Menu

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα - βαθμολογίες (26η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι τελικές βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα της 26ης αγωνιστικής των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Αιγάλεω - Λέοντας 2014 143-86

Ληξούρι - Ιωνικός ΝΦ 61-60

Ακράτα - Πέρα 74-59

Κηφισιά - Μεγαρίδα 73-92

Ηλυσιακός - Κεραυνός Αιγίου 85-49

Αχαγιά - Καλαμάτα 83-71

Άρης Νίκαιας - Έσπερος Πατρών 73-77

 

Φύλλα αγώνα

Αιγάλεω - Λέοντας 2014 143-86

Δεκάλεπτα: 29-11, 59-31, 98-53, 143-86

Διαιτητές: Κοντογιανόπουλος, Τσίγκου

Αιγάλεω (Ιμπραημάκης): Μπάρδας 13(3), Καράβολας 50(10), Κούρτης 12(4), Ντακούλιας 2, Γκαγκαλούδης 10(2), Αγγελόπουλος 9(3), Οικονόμου 6, Καλλινικίδης 16(2), Σταμάτης 12, Κυριακόπουλος 3(1).

Λέοντας (Κόλλιας): Ράπτης, Μακρής 10(2), Ποτήρης 10(1), Κούτουλας 6, Κοντόγιωργας 14(1), Μπαλτζής 18, Χρήστου 8, Σταυριανόπουλος 20(4).

 

Ληξούρι - Ιωνικός ΝΦ 61-60

Δεκάλεπτα: 16-13, 32-30, 45-42, 61-60

Διαιτητές: Παντελίδης, Ρίζος

Ληξούρι (Τζουγανάτος): Αντωνάτος 19(4), Σαρικάς 7, Ανδρικόπουλος 2, Τρυφωνόπουλος 8, Λαμπρόπουλος 4, Μαρούλης 9, Αναστασάκης 12.

Ιωνικός ΝΦ (Σορώτος): Παπανδρέου 7(1), Παπαπέτρος 1, Κουμουνδούρος 2, Πέττας 16(2), Μουμπάρακ 18(2), Γκίνης 10(2), Χριστόδουλος 6.

 

Ηλυσιακός - Κεραυνός Αιγίου 85-49

Δεκάλεπτα: 18-11, 30-22, 66-32, 85-49

Διαιτητές: Μαρίγλη, Χουγιάζος

Ηλυσιακός (Θωμόπουλος): Γραμματικός, Κουρκουτσάκης 4, Φώτσης 2, Μαραγκουδάκης 6, Κοψιάς , Ζαραϊδόνης 14, Προύντζος 7(1), Αντωνόπουλος 9(3), Μπουργάνος 33(8), Σρίγας 3,  Κολτηρής 5(1), Αγγελόπουλος, Κουσιάντζας 4.

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Τριανταφύλλου Χ. 3(1), Τριανταφύλλου Β., Σκάρπας, Καντάς 8, Οικονομίδης 3, Μπεκρής 12(1), Σταματόπουλος, Σένα 3, Λυμπερέας 16(1).

 

Κηφισιά - Μεγαρίδα 73-92

Δεκάλεπτα: 17-29, 36-52, 56-76, 73-92

Κηφισιά (Κωλέτσης): Κρανιάς 4, Μοσχοβίτης 12, Μακρυγιάννης 6, Χατζηνικόλας 16(3), Σταθούλης, Αντωνόπουλος, Μανούσος 10(1), Σιούτης, Σκούταρης 6(2), Δούβλης 13(2), Προίσκος 4, Γιαννόπουλος 2.

Μεγαρίδα (Μάνταλος): Μπίμπας, Παπασπύρος 2, Σπυρόπουλος 12(2), Παλαιοχωρίτης 3(1), Ζακυνθινός 9(1), Μπαλάφας 7(1), Στεφάνου 3(1), Αβραμίδης 4, Βούρτσης 10(2), Μαλούκος 13, Θέος 14(2), Σιδέρης 15.

