Menu

A+ A A-

Στατιστικά ανά κατηγορία

Για να φιλτράρετε την λίστα, πληκτρολογήστε ένα μέρος μόνο από τις λέξεις-κλειδιά που σας ενδιαφέρουν. Για παράδειγμα αν ενδιαφέρεστε για τους αγώνες του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2017, πληκτρολογήστε "πανευ 2017", με κενό ανάμεσα στις λέξεις, χωρίς να παίζει ρόλο αν πληκτρολογείτε κεφαλαία ή πεζά.
Κάνοντας κλικ στην ημερομηνία μεταφέρεστε στην σελίδα ανάλυσης του συγκεκριμένου αγώνα (συμμετοχές, πόντοι, διαιτητές κλπ). Κάνοντας κλικ στην ομάδα μεταφέρεστε στη σελίδα ανάλυσης (στατιστικά, προϊστορία, πλήρη λίστα αγώνων) του συγκεκριμένου αντιπάλου. Κάνοντας κλικ στη διοργάνωση μεταφέρεστε στη σελίδα ανάλυσης (στατιστικά, κατάταξη, πλήρη λίστα αγώνων) της συγκεκριμένης διοργάνωσης.

Loading data...
Συγκεντρωτικά στοιχεία
Κατηγορία Αγώνες Νίκες Ήττες Ποσοστό Υπερ Κατά Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 276 174 102 63.04% 20767 19093 75.24 69.18

Λίστα αγώνων στην κατηγορία

Loading data...
Ημερ. Αντίπαλος Πόλη Σκορ Διοργάνωση
1986-05-06 ΣΟΒ.ΕΝΩΣΗ(ΕΦΗΒ.) ΝΑΥΠΛΙΟ 66-63 ΦΙΛΙΚΟΣ
1986-05-07 ΣΟΒ.ΕΝΩΣΗ(ΕΦΗΒ.) ΚΑΛΑΜΑΤΑ 50-79 ΦΙΛΙΚΟΣ
1986-05-10 ΣΟΒ.ΕΝΩΣΗ(ΕΦΗΒ.) ΜΕΓΑΡΑ 63-93 ΦΙΛΙΚΟΣ
1994-06-15 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 102-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1994
1994-06-16 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 80-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1994
1994-06-17 ΓΑΛΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 78-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1994
1994-06-18 ΙΤΑΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 80-59 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1994
1994-06-19 ΚΡΟΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 78-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 1994
1999-08-04 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΡΙΓΑ 76-84 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
1999-08-05 ΕΣΘΟΝΙΑ ΡΙΓΑ 82-61 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
1999-08-06 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΡΙΓΑ 96-61 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
1999-08-07 ΑΥΣΤΡΙΑ ΡΙΓΑ 92-46 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
1999-08-08 ΛΕΤΟΝΙΑ ΡΙΓΑ 78-67 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-07-07 ΓΑΛΛΙΑ ΛΕΟΝ 80-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-09 ΙΣΠΑΝΙΑ ΛΕΟΝ 56-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-16 ΓΑΛΛΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 71-55 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-17 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 76-70 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-18 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 70-80 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-19 ΡΩΣΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 66-61 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-20 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 76-48 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2000-07-25 ΤΣΕΧΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 90-62 ΦΙΛΙΚΟΣ
2000-07-28 ΙΣΡΑΗΛ ΟΧΡΙΔΑ 77-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-07-29 FYROM ΟΧΡΙΔΑ 75-43 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-07-30 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 60-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-08-01 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 87-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-08-02 ΤΟΥΡΚΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 98-94 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-08-04 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 71-84 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-08-05 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 73-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2000-08-06 ΓΑΛΛΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 61-48 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2000
2001-06-21 ΤΣΕΧΙΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟ 89-53 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2001-06-23 FYROM ΛΙΤΟΧΩΡΟ 88-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2001-06-26 ΓΑΛΛΙΑ ΓΚΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 75-61 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2001-06-28 ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΚΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ 82-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2001-07-07 ΑΙΓΥΠΤΟΣ(ΑΝΔΡΩΝ) ΙΑΛΥΣΟΣ 102-85 ΦΙΛΙΚΟΣ
2001-07-08 ΑΙΓΥΠΤΟΣ(ΑΝΔΡΩΝ) ΙΑΛΥΣΟΣ 95-75 ΦΙΛΙΚΟΣ
2001-07-11 ΑΓΓΛΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 97-55 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2001-07-12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 111-91 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2001-07-13 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 89-51 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2001-07-14 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 103-76 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2001-07-15 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 96-79 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-06-28 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 93-72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 2002
2002-06-28 FYROM ΟΧΡΙΔΑ 97-55 ΒΑΛΚΑΝΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 2002
2002-06-28 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 84-85 ΒΑΛΚΑΝΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 2002
2002-06-30 ΑΛΒΑΝΙΑ ΟΧΡΙΔΑ 93-50 ΒΑΛΚΑΝΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 2002
