Menu

Ειδήσεις (7726)

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Α΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:   Κεραυνός Λάρισας-Νικόπολη Πρέβεζας 65-82 Δεκάλεπτα: 22-26, 35-37, 49-57, 65-82 Διαιτητές: Σελεβός, Δέλλας Κεραυνός (Πάκας, Παππάς): Αλέξης, Δημητρίου, Γκουντελάκης 16(1), Παππάς 5, Γιάκουλας, Αργυρούλης 2, Τάκουλας 8(2), Γιοβανόπουλος 5(1), Καρατζιός…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Όμιλος – Β’ Φάση (2η μέρα)

Για την 2η Αγωνιστική του Β’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που διεξάγεται στην Αιδηψό σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ Φάση - Α΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, είχαμε τα εξής αποτελέσματα:   ΕΚ Καβάλας-Ιερισσός 69-35 Δεκάλεπτα: 22-9, 36-19, 54-31, 69-35 Διαιτητές: Καραβάς, Μαγή ΕΚ Καβάλας (Παγκαλίδης): Λυκάκη, Τσινεκίδου, Τουρετζόγλου 8, Παππά-Τζανέτου 2, Γιαντσακλίδου 9,  Τζίτζιρα 4, Σπανίδου 8, Μελελούδη, Κελεμένη 26,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:                                     Ηράκλειο ΟΑΑ - Αίολος 54-44 Δεκάλεπτα: 10-9, 23-20, 34-33, 54-44 Διαιτητές: Καραβίτης, Παπαδόπουλος Χ. Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης, Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 24(6), Κουβαράκης 5(1), Θαλασσινός 2, Γκίζης 18(1), Καραπάνος, Κατσαράκης,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (4η μέρα)

Κατά την τέταρτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:   Αιγέας Πλωμαρίου - Ιπποκράτης 46-62 Δεκάλεπτα: 22-16, 31-34, 39-54, 46-62 Διαιτητές: Τσολάκος, Γρίβας  Αιγέας Πλωμαρίου (Γαρμπιδάκης): Βομβύρα-Βάρτη 14(2), Παππά 1, Πασινιού Π. 13(2), Γαϊτάνη 1, Μανέτα, Ρωμυλιώτη-Χριστέλη, Μουτζούρη 2,…
Διαβάστε περισσότερα...

Καστρίτης: «Να παρουσιάσουμε στο Παγκόσμιο ένα σύνολο που θα βγάζει υγεία»

Η αντίστροφη μέτρηση για το Παγκόσμιο Κύπελλο U19, που θα φιλοξενηθεί στο Ηράκλειο από τις 29 Ιουνίου μέχρι τις 7 Ιουλίου, έχει αρχίσει. Ο ομοσπονδιακός τεχνικός της Εθνικής U19, Γιάννης Καστρίτης, μίλησε στη media day της ομάδας για την πορεία της προετοιμασίας, το υψηλό επίπεδο της διοργάνωσης και το έξτρα…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β’ Όμιλος – Β’ Φάση (1η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
  Για την 1η Αγωνιστική του Β’ Ομίλου της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που διεξάγεται στην Αιδηψό σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ φάση - Α΄ Όμιλος (3η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τρίτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:   Αστέρας Καβάλας-ΠΟ Νέων Μουδανιών 55-42 Δεκάλεπτα: 11-8, 23-17, 42-27, 55-42 Διαιτητές: Πράττος-Κωνής Αστέρας Καβάλας (Καμαράκης-Αϊβαζίδης): Αϊβαζίδης 3(1), Φασούλας, Βρεττός Β., Μακαρατζής 13(1), Παπαποστόλου 2, Κούντας 19(2), Τσάμης 10(1), Κατσίβελης…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ φάση - Α΄ Όμιλος (3η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τρίτη μέρα των αγώνων του Α΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, είχαμε τα εξής αποτελέσματα:   Απόλλων Πτολεμαΐδας-ΑΓΕ Πιερίας 53-40 Δεκάλεπτα: 13-12, 25-28, 37-36, 53-40 Διαιτητές: ΠΛατέλλα-Θρασυβουλίδης Απόλλων Πτολεμαΐδας (Τσακμάκη): Βασιλειάδου, Δίπλαρη 7, Κωνσταντινίδου, Αντωνίου Κ. 9, Κωδωνά, Σαρβάνη 2, Δήμου 8, Ζησοπούλου 3, Τσουμίτα…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (3η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τρίτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:   Κάλυμνος - Περιστεριώνας 59-45 Δεκάλεπτα: 20-20, 34-24, 41-34, 59-45 Διαιτητές: Ραχιώτης, Μαρτινάκος Κάλυμνος (Καλαϊτζίδης): Τρικοίλης Ν., Χειλάς, Κουλιανός 15, Σισώης 2, Πελεκάνος, Οικονόμου 3(1), Ηλιάδης, Ρογαλίδης 24(4), Κουρσιώτης, Λαμπρινός,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πανελλήνιο Κορασίδων: Β΄ Φάση - Γ΄ Όμιλος (3η μέρα)

  • Κατηγορία Ειδήσεις
Κατά την τρίτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Κορασίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:   Αιγέας Χίου - Περιστεριώνας 46-40 Δεκάλεπτα: 10-10, 24-23, 43-32, 46-40 Διαιτητές: Σκάλτσης, Γαρίνη Αιγέας Χίου (Γιασεμή): Χάλια 7(1), Δάνδουλα 12(1), Σκουφάρα, Σταυριανού, Ψύχια, Μπερέτα, Βολικάκη, Καρατζάννου 18(2), Σβορώνου 9.…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS