 (2), Χαλίλ, Καλαντζής 6, Μιχαηλίδης. 

Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης): Μαρκίδης 10 (1), Σιδηρόπουλος 2, Δέτσικας 10, Μπατάκας 9, Σεφερίδης 6, Μακαλέκας 2, Μαραπίδης 33 (6), Ευαγγελίδης 12 (1).

 

Ζέφυρος - Αρετσού 73-61             

Δεκάλεπτα: 13-18, 34-36, 48-53, 73-61

Διαιτητές: Σιταρίδης, Λουλουδιάδης

Ζέφυρος (Κοντονάσιος): Φωτιάδης 5 (1), Μυλωνάς 11, Τσάμογλου, Ουρκέλογλου, Γκιζέλης 5 (1), Μήτσικας 32 (4), Πατίκας 5 (1), Αποστολίδης, Μυστηλιάδης 15 (1), Κλουντζός, Αγγελόπουλος, Λιούνης.

Αρετσού (Πετρόπουλος): Θεοδοσιάδης 4, Ντολόπουλος 10, Στυλιανίδης 3, Σταφυλάς 7, Οικονόμου, Παντελίδης, Αρνίδης 8, Μωϊσίδης 1, Καραδήμας 17 (2), Φώτογλου  5 (1), Αποστόλου, Σταυράκης,Μ Πετρίδης 6 (1).

 

Γαλάτιστα - ΑΕ Κομοτηνής 73-79              

Δεκάλεπτα: 26-18, 35-37, 50-57, 73-79

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Εκιζόγλου

Γαλάτιστα (Καραμουσαλίδης): Ρίζος, Κουλαξής 8, Γρηγορίου 7 (1), Ματσούκης 2, Δάγκας 2, Γιαχανατζής 11, Ακριτίδης 13 (3), Καρανώτας 20 (2), Σαρχώσης, Τσακίρης, Πέτρουλας 2, Καραισκος 8 (1).

ΑΕ Κομοτηνής (Κουκοβίνος): Σταματέλος 10, Χονδρόπουλος 18 (4), Κουτσοβασίλης 15 (4), Γεροντίτης 6, Σιμάκης 12 (1), Τελούδης 10 (1), Καναράς, Βάκρινος, Θεοδωρίδης 2, Χατζηπαυλίδης 6 (2), Καπαρινός.

 

Ικαροι Σερρών - Ασπίδα Ξάνθης 50-63

Δεκάλεπτα: 11-11, 26-31, 40-41, 50-63

Διαιτητές: Κατρακάρης, Χατζηχαρίσης 

Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Καλογεράτος 8 (2), Γεωργιανός 17, Τράκας 2, Παπαδόπουλος Γ. 6, Φραγκούλης 3 (1), Θολιώτης 2, Δαλαγκόζης, Κάτος 3 (1), Δρίψιος 8, Κουντζιάς 1.

Ασπίδα Ξάνθης (Ιωαννίδης-Κωτάκης): Κουμπάνης 9 (1), Δάτσης, Καραμπίνης, Κέλλης, Χατζημιχαηλίδης 4, Παλλάκης 4, Κουτσογιάννης 14, Πετς 10 (1), Στεφανίδης  2, Τσιώγκας 2, Παπαδάκης 15 (1) Τσίλογλου 3 (1).

 

Βαθμολογία

1. Γέφυρα 8

2. Ασπίδα Ξάνθης  7

3. ΧΑΝΘ 7

4. Ικαροι Σερρών 7

5. ΓΑΣ Κομοτηνή 7

6. Ζέφυρος 7

7. ΑΕ Κομοτηνής 6

8. Γαλάτιστα 6

9. Ορφέας Νέου Σκοπού 6

10. Αγία Βαρβάρα 5

11. Αρετσού 5

12. ΒΑΟ 4

13. Ελευθερούπολη 4

14. Χαλκηδόνα 3

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 8/11)

Ασπίδα Ξάνθης - ΓΑΣ Κομοτηνή

Χαλκηδόνα - Γαλάτιστα

ΑΕ Κομοτηνής - Ζέφυρος

Αρετσού - Γέφυρα

Ελευθερούπολη - ΒΑΟ

Ορφέας Ν. Σκοπού - Αγ. Βαρβάρα

 ΧΑΝΘ - Ικαροι Σερρών

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΠέμπτη, 25 Φεβρουαρίου 2016 17:01
επιστροφή στην κορυφή