2002-07-12 ΙΤΑΛΙΑ ΝΤΟΜΕΤΣΕ 85-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-13 ΚΡΟΑΤΙΑ ΝΤΟΜΕΤΣΕ 102-95 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-14 ΓΑΛΛΙΑ ΝΤΟΜΕΤΣΕ 74-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-18 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 91-80 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-19 ΤΟΥΡΚΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 112-72 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-20 ΓΑΛΛΙΑ ΠΑΡΙΣΙ 83-85 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2002-07-26 ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΟΥΝΑΣ 81-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-07-27 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΚΑΟΥΝΑΣ 104-93 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-07-28 ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΑ ΚΑΟΥΝΑΣ 89-93 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-07-30 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΚΑΟΥΝΑΣ 100-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-07-31 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΟΥΝΑΣ 95-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-08-02 ΚΡΟΑΤΙΑ ΒΙΛΝΙΟΥΣ 81-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-08-03 ΓΑΛΛΙΑ ΒΙΛΝΙΟΥΣ 79-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2002-08-04 ΙΣΠΑΝΙΑ ΒΙΛΝΙΟΥΣ 77-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2002
2003-07-30 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΜΟΥΡΣΚΑ ΣΟΜΠΟΤΑ 103-66 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2003-07-31 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΜΟΥΡΣΚΑ ΣΟΜΠΟΤΑ 98-66 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2003-08-01 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΟΥΡΣΚΑ ΣΟΜΠΟΤΑ 83-73 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2003-08-02 ΕΛΒΕΤΙΑ ΜΟΥΡΣΚΑ ΣΟΜΠΟΤΑ 78-55 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2003-08-03 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΜΟΥΡΣΚΑ ΣΟΜΠΟΤΑ 80-72 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ Π.Π. ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-06-27 ΤΣΕΧΙΑ ΜΠΡΝΟ 93-63 ΦΙΛΙΚΟΣ
2004-06-28 ΤΣΕΧΙΑ ΜΠΡΝΟ 89-57 ΦΙΛΙΚΟΣ
2004-06-29 ΤΣΕΧΙΑ ΜΠΡΝΟ 96-83 ΦΙΛΙΚΟΣ
2004-07-16 ΙΣΠΑΝΙΑ ΧΙΧΟΝ 76-77 ΦΙΛΙΚΟΣ
2004-07-17 ΙΣΠΑΝΙΑ ΧΙΧΟΝ 79-76 ΦΙΛΙΚΟΣ
2004-07-23 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΜΠΡΝΟ 91-84 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-24 ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΜΠΡΝΟ 81-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-25 ΣΕΡΒΙΑ&ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΜΠΡΝΟ 72-59 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-27 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΠΡΝΟ 91-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-28 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΠΡΝΟ 67-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-30 ΛΕΤΟΝΙΑ ΜΠΡΝΟ 87-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-07-31 ΙΣΡΑΗΛ ΜΠΡΝΟ 82-88 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2004-08-01 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΠΡΝΟ 63-92 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2004
2005-06-13 ΡΩΣΙΑ ΜΟΣΧΑ 65-84 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-14 ΤΣΕΧΙΑ ΜΟΣΧΑ 68-60 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-15 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΟΣΧΑ 75-74 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-24 ΤΣΕΧΙΑ ΣΥΡΟΣ 87-74 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-25 ΓΑΛΛΙΑ ΣΥΡΟΣ 74-64 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-26 ΡΩΣΙΑ ΣΥΡΟΣ 63-70 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-06-29 ΣΕΡΒΙΑ&ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 63-83 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-06-30 ΣΕΡΒΙΑ&ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ 65-70 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-07-05 ΡΩΣΙΑ ΜΟΣΧΑ 57-78 ΦΙΛΙΚΟΣ
2005-07-08 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΟΣΧΑ 89-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-09 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΟΣΧΑ 87-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-10 ΛΕΤΟΝΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-12 ΙΣΡΑΗΛ ΜΟΣΧΑ 51-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-13 ΡΩΣΙΑ ΜΟΣΧΑ 50-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-14 ΙΤΑΛΙΑ ΜΟΣΧΑ 79-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-15 ΙΣΡΑΗΛ ΓΛΥΦΑΔΑ 89-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-07-16 ΛΕΤΟΝΙΑ ΜΟΣΧΑ 84-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-16 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 87-88 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-07-17 ΓΑΛΛΙΑ ΜΟΣΧΑ 78-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-07-17 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΤΟΡΟΝΤΟ 80-96 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-07-25 ΚΙΝΑ ΤΟΡΟΝΤΟ 77-52 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-07-26 ΚΑΝΑΔΑΣ ΤΟΡΟΝΤΟ 61-73 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-07-28 ΚΙΝΑ ΤΟΡΟΝΤΟ 87-52 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2005-08-05 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΚΟΡΝΤΟΒΑ 81-94 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-06 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΟΡΝΤΟΒΑ 63-59 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-07 ΙΣΡΑΗΛ ΚΟΡΝΤΟΒΑ 79-75 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-09 ΚΑΝΑΔΑΣ ΚΟΡΝΤΟΒΑ 62-53 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-12 ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ ΜΑΡ ΝΤΕ ΠΛΑΤΑ 88-63 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-13 ΚΑΝΑΔΑΣ ΜΑΡ ΝΤΕ ΠΛΑΤΑ 74-61 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2005-08-14 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΜΑΡ ΝΤΕ ΠΛΑΤΑ 63-65 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2005
