Menu

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (2ος Ομιλος): 3η Αγωνιστική-Αποτελέσματα

Για την τρίτη αγωνιστική του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Α2 γυναικών (2ος Ομιλος) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Ιερισσός-ΑΓΣ Ιωαννίνων 32-50

Δεκάλεπτα: 9-10, 13-24, 24-37, 32-50

Διαιτητές: Πλατέλλα-Μαγή

Ιερισσός (Κούλιας): Ισάκις, Χριστοδούλου 4, Μπαντή 9(2), Γκατζιώνη 6, Τζέλιου 1, Καμπάνη, Λεμπίδα 12.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Αυγερινός): Ζιώγα 10(2), Καραπατά 2, Νάτση 4, Τσιακτσίρα 1, Μάντζιου Α. 2, Γαβριήλ 3(1), Παπαδιά 10, Γούκου 4, Κολόκα 4, Ζαμπέλη 4, Γιαννούλη, Τασιούλα 6.

Λασσάνης Κοζάνης-Νίκη Βόλου 41-57

Δεκάλεπτα: 8-15, 21-31, 28-42, 41-57

Διαιτητές: Δέλλας-Αναστασιάδης

Λασσάνης Κοζάνης (Μήτσιαλος): Κυριατζίδου 20, Λαβαντσιώτη Δ. 1, Γκόντοβα 2, Γρηγοριάδου 2, Βλάχου, Ναούμ, Τοζιοπούλου, Λαβαντσιώτη Α. 7, Σιακαβάρα, Καράδαλη, Κρανιώτη 9, Μαραγκού.

Νίκη Βόλου (Γαλανάκης): Κωνσταντούλα, Κωστούλα 11(1), Παρασχάκη 11, Ντέγκα, Κοπάνου 7, Παπαγακή 10, Κατσιοπούλου, Τότση 5, Ζουμπούλη 13(1), Πασχαλίδη.

Ασπίδα Ξάνθης-ΑΓΕ Πιερίας 58-26

Δεκάλεπτα: 12-10, 23-12, 43-20, 58-26

Διαιτητές: Καντερές-Καρμπά

Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά, Καραλίδου 10(2), Τσακίρη 8, Μουσένκου 1, Παπαχρυσοβέργη 4, Καραλή, Σιγιώργη 11, Πετρίδου 5(1), Βαρελτζή 8, Χαλκίδου 4, Θωμαϊδου 7.

ΑΓΕ Πιερίας (Χρυσανθόπουλος): Ηλιάδου, Παπαδοπούλου 3(1), Νικολαϊδου 7(1), Παπανικολάου , Εξίζογλου, Θεοδωρίδου, Δροσούνη 13(2), Βαρμάζη, Πατσιαλή, Μυστρίδου 3, Λάπα, Καραγκούνη.

Το πανόραμα των αγώνων

Τετάρτη 26/06/19

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. 42-68

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-34

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31-62

Πέμπτη 27/06/19

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. 26-51

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 87-34

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 47-55

Παρασκευή 28/06/19

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 32-50

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-26

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 41-57

Η βαθμολογία

Ασπίδα Ξάνθης 6

Νίκη Βόλου 5

ΑΓΣ Ιωαννίνων 5

ΑΓΕ Πιερίας 4

Λασσάνης Κοζάνης 4

Ιερισσός 3

 

Σάββατο 29/06/19

16.00 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ. – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖ.

17.45 ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

19.30 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Κυριακή 30/06/19

12.00 ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ.

13.45 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

15.30 ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

επιστροφή στην κορυφή