Menu

Κύπελλο Γυναικών: Α’ Φάση, 3η Αγωνιστική

Για την 3η Αγωνιστική της Α’ Φάσης του Κυπέλλου Γυναικών είχαμε:

1ος Όμιλος

Πρωτέας Βούλας-ΓΣ Ηλιούπολης 47-53
Πανιώνιος-Αθηναϊκός 64-65

2ος Όμιλος

Ασπίς Ξάνθης-ΑΕ Πυλαίας 37-63
Παναθλητικός-Άρης Θ. 64-53

Αναλυτικά τα παιχνίδια

1ος Όμιλος

Πανιώνιος - Αθηναϊκός 64-65
Διαιτητές: Ορφανός Ιορδ.-Σιδερής
Δεκάλεπτα: 16-14, 32-28, 53-46, 64-65
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Χατζηδακης): Γεροστεργιου 11 (2), Ταντουρόφσκα 8 (2), Σουλτάνη 12, Αξιοπουλου 15 (1), Ρεντζεπέρη 14, Γιαννακόπουλου 4, Σιγάλα, Παύλου.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Βουλκίδη): Κλείτσα 12 (2τρ, 10ρ.), Καμμένου 21 (6), Ευμορφόπουλου 9, Καλημέρη 2, Χελιώτη 12 (10ασ.), Οικονομάκη 9 (13ρ.), Τάρλα, Τσιμπίδη, Τριανταφύλλου.

Πρωτέας Βούλας – Ηλιούπολη 47-53
Διαιτητές: Παπαφωτίου-Κιουλάφας

Δεκάλεπτα: 3-16, 14-34, 28-38, 47-53
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τσεμπέρης): Χατζηγιακουμή 3(1), Κολλάτου 9(2), Αναστασοπούλου Χ. 7, Θεοδώρου 2, Σακελλαρίου 2, Μπουντούρη 7(1), Κήτσιου 5(1), Αναστασοπούλου Μ. 12, Χατζηβασιλείου, Κουζούκα, Παντέλη, Καλογερία.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Στανέλλος – Φέξης): Δασκαλοπούλου 12(3), Χατζηλεοντή 13, Κορρέ 9, Δαμουλάκη 4, Οικονομίδου 11, Νεαρχάκου 2, Γούλα 2, Καρανάσιου, Τσιλιμπάρη, Αλεξία, Νάτσκου.

2ος Όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Πυλαίας 37-63
Διαιτητές: Λάλλα-Νέδογλου

Δεκάλεπτα: 7-12, 12-31, 25-48, 37-63
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά 3(1), Καραλίδου Σ. 5, Παυλάκη 5(1), Ευθυμίου 3(1), Μαμαλίγκατζη 4, Καραλή, Μωυσένκο 2, Πετρίδου 2, Θωμϊδου 1, Σουλιώτη 8, Βαρελτζή 2, Χαλκίδου 2.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Χρυσοστομίδου 7, Αρσένογλου 4, Γράψα 17(1), Λάλου 7, Τζιαμπάζη 9(3), Πετρίδου 6, Παπαρδέλα 6, Πουλάκη, Δεληγιάννη 7.

Παναθλητικός – Αρης 64-53
Διαιτητές: Δέλλας-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 19-14, 33-26, 48-41, 64-53
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Διαβολεμένου-Γιαννάτση): Χαιριστανίδου 13, Σταμπή 9, Γιαννοπούλου 12, Μπαξεβάνου, Τράντα 12(7κλ.), Μπασσιά, Γράψα, Βαντσιούρη 1, Καραμπατζάκη 17(1), Σιδηροπούλου, Αντωνίου Ι.

ΑΡΗΣ (Συρόπουλος): Μαρίνη 15(1), Παπαϊωάννου 4, Τσαμπούρη 15(1), Ευσταθίου, Σλούκα 8(), Βεντούρα 2, Κουλιού, Νάστου 9(2).

Β’ Φάση Κυριακή 6/10/2019

21. ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Πυλαίας
22.ΑΣ Νίκη Λευκάδας -Παναθηναϊκός
23.Ολυμπιακός – Σπόρτιγκ
24.ΓΣ Κρόνος Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Δάφνη Αγ.Δημητρίου
25.ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου
26.Παναθλητικός - ΚΑΟ Μελισσίων
27.ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΣ Γιάννινα
28.Αθηναϊκός - ΟΑ Χανίων

 

επιστροφή στην κορυφή