2006-06-16 ΙΣΡΑΗΛ ΒΕΝΕΤΙΑ 51-38 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-06-16 ΙΣΡΑΗΛ ΒΕΝΕΤΙΑ 51-38 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-06-17 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 62-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-06-17 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 62-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-06-18 ΤΟΥΡΚΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 53-77 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-06-18 ΤΟΥΡΚΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ 53-77 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-03 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ 74-45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-05 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ 78-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-06 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ 70-83 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-07 ΙΣΡΑΗΛ ΚΟΥΣΑΝΤΑΣΙ 57-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2006-07-14 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 81-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-15 ΙΣΠΑΝΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 69-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-16 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 78-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-18 ΚΡΟΑΤΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 72-87 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-19 ΙΤΑΛΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 70-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-20 ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 80-78 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-22 ΓΑΛΛΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 50-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2006-07-23 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΣΜΥΡΝΗ 78-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2006
2007-06-23 ΛΕΤΟΝΙΑ ΛΙΜΟΖ 84-60 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-06-24 ΙΣΠΑΝΙΑ ΛΙΜΟΖ 69-77 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-06-24 ΓΑΛΛΙΑ ΛΙΜΟΖ 54-82 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-06-29 ΓΑΛΛΙΑ ΟΖΙΜΟ 72-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-06-30 FYROM ΟΖΙΜΟ 75-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-07-01 ΙΤΑΛΙΑ ΟΣΙΜΟ 78-67 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2007-07-06 ΡΩΣΙΑ ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 70-78 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2007-07-07 ΤΟΥΡΚΙΑ ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 63-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2007-07-08 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 75-84 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2007-07-10 FYROM ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 84-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2007-07-12 ΛΕΤΟΝΙΑ ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 78-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2007-07-14 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΝΟΒΑ ΓΚΟΡΙΤΣΙΑ 62-45 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2007
2008-07-20 ΙΤΑΛΙΑ ΝΤ. ΝΤΙ ΚΑΝΤΟΡΕ 73-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2008-07-24 ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΙΜΠΕΡ 72-71 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2008-07-25 ΓΑΛΛΙΑ ΚΙΜΠΕΡ 84-105 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2008-07-26 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΙΜΠΕΡ 91-96 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2008-07-31 ΚΡΟΑΤΙΑ ΡΙΓΑ 67-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2008-08-01 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΡΙΓΑ 74-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2008-08-02 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΡΙΓΑ 77-90 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2008-08-04 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΡΙΓΑ 70-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2008-08-06 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΡΙΓΑ 98-57 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2008-08-08 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΙΓΑ 97-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2008
2009-06-23 ΡΩΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 72-60 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-06-24 ΡΩΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 65-84 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-06-25 ΡΩΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 54-70 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-07-04 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟ 73-80 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-07-05 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟ 70-73 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-07-06 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟ 62-77 ΦΙΛΙΚΟΣ
2009-07-11 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΡΟΔΟΣ 76-63 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2009-07-12 ΤΟΥΡΚΙΑ ΡΟΔΟΣ 80-76 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2009-07-13 ΣΕΡΒΙΑ ΡΟΔΟΣ 47-71 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2009-07-16 ΒΕΛΓΙΟ ΡΟΔΟΣ 80-58 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-17 ΙΤΑΛΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 79-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-18 ΓΑΛΛΙΑ ΡΟΔΟΣ 71-81 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-20 ΡΩΣΙΑ ΡΟΔΟΣ 73-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-21 ΙΣΠΑΝΙΑ ΙΑΛΥΣΟΣ 70-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-22 ΛΕΤΟΝΙΑ ΡΟΔΟΣ 77-71 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-24 ΚΡΟΑΤΙΑ ΡΟΔΟΣ 77-68 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-25 ΙΣΠΑΝΙΑ ΡΟΔΟΣ 87-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2009-07-26 ΓΑΛΛΙΑ ΡΟΔΟΣ 90-85 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2009