 

Ακράτα - Πέρα 74-59

Δεκάλεπτα: 17-11, 35-33, 56-42, 74-59

Διαιτητές: Φάκαρος, Τσιμπούρης

Ακράτα (Ζίζηλας): Τσιακμάς 6(2), Ονάσογλου 7(1), Αμβράζης 9, Θανόπουλος, Γκιζόγιαννης 23(3), Γκόβας 10(2), Σίνης 5(1), Γιοβάς, Βεσκούκης 14(2).

Πέρα (Γκαναβίας): Βαρδάλος 6(2), Θεολογίτης 10(1), Παπαδής 3(1), Πεταλάς, Αναστασιάδης 2, Τσολάκης 15(1), Χολέβας, Πατσατζόπουλος 9(1), Πιτούλης 9(1), Μυλωνάκης, Ντιφαντής 5.

 

Άρης Νικαίας - Έσπερος Πατρών 73-77

Δεκάλεπτα: 18-22, 38-43, 58-60, 73-77

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Ντάνος

Αρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Αλεξανδρόπουλος 9(1), Βασιλακάκης 5(1), Γλύνης 3(1), Πορτελάνος, Κρητικός 8, Κόλλιας 7, Χατζόγλου 20(2), Χατζόβουλος, Σιδέρης 6, Παπουτσής 15(1).

Εσπερος Πατρών (Δεράος): Σερέτης 5, Φραντζής 25(3), Βεργανελάκης 3, Ροκανάς 8(2), Λ. Καλογιάννης, Θωμόπουλος, Κατσαβόπουλος 2, Τόμπρος, Δούρος 17(3), Μπαρδάκας 17.

 

Αχαγιά - Καλαμάτα 83-71

Δεκάλεπτα: 19-20, 41-34, 67-50, 83-71

Διαιτητές: Aσλανίδης, Τσακιράκη

Αχαγιά (Σαράντης): Αναστασόπουλος, Βουρνάς 4, Αζαρίας, Κωνσταντινόπουλος 2, Νικολάου 10, Ταρνάρης, Σέρμπος 4, Οικονομόπουλος 13, Κάλλης 2, Τσάμης 29(2), Λυμπέρης 6(1), Μακρής 13.

Καλαμάτα (Νώντας): Μιχόπουλος 5(1), Μπάκας 10, Γκοντόπουλος 7(1), Πεζός 11, Σιδερής 2, Μπιλιάνος 2 , Καλογερόπουλος 17(1), Γεωργανάς 2, Γιαννακόπουλος 17(1).

 

Τελική βαθμολογία

1. Αιγάλεω 50

2. Ιωνικός ΝΦ 49

------------------------

3. Μεγαρίδα 48

4. Αχαγιά 45

5. Κηφισιά 39

6. Ακράτα 38

7. Πέρα 38

8. Ηλυσιακός 38

9. Άρης Νικαίας 37

---------------------------

10. Ληξούρι 37

----------------------------

11. Έσπερος Πατρών 34

12. Καλαμάτα 33

13. Κεραυνός Αιγίου 31

14. Λέοντας 28

 

 

2ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Ερμής Σχηματαρίου - Βούρειος ΑΟΛ Χίου 68-73

ΟΦΗ - ΚΑΠ 77-56

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας - Άρης Θήβας 70-66

Μελίσσια - Λοκρός Αταλάντης 59-54

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 94-58

Κορωπί - Δειλινό 88-84

Ίκαρος Νέας Σμύρνης - Καλλιθέα 20-0 (α.α.)

 

Φύλλα αγώνα

ΕΦΑΟ Ζωγράφου - ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 94-58

Δεκάλεπτα: 29-10, 46-29, 66-48, 94-58

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Λαζόγκα

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος): Μαυροειδάκος, Γκόντογουιν 8, Πρόφκα 8, Ιγκουοντάλα 5(1), Δρίβας 28(7), Σταύρου 5(1), Μπάνος 3(1), Κανελλόπουλος 16 (2), Βαρνάβας 2, Σαρλής 8, Ιμαριάγκμπε 2, Δήμου 9(1).

ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC (Κουτσογιάννης): Θεοδωράκος Φ. 5(1), Κουτσογιάννης 7(1), Βάκος, Θεοδωράκος Ι. 14(2), Γκιζόγιαννης 22(1), Λούκας 6, Μανταλβάνος 4, Μπέλλος.

 

Μελίσσια - Λοκρός Αταλάντης 59-54

Δεκάλεπτα: 17-21, 32-33, 51-43, 59-54

Διαιτητές: Αναστόπουλος, Νάστος

Μελίσσια (Δάγλας): Κυπαρίσης 2, Στεργίου 1, Οικονομόπουλος 17(2), Κοντός 6, Σωφρονάς 7(1), Ζήρος 7(1), Τρίχας 2, Καραχάλιος 15, Καραβανάς 2.

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας,): Φωτητζόγλου 17(4), Κεχρής, Πάσσας 6(1), Παπαηλίου 4, Μάτος Αν. 15(1), Δουρούκης 2, Ψάλτου 10.

 

Ερμής Σχηματαρίου – ΒΑΟΛ Χίου 68-73

Δεκάλεπτα: 21-12, 36-32, 54-55, 68-73

Διαιτητές: Πόντας, Κιουλάφας

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου) Σπηλιώπουλος 9(1), Πανταζής 7(1), Κούτης, Γκρινιάρης 6, Μεϊντάνης, Κώνστας 9(1), Φλώτσιος 2, Ετζιάκα 9, Τσαπρούνης 6, Μαλισιόβας 6, Γιανναλέτσος 11(1).

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας) Φουντουλάκος, Σερέπας, Ανδρουλάκης 7, Σουλίκας 6, Σαμιώτης 9, Κουτσαντωνάκης 4, Καραφαντής, Τσουρής 12, Ορφανόπουλος, Τροβάς 17(2), Σουλινάρης 11, Κωνσταντινάκος 6.

 

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας - Άρης Θήβας 70-66

Δεκάλεπτα: 15-23, 27-35, 53-47, 70-66

Διαιτητές: Μαρουδιάς, Μάρκου

Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Καλογερόπουλος 8(2), Χωματάς 3(1), Τσίρος 7(2), Συγγούνας 19(1), Σταμέλος 3, Τύρλας 13(1), Ζερβός 8(2), Σιλιτζίρης 2, Κορομηλιάς, Γαλιατσάτος 2, Ζέρβας, Σβάρνας 5.

Άρης Θήβας (Ματαγγούρας): Γεωργούτσος 12, Τζαβίδας 2, Ματσαγγούρας 4, Γκόλιας 3(1), Μελετίου, Παναγιωτίδης 9, Καλεμτζάκης 9(3), Ντέντα 6, Θεοδώρου 2, Δαχρετζής 8(1), Τριανταφύλλου 12, Καδιγιαννόπουλος 2.

 

ΟΦΗ - ΚΑΠ 77-56

Δεκάλεπτα: 19-16, 36-24, 57-37, 77-56

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Λεβεντάκος

ΟΦΗ (Ράλλης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης, Πετράκης 5(1), Τσερκιτζόγλου 12(2), Καμπάκας, Καρλάφτης, Αγαπιάδης 15(2), Αντωνόπουλος 17(4), Μπουμπάρης 13, Μαλιαράκης 3(1), Καραλής 4, Πάλλης 6.

ΚΑΠ (Χατζηπανηγύρης): Γαρδέλης, Βενιτουράκης 3(1), Χανιάς-Πανταζής 2, Βαφιάς 5(1), Χρονόπουλος 14, Φασιανός 3(1), Μαυροειδάκος 14(1), Παπανίκος 12(3), Τσιριμπάσης 2, Καρυπίδης.

 

Κορωπί - Δειλινό 88-84

Δεκάλεπτα: 32-21, 44-43, 70-67, 88-84

Κορωπί (Κακιούζης): Καραχάλλιας, Αγγελόπουλος, Τζαγισβίλι 2, Αγόρης 8(1), Καραδολάμης 28(5), Καμαρινός 20(2), Φιλά 2, Σβορώνος 8(2), Κουτούφας 19(2), Χρονόπουλος 1.

