Menu

Κύπελλο Ανδρών 2019-2020

                          Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2019-2020


Α' Φάση - 1η Αγωνιστική - Τετάρτη 18/09/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ   70-64
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ   84-98
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ   79-81
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ   73-68
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ   / 20 Σεπτεμβρίου
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   72-49
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ   73-68
08. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ   64-77

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   93-83
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ   73-44
11. ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ   68-83
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ   71-62
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ   66-73
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   74-83
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ   89-76
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   56-68

Α' Φάση - 2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019

17. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ- ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
19. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
20. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
21. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ- ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
22. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
23. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ- ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
24. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   20-0
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
26. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. Νικητής Α5 - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
28. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
29. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
30. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
31. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
32. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Α' Φάση - 3η Αγωνιστική - Τετάρτη 25/09/2019

33. Νικητής Α31 - Νικητής Α19
34. Νικητής Α17 - Νικητής Α22
35. Νικητής Α23 - Νικητής Α30
36. Νικητής Α26 - Νικητής Α25
37. Νικητής Α27 - Νικητής Α28
38. Νικητής Α21 - Νικητής Α24
39. Νικητής Α20 - Νικητής Α32
40. Νικητής Α29 - Νικητής Α18

B' Φάση - 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΓΣ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α37 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
45. ΑΡΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α35 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
48. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36

B' Φάση - 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α48
50. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α42
51. ΝΙΚΗΤΗΣ Α44 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43
52. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α45

B' Φάση - 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΝΙΚΗΤΗΣ Α52 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α50
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α51 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49

Γ' Φάση - Προημιτελικοί Αγώνες - Κυριακή 10/11/2019

55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α54 - ΠΑΟΚ
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)
58. ΑΕΚ - ΝΙΚΗΤΗΣ Α53

Δ' Φάση - Ημιτελικοί Αγώνες - Τετάρτη 12/02/2020

59.  
60.  

Ε' Φάση - Τελικός - Κυριακή 16/02/2020 

61. 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Κύπελλο Ανδρών 2018-2019
επιστροφή στην κορυφή