2010-06-18 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΒΡΙ 81-56 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-06-19 ΓΑΛΛΙΑ ΕΒΡΙ 89-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-06-20 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΕΒΡΙ 100-63 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-06-25 ΣΕΡΒΙΑ ΝΤΙΚΑΝΤΟΡΕ 79-88 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-06-26 ΙΤΑΛΙΑ ΝΤΙΚΑΝΤΟΡΕ 84-59 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-06-27 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΝΤΙΚΑΝΤΟΡΕ 69-64 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-07-02 ΚΡΟΑΤΙΑ ΓΚΡΑΝΤΣΚΑ 61-77 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-07-03 ΤΟΥΡΚΙΑ ΓΚΡΑΝΤΣΚΑ 65-56 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-07-04 ΙΤΑΛΙΑ ΓΚΡΑΝΤΣΚΑ 107-68 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2010-07-08 ΤΣΕΧΙΑ ΚΡΙΚΒΕΝΙΤΣΑ 92-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-09 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΚΡΙΚΒΕΝΙΤΣΑ 88-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-10 ΛΕΤΟΝΙΑ ΚΡΙΚΒΕΝΙΤΣΑ 82-53 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-13 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΚΡΙΚΒΕΝΙΤΣΑ 83-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-14 ΣΕΡΒΙΑ ΚΡΙΚΒΕΝΙΤΣΑ 63-62 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-16 ΡΩΣΙΑ ΖΑΝΤΑΡ 74-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-17 ΚΡΟΑΤΙΑ ΖΑΝΤΑΡ 71-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2010-07-18 ΓΑΛΛΙΑ ΖΑΝΤΑΡ 62-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2010
2011-06-30 ΣΟΥΗΔΙΑ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 86-82 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2011-07-01 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 90-83 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2011-07-03 ΙΤΑΛΙΑ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 77-53 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2011-07-05 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 66-77 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-07-06 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 63-65 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-07-10 ΣΟΥΗΔΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 54-49 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-07-11 ΣΟΥΗΔΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 71-68 ΦΙΛΙΚΟΣ
2011-07-14 ΑΥΣΤΡΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 69-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-15 ΙΣΠΑΝΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 77-94 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-16 ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 78-63 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-18 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 51-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-19 ΙΤΑΛΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 59-64 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-20 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 73-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-22 ΣΟΥΗΔΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 66-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2011-07-23 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΜΠΙΛΜΠΑΟ 67-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2011
2012-07-12 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 89-86 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-13 ΕΣΘΟΝΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 91-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-14 ΡΩΣΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 64-66 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-16 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 68-90 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-17 ΣΕΡΒΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 69-86 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-18 ΓΑΛΛΙΑ ΚΡΑΝΤΣΚΑ ΓΚΟΡΑ 72-55 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-20 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ 43-79 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-21 ΛΕΤΟΝΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ 74-76 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2012-07-22 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑ 61-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2012
2013-06-07 ΚΡΟΑΤΙΑ ΓΕΖΟΛΟ 62-52 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2013-07-05 ΣΛΟΒΕΝΙΑ 93-95 ΦΙΛΙΚΟΣ
2013-07-10 ΣΕΡΒΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 79-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-11 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 65-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-12 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 75-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-13 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 77-74 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-15 ΚΡΟΑΤΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 77-68 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-16 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΤΑΛΛΙΝ 70-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-17 ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 70-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-19 ΙΣΠΑΝΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 60-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-20 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΤΑΛΛΙΝ 67-52 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2013-07-21 ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΑΛΛΙΝ 74-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2013
2014-07-07 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 65-73 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-08 ΛΕΤΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 79-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-09 ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 67-65 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-10 Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 66-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-13 ΣΕΡΒΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 70-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-14 ΙΣΠΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 58-60 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-15 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 84-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-17 ΚΡΟΑΤΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 68-82 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-18 ΓΑΛΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 81-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2014-07-19 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 73-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2014
