Menu

Παμπαίδων: Το πρόγραμμα του προπονητικού καμπ

Η Μεσσήνη θα φιλοξενήσει το προπονητικό καμπ του κλιμακίου Παμπαίδων από τις 18 ως τις 26 Αυγούστου. Το πρόγραμμα του καμπ είναι το εξής:

ΤΡΙΤΗ 18/08/2020     
    Δείπνο:    21:00    
    
        ΤΕΤΑΡΤΗ 19/08/2020     
    Πρωϊνό:     08:30
    Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Γεύμα:     14:00
    Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

        ΠΕΜΠΤΗ 20/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Γεύμα:     14:00
    Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

        ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Επίσκεψη Αρχαία Μεσσήνη
    Γεύμα:     14:00
    Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

    ΣΑΒΒΑΤΟ 22/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Γεύμα:     14:00
    Φιλικός Αγώνας:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

    ΚΥΡΙΑΚΗ 23/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Γεύμα:     14:00
    Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Γεύμα:     14:00
    Φιλικός Αγώνας:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

    ΤΡΙΤΗ 25/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30
    Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Γεύμα:     14:00
    Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
    Δείπνο:    21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/08/2020      
    Πρωϊνό:     08:30

Yπενθυμίζουμε πως οι αθλητές που έχουν κληθεί είναι οι:

Νεοκλής Αβδάλας, Δημήτρης Ζερβός, Δημήτρης Αθανασόπουλος, Ιωάννης Αδάμης, Παναγιώτης Παπαζώτος, Ανδρέας Κουστένης (Τριπλή Κορώνα), Ιωάννης Μαραγκουδάκης (Περιστέρι), Βενιαμίν Απόσι, Απόστολος Νικολαϊδης (Ολυμπιακός), Ανδρέας Βογιατζής (Αστέρας Πλαγιαρίου), Φίλιππος Τσαχτσίρας (Καστοριά), Νίκος Σοϊλεμετζίδης (Ηρακλής Κοζάνης), Ελευθέριος Λιωτόπουλος (ΔΕΚΑ), Επαμεινώνδας Επαμεινώνδας (Ορφέας Ν. Σκοπού), Κωνσταντίνος Αθανασόπουλος (Απόλλων Π.), Αναστάσιος Ροζακέας (Φιλαθλητικός).

*Οι αθλητές που προέρχονται από ομάδες του Βορρά καλούνται να βρίσκονται μπροστά από τα γραφεία της ΕΚΑΣΘ στο Καυταντζόγλειο Στάδιο στη Θεσσαλονίκη την Τρίτη 18/8 και ώρα 09.00.

*Οι αθλητές που προέρχονται από ομάδες του Νότου καλούνται να βρίσκονται στα Γραφεία της ΕΟΚ (ΟΑΚΑ) στην Αθήνα την Τρίτη 18/8 και ώρα 16.00.

 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « 35ο Τουρνουά Χριστουγέννων Κορασίδων «Π.Καπαγέρωφ»
επιστροφή στην κορυφή