ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ  ΠΑΙΔΩΝ 2007-08
Επικεφαλής του Αναπτυξιακού Προγράμματος Παίδων και Τεχνικός Υπεύθυνος είναι ο κ. Πολίτης Κώστας. Τον προπονητικό κορμό του Αναπτυξιακού Προγράμματος παίδων στηρίζουν  8 Ομοσπονδιακοί 72 Περιφερειακοί & Τοπικοί Προπονητές.
 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ  & ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΕΣΚΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΜΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                 
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΡΗΣ              3η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                             
2.  ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             4η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                 
3.  ΠΑΠΑΔΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ           2η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                             
4.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ           1η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                     
 
ΕΚΑΣΘ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                      
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΚΑΡΔΟΜΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ       ΒΟΡΡΑΣ                                                        
2.  ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                 ΝΟΤΟΣ                                                             
3.  ΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                    ΑΝΑΤΟΛΗ    
4.  ΜΠΕΛΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ             ΔΥΣΗ                                                             
 
ΕΣΚΑΝΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΡΑΜΜΟΣ ΣΟΥΛΗΣ                        
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΓΚΑΝΑΒΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Α'                                          
2.  ΛΑΡΟΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ               ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Δ'                                              
3.  ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ                            ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Β'                                                 
4.  ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                   ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Γ'
5.  ΛΙΖΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΣ                         ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Ε’                                              
 
ΕΣΚΑΗ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ              
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:                                             
1.  ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ     ΠΑΤΡΑ                                                          
2.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ              ΑΙΓΙΟ – ΑΚΡΑΤΑ                                                             
3.  ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΣΑΚΗΣ              ΛΕΧΑΙΝΩΝ – ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ
4.  ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ.       ΠΥΡΓΟ – ΑΜΑΛΙΑΔΑ
5.  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ            ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ                                          
 
ΕΣΚΑΘ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΤΖΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                 
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             ΒΟΛΟΣ                                             
2.  ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΛΑΡΙΣΑ                                             
3.  ΤΖΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                          ΤΡΙΚΑΛΑ                                                                                                                      
ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΑΒΔΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΡΟΖΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           ΚΑΛΑΜΑΤΑ, Ν. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ           
2.  ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΤΡΙΠΟΛΗ, Ν. ΑΡΚΑΔΙΑΣ                   
3.  ΜΑΝΙΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                                ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ       
4.  ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                     ΣΠΑΡΤΗ, Ν. ΛΑΚΩΝΙΑΣ        
 
ΕΣΚΑΒΔΕ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΝΑΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                 
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:                                       
1.  ΣΔΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ, ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ, ΦΙΛΙΑΤΕΣ
2.  ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     ΑΡΤΑ, ΠΡΕΒΕΖΑ, ΛΕΥΚΑΔΑ                                             
3.  ΙΣΣΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ           ΚΕΡΚΥΡΑ                             
 
ΕΚΑΣΚΕΜ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:             ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ                            
2.  ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ                               
3.  ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                             ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΚΙΛΚΙΣ                                        
4.  ΒΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΕΛΛΑΣ                               
5.  ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ                                        ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΗΜΑΘΙΑΣ/ΠΙΕΡΙΑΣ       
 
ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:                                       
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΣΕΡΡΩΝ                                  
2.  ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΔΡΑΜΑΣ/ ΚΑΒΑΛΑΣ   
3.  ΠΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                          ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΞΑΝΘΗΣ/ΡΟΔΟΠΗΣ  
4.  ΚΑΡΛΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ                               ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΕΒΡΟΥ  
 
ΕΣΚΑΣΕ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ                           
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΠΙΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ                ΕΥΡΙΠΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΑ                     
2.  ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ               ΠΙΝΔΑΡΟΣ – ΘΗΒΑ                           
3.  ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ            ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ – ΛΙΒΑΔΕΙΑ                 
4.  ΜΠΟΥΧΑΡΗΣ ΕΠΑΜ.                   ΦΘΙΩΤΙΣ – ΛΑΜΙΑ                          
5.  ΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                          ΛΟΚΡΙΔΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ/ ΜΑΛΕΣΙΝΑ     
 
ΕΚΑΣΔΥΜ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:             ΚΑΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΝΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΑΡΓΟΣ ΟΡ.                                            
2.  ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           ΓΡΕΒΕΝΑ – ΣΙΑΤΙΣΤΑ                                 
3.  ΚΑΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   ΚΟΖΑΝΗ                                  
4.  ΚΟΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              ΦΛΩΡΙΝΑ                 
     ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
                                                                       
ΕΚΑΣΚ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                
2.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                        ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ                                            
3.  ΣΕΙΡΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ                              ΝΟΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                     
4.  ΓΙΑΛΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ                                  ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                                                                                                    
 
ΕΣΚΑΚ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:             ΚΩΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ                                          
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΜΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                  ΑΡΓΟΣ                                                                           
2.  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΝΑΥΠΛΙΟ                                                                     
3.  ΒΟΙΔΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             ΚΟΡΙΝΘΟΣ                                                      
4.  ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ      ΚΙΑΤΟ
 
ΕΚΑΣΧ
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
1.  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         ΝΟΤΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ                                        
2.  ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ            ΒΟΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ                        
 
ΕΣΚΚ
ΤΟΠΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:
ΣΚΟΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                                 
           
ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΟΠΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:               
ΜΑΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                         ΡΟΔΟΣ                                                   
ΤΖΟΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                ΚΩΣ
 
ΤΕ ΧΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤHΣ:  ΣΥΡΙΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                                                                                                                            
ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ
ΤΟΠΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                                                   
 
ΤΕ ΣΑΜΟΥ
ΤΟΠΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