Menu

Ανακατανομή Ομίλων Εθνικών Κατηγοριών

Μετά και την ολοκλήρωση της σημερινής κλήρωσης για την ανακατανομή σωματείων σε Β’ Εθνική και Γ’ Εθνική Ανδρών όπως και στην Α2 Γυναικών οι όμιλοι διαμορφώθηκαν ως εξής:

B’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΜΕΝΤ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ                        
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ                
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ            
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ                
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ             
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ             
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ         
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ        
ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ    
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ        
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ        
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ        
EAΠ        
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
1ος ΕΣΚΑΒΔΕ
2ος ΕΣΚΑΒΔΕ
3ος ΕΣΚΑΘ

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΔΕΚΑ ΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡ.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ
ΜΕΝΤ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΔΑ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΚΑΒ. «ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ»
ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

Δείτε την κλήρωση ΕΔΩ

Τελευταία τροποποίηση στιςΔευτέρα, 22 Ιουνίου 2020 13:39
επιστροφή στην κορυφή