2015-06-16 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΕΜΠΛ ΣΟΥΡ ΛΟΤ 46-66 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-17 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΤΕΜΠΛ ΣΟΥΡ ΛΟΤ 74-67 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-18 ΓΑΛΛΙΑ ΤΕΜΠΛ ΣΟΥΡ ΛΟΤ 44-74 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-23 ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 62-92 ΦΙΛΙΚΟΣ
2015-06-24 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 51-68 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-25 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤ/ΠΟΛΗ 66-50 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-25 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ 66-50 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-26 ΓΑΛΛΙΑ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ 46-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-27 ΡΩΣΙΑ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ 56-60 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-06-28 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΠΟΛΗ 72-78 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2015-07-07 ΛΕΤΟΝΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 50-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-08 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 60-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-09 ΙΣΡΑΗΛ ΛΙΝΙΑΝΟ 64-69 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-11 ΣΕΡΒΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 62-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-13 ΠΟΛΩΝΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 71-80 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-14 ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 72-78 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-15 ΒΟΣΝΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 75-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-17 ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ/BUL ΛΙΝΙΑΝΟ 74-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-18 ΚΡΟΑΤΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 52-63 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2015-07-19 ΚΡΟΑΤΙΑ ΛΙΝΙΑΝΟ 52-63 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2015
2016-06-23 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 99-58 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-06-24 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 87-79 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-06-25 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 66-61 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-10 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 76-38 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-11 Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 73-49 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-12 ΕΛΛΑΔΑ(ΕΦΗΒ.) ΧΑΛΚΙΔΑ 68-41 ΦΙΛΙΚΟΣ
2016-07-15 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 93-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-16 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 68-36 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-17 ΑΛΒΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 97-35 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-19 ΚΟΣΟΒΟ ΧΑΛΚΙΔΑ 103-44 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-20 Μ.ΒΡΕΤΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 82-61 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-22 ΒΟΣΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 77-51 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-23 ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 67-70 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2016-07-24 ΚΡΟΑΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 73-67 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2016 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-06-23 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΙΕΝΜΠΑΟΥΜ 58-69 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-06-24 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΙΕΝΜΠΑΟΥΜ 65-57 ΦΙΛΙΚΟΣ
2017-06-30 ΙΣΡΑΗΛ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 68-81 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-01 ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 90-40 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-03 ΙΤΑΛΙΑ ΝΤΟΜΕΤΖΕ 64-48 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-10 ΙΤΑΛΙΑ ΧΑΝΙΑ 81-49 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-11 ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 71-54 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-12 ΙΣΠΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ 79-74 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
2017-07-15 ΤΣΕΧΙΑ ΧΑΝΙΑ 88-47 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-16 ΣΟΥΗΔΙΑ ΧΑΝΙΑ 79-44 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-17 ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΝΙΑ 86-77 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-19 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 56-49 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-20 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 76-72 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-22 ΙΣΠΑΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 77-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2017-07-23 ΙΣΡΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 65-56 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 2017 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