• Ομοσπονδία
  • Αναπτυξιακό
  • Διοργανώσεις
  • Εθνικές Ομάδες
  • Στατιστικά
  • Media
  • Επικοινωνία
 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 2009 – 2010
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: όπου στις παρακάτω φάσεις Α και Β υπάρχει ζεύγος με ομάδες διαφορετικών κατηγοριών,
τότε γηπεδούχος, ανεξαρτήτως της κλήρωσης, θα είναι η ομάδα της κατώτερης κατηγορίας.

 
Α’ ΦΑΣΗ
1η Αγωνιστική 26-27/09/09
1
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
-  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
60-68
2 ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ -  ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-20
3 ΑΕΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΓΟΥΣ -  ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 73-84
4 ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Σ -  ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-20
5 ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ -  ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 69-65
6 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ -  ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 77-97
7 ΞΑΝΘΗ ΑΣ -  ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 85-71
8 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -  ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 78-77
9 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -  ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 74-76
10 ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ -  ΑΙΓΑΛΕΟ ΑΟ 70-64
11 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ -  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 53-82
12 ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 70-68
13 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ -  ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 77-68
14 ΑΕΛ 1964 ΓΣ -  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-20
15 ΜΕΝΤ -  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 59-66
16 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ -  ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 59-82
2η Αγωνιστική 29-30/9/09
17 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ -  ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 85-78
18 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 80-87
19 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 81-87(κ.α 73-73)
20 ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ -  ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 80-66
21 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΞΑΝΘΗ ΑΣ 88-66
22 ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ -  ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 67-92
23 ΓΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -  ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 64-85
24 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 90-62
 
Β’ ΦΑΣΗ
1η Αγωνιστική 7-8/10/09
25
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
-  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
69-63
26
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
-  ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ
75-62
27 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ -  ΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2000 57-82
28 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ -  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 72-59
29 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ -  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ 69-60
30 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ -  ΠΟ ΙΚΑΡΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 100-88
31 ΠΑΟΚ -  ΑΕΚ

20-0

32 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ -  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 66-69
2η Αγωνιστική 11/10/09
33 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ -  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 71-63
34 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ -  ΠΑΟΚ 73-83
35 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ -  ΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2000 59-86
36 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ -  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 69-79
3η Αγωνιστική 14/10/09
37 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 85-69
38 ΠΑΟΚ -  ΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 2000 89-83
 
Γ’ ΦΑΣΗ
Προημιτελικοί 18-25/11/09
39
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.
80-66
40
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
78-71
41
ΑΡΗΣ Α.Σ.
Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
75-63
42
ΠΑΟΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
70-82
 
Δ’ ΦΑΣΗ
Ημιτελικοί
23/12/09
43
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΡΗΣ Α.Σ.
78-64
44
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
64-80
Ημιτελικοί 20/1/10
45
ΑΡΗΣ Α.Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
93-83
46
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
99-63
 
ΤΕΛΙΚΟΣ
 20/02/2010
 
47
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΣΦΠ
-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
68 -64