Δειλινό (Γωνιωτάκης): Γουμενάκης 13(1), Μπορμπίδης 14(2), Αντωνογιαννάκης 17(1), Γαϊτανάκης, Στέβοβιτς 2, Λεφής 12(1), Εκίζογλου 15(3), Κυρίτση 9(2), Γκουτσίδης 2.

 

Τελική βαθμολογία

1. Μελίσσια 48

2. ΟΦΗ 48

-----------------------------

3. Λοκρός Αταλάντης 47

4. Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας 44

5. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 42

6. Κορωπί 40

7. Άρης Θήβας 39

8. Ερμής Σχηματαρίου 38

9. ΒΑΟΛ Χίου 37

-----------------------------------

10. Ίκαρος Νέας Σμύρνης 37

-------------------------------

11. ΚΑΠ 35

12. Καλλιθέα 33

13. ΑΕΕΠ Χαλκίδα BC 28

14. Δειλινό 25 

 

 

3ος Όμιλος

Αποτελέσματα

ΓΑΣ Μελίκης-Δόξα Λευκάδας 65-85

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Πρέβεζας 111-47

Τιτάνες Παλαμά-ΠΑΣ Γιάννινα 75-82

Πρωτέας Γρεβενών-Εύαθλος Πολυκάστρου  87-54

Ικαροι Τρικάλων-Μαντουλίδης 65-89

ΑΟ Καλαμπάκας-ΑΟΚ Βέροιας 0-20 (α.α.)

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

 

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Μελίκη-Δόξα Λευκάδας 65-85

Δεκάλεπτα: 16-23, 32-52, 52-74, 65-85

Διαιτητές: Γαζέτας, Δέλλας

ΓΑΣ Μελίκη (Ασλανίδης): Λιόλιος 17(2), Μαυρίδης Β. 16(1), Λέφας 4, Μαγαλιός 2, Καποδίστριας 3, Καρατζάς, Πεϊμανίδης, Ετόρπογλου 2, Σταυρουλάκης 11(3), Κοτζαμπάσης 3(1), Λαπατούρας 7(1), Ρογγότης.

Δόξα Λευκάδας (Δημητριάδης): Νικολόπουλος 11(3), Αργυρός 6, Αναγνωστόπουλος 19(3), Τσιαβές 12(2), Βαγενάς 7(1), Κόγκας, Γεωργάκης 14(1), Μακρόπουλος 5, Γερονάτσιος 3, Βλαχάκης, Ζαμπάκης 8, Κελαρίου.

 

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Πρέβεζας 111-47

Δεκάλεπτα: 31-12, 59-22, 91-35, 111-47

Διαιτητές: Διαμαντής Θ., Κάννης

AΓΣ Iωαννίνων (Τσουκανέλης): Καννης 23(4), Ζαμπέτης, Σαχπαχίδης, Καλφαλίδης 8(2), Πουρνάρας 4, Xρυσής 23(5), Mάκης 9(1), Παπανικολάου 10, Θυμνιός 21, Φίλιος, Θώδης 10.

Νικοπόλη Πρέβεζας (Παπίρης): Παπίρης, Μοσχόπουλος 6, Παπαχρήστος Σ. 6, Παπαχρήστος Δ. 4, Κακιούζης 15(1), Παπαμιχαήλ 8, Δούβλης 8.

 

Ικαροι Τρικάλων-Μαντουλίδης 65-89

Δεκάλεπτα: 13-31, 30-48, 51-66, 65-89

Διαιτητές: Χατζημπαλίδης, Χρυσάφης

Ικαροι Τρικάλων (Σδράκας): Κολοτσιος Α. 2, Μέξης 14, Κολότσιος Β. 15(3), Τζοεμπατζάκης 6(2), Τζιοβάρας 9(3), Φούντας 14(1), Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς 5.

Μαντουλίδης (Νικολαΐδης Ι.): Τάκης 11, Μπέλλος 5(1), Καπουράνης, Λαγός, Ρεφατλλάρι 24(8), Ντίαθ, Σαρασίδης, Καλόγηρος 32(5), Φόρογλου 13(4), Μαλανδρής, Παπαϊωάννου, Καναγκίνης 2.

 

Πρωτέας Γρεβενών-Εύαθλος Πολυκάστρου 87-54

Δεκάλεπτα: 25-11, 47-22, 66-41, 87-54

Διαιτητές: Πράττος, Τσαρδούλιας

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Γρούδος 9(1), Μαλούτας 16(4), Μιχαηλίδης 15(5), Κλωνάρας 11(2), Κολοβός 6(2), Συλλάκος 2, Τακίδης 11(1), Μπόζιαρης 5(1), Μακρής 6(2), Μαλιούρας 5.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 10(2), Ημερίδης 13(2), Μαρκόπουλος 7(1), Αθανασίου 12(2), Γιαμπατζίδης 4, Γκαντίδης 4, Ζωιτσούδης 2, Κώστα, Κουτούλας 2.

 

Τιτάνες Παλαμά-ΠΑΣ Γιάννινα 75-82

Δεκάλεπτα: 18-20, 45-42, 61-67, 75-82

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Τιτάνες Παλαμά (Ζαχαρέλης): Τσιαμπάς 9(1), Τσούμας 8(1), Φαλάγγας, Ζωιτσάκος 6, Γκογκίδης 16(1), ΚαραΪσκάκης 16(3), Φαλιάκης, Μακρής 17(2), Γκαγκανάσιος , Αρχοντούλης, Μπακαβέλος 2, Καραδήμας 1.

ΠAΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Γεωργίου 15(1), Πανάρας 14(3), Τσίρμπας 8, Πρέντζας 12(2), Kαραγκιολίδης 21(1), Mάντζιος Π., Πανταζής, Πιστιόλης Χ. 12.

 

Τελική βαθμολογία

1. ΠΑΣ Γιάννινα 45  

2. Δόξα Λευκάδας 44   

-----------------------------

3. Πρωτέας Γρεβενών 44 

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 41  

5. Ικαροι Τρικάλων 36  

6. Ολυμπιακός Βόλου 35 

7. Μαντουλίδης 35   

8. Τιτάνες Παλαμά 35  

9. Εύαθλος Πολυκάστρου 33   

10. ΓΑΣ Μελίκης 33    

---------------------------------

11. ΑΟΚ Βέροιας 30    

12. ΑΟ Καλαμπάκας 29    

13. Νικόπολη Πρέβεζας 26

 

 

4ος Όμιλος

Αποτελέσματα

Αστέρας Σίνδου - ΜΕΝΤ 71-68

ΔΕΚΑ - Ζέφυρος 76-65

Πολύγυρος - Ευκαρπία 63-76

ΒΑΟ - Λεύκιππος Ξάνθης 67-70

ΓΑΣ Κομοτηνή - Απόλλων Καλ. 89-93

Αίας Ευόσμου - Μακαμπή 78-55

Μουδανιά - Ασπίδα Ξάνθης 70-57

 

Φύλλα αγώνα

ΒΑΟ-Λεύκιππος Ξάνθης 67-70

Δεκάλεπτα: 11-15, 29-28, 46-45, 67-70

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Γιαννουλής Στ.

 ΒΑΟ (Νομικός): Λεπτοκαρίδης 25(2), Μπαγκντασαριάν, Πετρίδης 4, Τζουβάρας, Ζησόπουλος, Ταζόπουλος 4, Χότζα 20(2), Μαδεμλής 2, Πισιώτης, Βουνάκης 9(2), Γιαννούλης 1, Καδηγιαννάκης 2.

Λεύκιππος Ξάνθης (Αμοιρίδης): Κουμπάνης 18, Νταβουλτόπουλος 13, Δώδος, Στεργίου 6, Βακρινός, Κυφωνίδης, Παλλάκης 8, Στασινόπουλος 11, Κάλφας, Χρήστου 12(1), Σταματέλος 2.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς 89-93

Δεκάλεπτα: 21-20, 43-46, 60-67, 89-93

Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Εκίζογλου

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Μαστροδημήτρης 3 (1), Παλάσκας 11, Λεχούδης 23 (1), Κουτσοβασίλης 5 (1), Μαγουλάς 10, Ζολώτας 11 (2), Σπέντζος 14 (1), Χαλήλ 12.

