Menu

Ευρωπαϊκό U18: Το πρόγραμμα των αγώνων

 

Η Εθνική Εφήβων U18 προετοιμάζεται για το δικό της μεγάλο ραντεβού του καλοκαιριού. Το τζάμπολ του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος θα γίνει στο Βόλο, στη Νέα Ιωνία και στην Πορταριά.

Η ελληνική ομάδα θα αγωνιστεί στο ΚΓ Νέας Ιωνίας Βόλου. Το πρόγραμμα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος είναι:

 

Πέμπτη 23 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

14.30 Φινλανδία-Ρωσία

16.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Λιθουανία

19.00 Ιταλία-Τουρκία

21.15 Ελλάδα-Κροατία

Πορταριά

14.30 Ισπανία-Γαλλία

16.45 Μαυροβούνιο-Λετονία

19.00 Τσεχία-Ουκρανία

21.15 Σερβία-Γερμανία

 

Παρασκευή 24 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

14.30 Γαλλία-Τσεχία

16.45 Ουκρανία-Ισπανία

19.00 Γερμανία-Μαυροβούνιο

21.15 Λιθουανία-Ελλάδα

Πορταριά

14.30 Τουρκία-Φινλανδία

16.45 Ρωσία-Ιταλία

19.00 Κροατία-Βοσνία Ερζεγοβίνη

21.15 Λετονία-Σερβία

 

Σάββατο 25 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

14.30 Ρωσία-Τουρκία

16.45 Ιταλία-Φινλανδία

19.00 Σερβία-Μαυροβούνινο

21.15 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη

Πορταριά

14.30 Ισπανία-Τσεχία

16.45 Ουκρανία-Γαλλία

19.00 Λιθουανία-Κροατία

21.15 Λετονία-Γερμανία

 

Κυριακή 26 Ιουλίου

Ρεπό

 

Β’ Γύρος

Δευτέρα 27 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

Ε1 14.30 Β3-Α1

Ε3 16.45 Α3-Β1

F3 19.00 C3-D1

E2 21.15 B2-A2

Πορταριά

G2 14.30 B4-C4

G1 16.45 A4-D4

F2 19.00 D2-C2

F1 21.15 D3-C1

 

Τρίτη 28 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

Ε5 14.30 Β3-Α3

Ε4 16.45 Α1-Β2

F6 19.00 C2-D1

F4 21.15 C1-D2

Πορταριά

G4 14.30 C4-A4

G3 16.45 D4-B4

F5 19.00 D3-C3

E6 21.15 A2-B1

 

Τετάρτη 29 Ιουλίου

Νέα Ιωνία

F8 14.30 C2-D3

E8 16.45 A2-B3

F7 19.00 D1-C1

F9 21.15 D2-C3

Πορταριά

G6 14.30 A4-B4

G5 16.45 C4-D4

E9 19.00 B2-A3

E7 21.15 B1-A1

 

Πέμπτη 30 Ιουλίου

Ρεπό

 

Προημιτελικοί και Αώνες Κατάταξης 9-16

Παρασκευή 31 Ιουλίου

Νέα Ιωνία – Προημιτελικοί

Αγώνας 49 14.30 E1-F4

Αγώνας 52 16.45 F2-E3

Αγώνας 50 19.00 F1-E4

Αγώνας 51 21.15 E2-F3

Πορταριά- Θέσεις 9-16

Αγώνας 55 14.30 55/1-G2

Αγώνας 54 16.45 54/-G3

Αγώνας 53 19.00 53/1-G4

Αγώνας 56 21.1556/1-G1

 

Σάββατο 1 Αυγούστου

Ημιτελικοί – Αγώνες Κατάταξης (5-8, 9-12, 13-16)

Νέα Ιωνία

Αγώνας 61 (5-8) 14.30 Ηττημένος 49-Ηττημένος 52

Αγώνας 62 (5-8) 16.45 Ηττημένος 50-Ηττημένος 51

Αγώνας 63 (Ημιτελικοί) 19.00 Νικητής 49-Νικητής 52

Αγώνας 64 (Ημιτελικοί) 21.15 Νικητής 50-Νικητής 51

Πορταριά

Αγώνας 58 (13-16) 14.30 Ηττημένος 54-Ηττημένος 55

Αγώνας 57 (13-16) 16.45 Ηττημένος 53-Ηττημένος 56

Αγώνας 59 (9-12) 19.00 Νικητής 53-Νικητής 56

Αγώνας 60 (θέσεις 9-12) 21.15 Νικητής 54-Νικητής 55

 

Κυριακή 2 Αυγούστου

Αγώνες κατάταξης

Νέα Ιωνία

Αγώνας 69 (7-8) 14.30 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62

Αγώνας 70 (5-6) 16.45 Νικητής 61-Νικητής 62

Αγώνας 71 (3-4) 19.00 Ηττημένος 63-Ηττημένος 64

Αγώνας 72 (τελικός) 21.15 Νικητής 63-Νικητής 64

Πορταριά

Αγώνας 65 (15-16) 12.00 Ηττημένος 57-58

Αγώνας 67 (11-12) 14.15 Ηττημένος 59-60

Αγώνας 66 (13-14) 16.30 Νικητής 57-Νικητής 58

Αγώνας 68 (9-10) 18.45 Νικητής 59-Νικητής 60

 

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 20 Ιουλίου 2015 11:47
επιστροφή στην κορυφή