Απόλλων Καλαμαριάς (Χατζούλης-Μιχαηλίδης): Κουκουλίδης 4, Μαχαιριανάκης 18 (2), Μύθιλλος 2, Τσιμπής 14 (1), Γουναρόπουλος 8, Αγραφιώτης 15 (2), Ακριτίδης 7, Αθαναηλίδης 6, Σαμαράς 19 (5).

 

Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ 71-68 (παρ,)

Δεκάλεπτα: 10-9, 23-30, 34-42, 56-56 (κ.α.), 71-68

Διαιτητές: Αναστασιάδης, Θρασυβουλίδης

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Ιατρίδης Α. 12, Δημητριάδης, Μέλλιος, Τσίγκας, Νησιώτης 16 (1), Ταβλαρίδης 8 (1), Σταυρακίδης, Παπαπασχάλης 7, Ιωαννίδης 22, Πετρίδης 6, Αθανασίου, Ιατρίδης Ζ.

ΜΕΝΤ(Κουγιουμτζίδης): Ζεΐμπεκης 3 (1), Ντισλής 13 (2), Μιχαηλίδης 9(1), Νικολούδης 20 (2) Παπαδόπουλος 10, Κικος, Χατζηλάμπρου, Ακσεχέρογλου 2, Καρανώτας. 11, Ζηγούρης, Βελέντζας, Μάνδρας.

 

ΔΕΚΑ- Ζέφυρος 76-65

Δεκάλεπτα: 18-17, 36-36, 55-55, 76-65

Διαιτητές: Κουκουλεκίδης, Σελεβός

ΔΕΚΑ (Κυριαζής): Δημητριάδης 7, Βογιατζής 8, Βενετίδης 9 (3), Χαρταβέλας, Ροΐδης, Κοϊμτζόγλου 6 (2), Παπασάβογλου Αν. 15 (3) Μπάκος 4, Παπασάβογλου Αρ, Κρίτσικας 3, Πρωτούλης 24 (4).

Ζέφυρος (Αλεξανδρίδης): Ταξίδης 5, Ματενίδης 4, Γιαννάκης 5(1), Τσαμόγλου, Κανάρας 5 (1), Βούλγαρης 8 (2), Τσιάγκος 18, Ζωγράφος 5, Τσιούντος 7 (1), Τάμπος, Μάρκου 8.

 

Αίας Ευόσμου-Μακαμπή 78-55

Δεκάλεπτα: 20-14, 37-29, 62-43, 78-55

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Κωνσταντινέλλης

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Βαρδής 3(1), Σκέμπης 2, Λαζαρίδης 22(5), Ρόπουτης 5(1), Καρασίμος 3, Τσαούσης, Μπαλτζόπουλος 2, Περιστεράκης 7(1), Σεκαδάκης 6, Νέσης 9(1), Μπρουκς 6(2), Σαββίδης 10.

Μακαμπή (Κοντός): Παπαμαστοράκης 5(1), Θεολόγης 2, Κλουτζός 5, Σκουφέζης 1, Σαμαράς 5(1), Πετράκης 12(2), Μπαδής 8(2), Σαββίδης 1, Αρούχ 10, Μύζιου, Αργυρίου 4, Βαρδαβάς.

 

Τελική βαθμολογία

1. ΠΣ Ευκαρπίας 48  

2. ΓΑΣ Κομοτηνή 43  

---------------------------

3. ΑΟ Πολυγύρου 42  

4. Λεύκιππος Ξάνθης 42 

5. Αίας Ευόσμου 41   

6. Ασπίδα Ξάνθης 40  

7. Ζέφυρος 40 

8. Απόλλων Καλαμαριάς 39 

9. ΔΕΚΑ 39  

10. ΜΕΝΤ 38

------------------------------   

11. ΒΑΟ 37   

12. Αστέρας Σίνδου 36 

13. Μακαμπή 34 

14. ΠΟ Νέων Μουδανιών 27

επιστροφή στην κορυφή